Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:34




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Koupě nových brýlí 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 12 črc 2016, 10:24
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Koupě nových brýlí
Ahojte sofťáci, měl bych na vás jednu otázku a ta by se měla tykat brýlí. Když jsem byl mladší tak jsem nosival masku jako nosí barvičkáři, ale ta se hrozně mlží a celkově se mi s ní hraje špatně, ochrana je veliká, ale na úkor "hratelnosti". A moje otázka zní, jaké si mám pořídit brýle, částku zatím neřeším, ale nejradši bych byl, kdybych se vlezl do dvou tisíc. Už mám koupenou kovovou masku, takže pokrývku spodní části hlavy neřeším. Koukal jsem tady na tohle: http://www.armymarket.cz/bryle-ess-infl ... -ess-d7436 , ale to mi přišlo hrozně drahé. Hledám něco podobného, něco mi prosím doporučte, už z vlastní zkušenosti nebo co jste četli atd... Píšu z mobilu, takže kdyby nějaké slovo vůbec nedávalo smysl, tak se omlouvám doufám, že jste pochopili, co jsem chtěl říct a děkuji. Teď jsem na to koukal znova a 3000.-Kč za brýle se mi moc dávat nechce, i když ESS je podle všech to nejlepší co je. Koukal jsem tady na tyhle, ale mám takový pocit, že se budou hrozně mlžit: http://www.army-airsoft.cz/bryle/bryle- ... -a-frame-/ . Děkuji za pomoc.


14 črc 2016, 21:36
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Koupě nových brýlí
Čau, ESS brýle jsou super, o tom žádná. Ale 3000 je vážně moc. Pokud trváš na uzavřených brýlích, dají se sehnat za 500-700 ESS NVG, většinou jde o bazary a překupníky, nebo použité kusy, ale většinou se liší tím, že mají třeba jen jednu barvu skla a ne 2 další náhradní zorníky. Kvalitově je to samozřejmě stejně vysoko, jako jiné ESS.
Pokud použitým věcem moc nefandíš, podívej se na Marines Shop.


14 črc 2016, 22:10
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz