Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:08




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Proline Classic Army mechabox 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík

Registrován: 07 dub 2011, 09:31
Příspěvky: 226
Nový příspěvek Proline Classic Army mechabox
Zdravím,

mají všechny Proline série od CA stejný vnitřek nebo se to bude lišit od konkrétní zbraně?

Mám v plánu koupit P90, která už má 9mm ložiska a tedy novou verzi mechaboxu.

Má otázka tedy je, zda-li ten mechabox bude stejný jako ku příkladu na tomto videu.

Díky.


05 bře 2018, 14:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
Rozdelenie CA zbraní na proline a sportline by malo byť stále zachované a ak sa robil dáky update vo vnútornostiach od určitého roku výroby ako pri sportline tak aj pro line, tak by tomu tak malo byť u všetkých zbraní od CA. Popis zbrane na stránke predajcu a to aká zbraň ti príde domov je už však vec druhá. Tu sa ľahko môže stať že ti pošlú starší model, pričom na stránke majú už aktualizovaný popis ku novšej sérií (a naopak).
Takže ku tvojej otázke : CA zbrane vyrobené po roku 2014 by mali mať "aktuálnejší" mechabox a jeho vnútornosti.
Odvtedy ešte bola dáka séria "nemesis" ale to u AR-15 zbraní.

Teraz však ruku na srdce, ten rozdiel vo vnútornostiach nieje až tak nijako moc zásadný. Nato že sa píše rok 2018 tak tomu CA za tie roky moc nedalo čo sa týka inovácií a či ti príde P-90 s vnútrom z pred roku 2014 alebo po roku 2014 je úplne jedno. Jediná výnimka by bola ak by novšia verzia p-90od CA mala možnosť rýchlej výmeny pružiny. Ca zbrane vynikajú skôr vonkajším spracovaním, spoľahlivosťou a možnosťou ďalšieho bezproblémovejšieho upgradu, ako dákymi výberovími dielami v základe.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


05 bře 2018, 15:55
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 07 dub 2011, 09:31
Příspěvky: 226
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
Díky za odpověď. V podstatě důvod proč jsem se ptal je ten, zda-li tam můžu bez dalších investic hodit 120ku pružinu? Jediné obavy mám u trnu a pístu, ale 120ku by snad bez čehokoliv jiného mohli zvládnout, nebo ne?

Druhá věc, nikde se nemůžu dočíst jak je to se clem a daní při nákupu zbraní kategorie D. Nemáš s tím náhodou zkušenosti? V ČR je CA P90 dlouhodobě mimo, takže budu objednávat přímo z CA USA...


06 bře 2018, 18:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
Ten žltý CA piest je dosť dobrý, na 120 pružinu nechávam bežne základné piesty, dokonca aj na 130 dávam najčastejšie piesty s jedným kovovým zubom. Trn by so 120 tiež nemal mať problém, prípadne tam hoď hociaký kovový V2. Kopu ľuďom sa to povaľuje doma.
Ohladne cla, je to už poriadne dlho čo som bral nejakú zbraň z ázie atď.
Nevzťahovalo sa na to vtedy žiadne mimoriadne clo a daň len preto že to bola zbraň kat. D.
šlo to podľa štandardných tarifov ktoré vypočítali z faktúry.
V tomto bude asi lepšie keď ti poradí niekto z ČR čo neobjednával až tak dávno ako ja.
Aký máš na P-90 rozpočet?

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


06 bře 2018, 19:10
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 07 dub 2011, 09:31
Příspěvky: 226
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
Tak to je ideálka, 130 bych tam určitě necpal, 120 mi stačí. Kabely předpokládám, že budou asi OK a budou stačit deany.

Jinak zbraň je $279.99, doprava $35, takže suma sumárům nějakých 6500 CZK. Tak nějak jsem doufal, že více než 7000 včetně daně a cla nezaplatím..


06 bře 2018, 19:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
No za tie peniaze sa dá kúpiť už aj FN P-90 od king arms a podľa mňa je to rozhodne lepšia voľba.
Hlavne má aj možnosť rýchlej výmeny pružiny a spracovanie je perfektné.
Odtiaľto som bral GBB pištoľ a majú tu KA P-90 za slušnú cenu
- https://www.uncompany.com/pageproductde ... odid=33705

z nemecka - https://www.kotte-zeller.de/King-Arms-M ... p&pi=48055

Určite sa ešte nájde zopár shopov aj bližšie alebo v rámci EU kde bude skladom. Na gunfire.pl ju majú tiež..ale cena je už trochu vyššia. Každopádne poobzeraj sa aj po nej.
Dačo málo o KA P-90 : http://arniesairsoft.co.uk/news2/49566

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


06 bře 2018, 19:34
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 07 dub 2011, 09:31
Příspěvky: 226
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
U King Arms jsem bohužel nedokázal najít verzi s integrovaným kolimátorem, což je pro mě nutnost...Hlavně tedy z nostalgických důvodů (aneb skalní fanoušek SG-1), než cokoliv jiného.

Pak asi jediná možnost vzít od TM. A myslím si, že CA v základu > TM v základu.


06 bře 2018, 19:43
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
Verze s integrovaným kolimátorem se dnes shání obtížne.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


07 bře 2018, 12:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
Tento shop vôbec nepoznám ale môžeš im skúsiť napísať. Majú tu uvedenú dostupnosť na obe verzie, pro aj sportline. Foto mi pripadá len ilustračné. Za spýtanie však nič nedáš.
http://www.airsoftprime.sk/aeg-1/3976.h ... results=17

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


07 bře 2018, 15:41
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 07 dub 2011, 09:31
Příspěvky: 226
Nový příspěvek Re: Proline Classic Army mechabox
Díky za tip, už jsem jim napsal, tak snad to dokážou dodat...

Jinak teda když se koukám na tu cenu, pokud bude doprava do ČR třeba 20E, tak se dostanu dohromady na necelých osm tisíc. Tedy otázka - nebude lepší řešení jít do Marui (Anareus za 6300,-) a za zbylé dva tisíce hodit upgrade na M120? Nebo Marui vnitřnosti jsou na prostě základ, a na M120 by dva tisíce na upgrade nestačily? Našel jsem tento topic, který se zaobírá upgradem na M120, je to ale pět let starý topic a de fakto se tam říká, na M120 kromě motoru a skeletu by bylo třeba všechno nový...je to stále aktuální, nebo se za těch pět let vnitřek nějak razantněji změnil?


07 bře 2018, 22:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz