Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 PP-19 Bizon 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 04 lis 2018, 21:06
Příspěvky: 7
Nový příspěvek PP-19 Bizon
Čus kluci mám otázku. Teď vlastním AKM CM 0.48M a uvažuji že ten kvér střelím a koupím novej. A na Bohemia Airsoft jsem našel za 4k PP Bizona. Zásobník jsem u nás našel jen na 200 kulí tak mě zajímá jak rychle se zásobník vystřílí. Nikde jsem na něj v Česku i na Slovensku nenašel pořádnou recenzi a ani názor. Tak mě zajímá ten váš.
httpsftshop.cz/product_info.php/cPath/404_406/products_id/16784?osCsid=3190vf4eq7fpc2hvsu6i6amnu2
Dík za odpovědi. :)


04 lis 2018, 21:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PP-19 Bizon
So zbraňou samotnou skúsenosti nemám, ale inak pekný kvér. Viem že sa dá kúpiť v dvoch variantoch. Lacnejšia "čistá" a drahšia s montážou + cobra red dotom a tlmičom. Obe obsahujú práve ten mid-cap na 200 rán. Cyma a SHS tiež vyrába pre túto zbraň Hi-cap zásobníky o kapacite cca 1000 rán. Inak za mňa ak je tlačák na 200 rán a bol by spoľahlivý nič lepšie nemôže byť. Ja mám k M1A1 110 ranové tlačné zásobníky a nevymenil by som ich za nič. Keby všetky tlačáky o kapacite +/- 100 rán fungovali ako tieto tak by som po točnom ani neštekol.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


05 lis 2018, 10:33
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: PP-19 Bizon
Jestli chceš bizona tak ti silně doporučuju se podívat po verzi od SHS, idealně tuhle
https://gunfire.com/en/products/pp-19-2 ... 12753.html

Je to pořád tělo od Cymy, nicméně SHS s E&C to vydalo pro určený trhy jako repliku pro lidi co potřebuji qsc. Má to v sobě kvalitnější gearbox od E&C s rychlovýměnou pružiny + ta pažba je dle myho nazoru mnohem lepší jak klasickej triangl (da se sehnat od SHS i s klasickou pažbou)

Výkonem je to klasicky Učkovy akčko, nečekej zázrak. Na větší vzdálenosti nevhodný a dávat na takovou zbraň tlumič je fakt uchylny. Je třeba si dát pozor na ty zoubky vepředu za ktery drží zásobník, jsou z plastu a neni problem je urvat, dokonce se povedlo je urvat i v blbý sumce kdy kámoš skočil na kámen. V takovym případě můžeš ten zásobník vyhodit, nebo tě zachrání někdo s 3D tiskem.

Kompatibilita zásobníků AK/Bizon nejde. Bizon má jinačí tělo. Opět, lze vytisknout na 3D tisknu malá redukce, která ti to povolí , někde na netu je k nalezení schema.

Ty highcap 1000r zásobníky neber ani zadarmo, maj úplně debilní mechanismus kdy při dotáčení musíš mít zbran nahlou do nebe aby ti to ten mechanismus bral, v opačným případě se ti kule navezou dopředu a nebudou feedit. Čím mín bylo kulí v tom hicapu tím hůř to podávalo a v závěru to střílelo pak jen když si mířil nahoru - tragedie. K bizonovi teda jen tlačny.

Vnitřek včetně komory je klasicky AK jinak. takže kompatibilita je perfektní. Lze na to koupit i boční montáž, popř nabastlit RIS závěr od APS.

hezky se na to kouká, má to málokdo, nicméně nějaka možnost attachmentu prakticky nulová, zlepšit si ergonometričnost předního úchopu taky nejde díky tomu debilnímu zásobníku.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


05 lis 2018, 15:58
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 04 lis 2018, 21:06
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: PP-19 Bizon
Díky moc kluci za názory a odpovědi. Počkám si na to jestli ještě někdo něco nenapíše a podle toho se budu taky rozhodovat, nicméně mě napadlo ještě AK-105.


05 lis 2018, 21:38
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: PP-19 Bizon
Hele ja bych dneska místo fešnyho kveru bral praktičnost, AK-105 bych bral všema deseti oproti bizonu, idealně RAS verzi ;)
Jen si dej pozor a pokud budeš brát cymu tak si vem verzi s označení začínající na cm.040 apod. je to novější generace s lepším vnitřkem, ta starší cm.030 je horší.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


05 lis 2018, 23:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PP-19 Bizon
Pri 105ke je výber už pomerne slušný a nakoľko si zyknutý na veľké AK možno by to bola pre teba predsalen lepšia voľba. Neviem, možno máš pre AK aj prispôsobený nosný systém so sumkami atď. takže by si to nemusel moc meniť. Tvoja CM.048M je už v základe dobrá zbraň a ak ju nechceš prestavať a radšej kúpiš niečo nové tak určite pozeraj tiež "štvorkovú" radu s oceľovým/kovovým telom. Ostatné je už na tvojich preferenciách, či chceš sklopku, výsuvnú pažbu, ris predpažbie, bočnú montáž atď. Nie všetky RAS verzie majú v základe aj bočnú lištu atď. Ja osobne by som bral niečo ako CM.040K. Je celá orisovaná a má aj bočnú lištu, len by to chcelo napr inú pažbu. Tebe by naopak sklopka možno vyhovovala. Ak bočnú lištu v základe nepotrebuješ bolo by fajn napr CM.040I Akčko. Tam by som zas zmenil pažbičku..hento je hrozný grc a na hovno sa to drží..ale to sú už osobné preferencie.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


06 lis 2018, 08:45
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 04 lis 2018, 21:06
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: PP-19 Bizon
https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbr ... rna-detail
Koukal jsem se že nabízejí 2 verze AK 105. Tahle je skoro o 1000kč levnější a vyhovuje mi že baterie je uvnitř ve zbrani.
https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbr ... rze-detail
Ve druhém odkazu je stejnej kvér ale co jsem tak postřehnul tak baterie je venku a bojím se že by při nějakém.pádu ten kryt mohl křupnout.
Jinak moje AKM je naprosto v základu a vyhovuje mi nicméně bych chtěl zkusit něco jiného. Slípka by mi víc vyhovovala než dřevěná pažba ačkoliv je to dřevo velice pěkná.


06 lis 2018, 16:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PP-19 Bizon
Mne osobne príde akumulátor v replike peQ boxu dnes už trochu dosť za zenitom, hlavne ak sa jedná o zbrane kde to nieje nevyhnutné.Ak ti vyhovuje batéria v tele zbrane nieje o čom. Išiel by som do toho prvého. Kúpiš vhodnú tyčovú lipolku a hotovo. Rozdiel je potom zjavne už len v pažbe a gripe. So sklopkou by sa ti mohlo páčiť aj niečo takéto https://www.airsoftmorava.cz/airsoftove ... 0k-cm.html
( Ešteže som neni moc AK čkový..lebo ako tak pozerám, nikde sa nedá v základe kúpiť AK čo by mi vyhovovalo, snáď to nebude aj tvoj problém )

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


06 lis 2018, 16:45
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 04 lis 2018, 21:06
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: PP-19 Bizon
Toto AK co jsi mi poslal jsem našel taky ale ta 105 je mi z nějakého důvodu víc sympatičtější. Ta sklopka je lepší než crane pažba to je pravda. Ale jinak děkuji za tip.


06 lis 2018, 21:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz