Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:14




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 AIMTOP m16a4 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2019, 18:34
Příspěvky: 8
Nový příspěvek AIMTOP m16a4
Koupil jsem zbran https://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbr ... ade-detail
a resim problem strelby..... puvodni zasobnik co tam byl(tocak) obcas pri vystrelu nevystreli a az pri dalsim vystrelu jdou kulicky 2.... kde muze byt problem? spatne podava zasobnik? spatna baterie? (slaba?)
Popripade resil nekdo i integritu zasobniku? Koupil jsem ke zbrany tlacaky Specna arms a absolutne nepodava....
Diky


08 srp 2019, 00:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: AIMTOP m16a4
O zbraniach typu AR 15 od Aimtop sa na tomto fóre už dávno popísalo milión tém. Takisto aj o problémovosti s kompatibilitou zásobníkov atď. Stačí trošku pohľadať a určite by si našiel aj tému kde sa podobné problémy s aimtop/rohlíky preberali. Svoj dotaz si potom mohol smerovať tam namiesto zakladania novej témy. Batéria nemá s podávaním zásobníku nič spoločné. Ten točák ti nepodáva preto že obecne tie aimtop točáky sú neni žiadna sláva. Môžeš ho skúsiť rozobrať, vyčistiť ale ani to nemusí pomôcť. Na tlačákoch by ti možno pomohlo skúsiť upilovať "zobáčiky" čo pridŕžajú BB v hrdle zásobníku. Prípadne poriadne odsleduj ako ti sadne zásobník do šachty a či mu niečo neprekáža aby poriadne dosadol. Niekde tu boli dokonca vypísané zásobníky ktoré do aimtop tela pasujú bez úprav atď.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


08 srp 2019, 09:26
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: AIMTOP m16a4
Pokud jsi ten šrot koupil přes internet, využij práva na odstoupení od smlouvy a kup místo něj Specnu nebo GG... Nerad ti kazím sny, ale ušetříš si tím hromadu trápení.


08 srp 2019, 19:53
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2019, 18:34
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: AIMTOP m16a4
Mike_223 píše:
Pokud jsi ten šrot koupil přes internet, využij práva na odstoupení od smlouvy a kup místo něj Specnu nebo GG... Nerad ti kazím sny, ale ušetříš si tím hromadu trápení.

To jsem presne udelal.....Mel jsem ze zbrane spatny pocit uz po par vystrelech.
Vratil jsem a koupil ICS CXP-MARS Komodo SSS.


12 srp 2019, 22:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz