Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 14:41




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 AEG pro dívku 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 24 led 2018, 15:00
Příspěvky: 3
Nový příspěvek AEG pro dívku
Dobrý den,

ráda bych si koupila AEG, jsem začátečník a zatím jsem měla v ruce jen půjčenou G36 z půjčovny v army-airsoft.cz.
Nejraději bych chtěla nějakou menší jako MP5 nebo právě G36 (sama mám 163cm :D )
Našla jsem si z hlediska vzhledu (víc o tom totiž bohužel zatím nevím):
- MP5 od Cyma model CM.041J - https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbr ... kov-detail
- MP5 od J. G. Works model JG803 - https://www.airsoft-online.cz/aeg-mp5/mp5j-celokov/

Doporučili byste mi některou z nich? Nebo byste mi kolem té ceny 4000 doporučili raději nějakou jinou? Sice se mi líbí, ale mám obavy z její přesnosti a výkonu vzhledem k její velikosti. Tak kdyby to byla špatná volba a něco jiného by byla daleko lepší možnost, tak to přehodnotím.

Děkuji zkušeným mazákům za odpověď :)


06 bře 2018, 09:25
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: AEG pro dívku
Rozhodně tu MP5 od Cymy (CM.041). Vydržela mi 5 let ne vždy slušného zacházení, parádně spolehlivá. Vnitřními díly tě nebudu zatěžovat, ale pokud se něco podělá, dá se to v klidu sehnat (až na komoru, ale to není díl, co by se kazil sám od sebe, jedině zacházením). Zpracování těla je taktéž fajn, zkrátka a jasně, za ty peníze naprosto v pohodě volba.
Výkon- těch 120 m/s je vcelku průměr, se kterým se v lese neztratíš a v budovách neublížíš. Samozřejmě jsou akce, kde to nestačí, ale to už se bavíme vyloženě o "vybraných" akcích. Nevím, zda do budoucna budeš chtít výkon zvyšovat, do těch 130 m/s se tato MP5 vyladit dá bez obtíží, pak už by to chtělo něco jiného.
Přesnost je i navzdory krátké hlavni v pořádku, u základních zbraní obecně neuvidíš v přesnosti rozdíl a fajnšmekři si už pak dávají jiné hlavně, kde je důležité spíš celkové zpracování a ne rozměr.


07 bře 2018, 10:25
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: AEG pro dívku
Takovy muj maly poznatek. MP5 od cymy mi přišla v ruce uplně stejně těžká (ne-li těžší) jako M4 od dboye.
Já to dneska řešim už z pohledu servisu, podíval bych se taky na AK74U nebo na nějakou M4 klidně v CQB verzi.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


07 bře 2018, 13:35
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 24 led 2018, 15:00
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: AEG pro dívku
Ok, děkuju moc za rady :) bála jsem se, že už mi nikdo neodpoví, protože je to takový nezajímavý dotaz :D


08 bře 2018, 09:27
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: AEG pro dívku
Pokud už není pozdě, doporučil bych se podívat ještě na AUGy

např. https://www.airsoftmorava.cz/airsoftove ... 1g-jg.html

Oproti MP5 lepší rozložení váhy, mechabox v3. mnohem delší hlaveň, prostor pro větší baterku, větší zásobníky, a stále je to originální zbraň

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


20 bře 2018, 12:35
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 črc 2017, 23:37
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: AEG pro dívku
vzal bych nejakou M4 od specna arms, jsou to kvalitni zbrane, univerzalni, do lesa i na kratkou vzdalenost, napr.:

https://www.actionshop.cz/sa-m4a1-carab ... -ii-sa-b01

mp5 bych jako hlavni zbran nedoporucil, hodi se jen na kratkou vzdalenost do baraku


05 dub 2018, 14:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz