Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 19:11




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 maska 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 07 říj 2015, 10:55
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: maska
ochranné obličejové masky - http://www.rucedozadu.cz/oblicejove-masky.html


07 říj 2015, 11:00
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: maska
macteine píše:
Zdar,

mám na vás dotaz k tématu, zkoušel někdo tu masku z inzerátu kousek výše kryjící jen zuby (bez nosu)?

Čínská větší síťovka mi fakt neseděla ani po půl hodině ohýbání (problém je nos, asi mám fakt velký frňák :lol: ), nebo zas tlačila nepříjemně na brýle...

Došel jsem k závěru, že stejně nejdůležitější jsou zuby a oči, jinde člověk riskuje spíš modřiny a max. kuličky pod kůží. Vyplatí se obětovat ochranu nosu a brady za (dle mého) mnohem větší pohodlí?

Díky!

Ahoj, tú masku, ktorá chráni len zuby mám, kúpil som hu od toho chalana. Tak isto mi zavadzala bežná maska, tak som si zobral len tú na zuby a ešte tú menšiu od klasickej, ale najlepšie sa mi hralo len s tou na zuby, to úplne stačí podľa mňa a som s ňou max. spokojný. Akurát ich nerobí hromadne, ale na zákazku ti ju vyrobí bez problémov, ako aj mne. Ak hu chceš, tak ho kontaktuj.


17 říj 2015, 21:17
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2010, 20:29
Příspěvky: 73
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: maska
Co říkáte na tohle: http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Combat_Gear_Masks_Glasses_TMC_JAY_FAST_Mask_Khaki.htm
V kombinaci s helmou by to mohlo bejt fajn, akorát je škoda, že kopie týhle helmy toho asi moc nesnesou, co?


04 led 2017, 07:55
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 čer 2017, 13:31
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: maska
Když už jste tady u tech masek ... Nezná někdo masko tohoto typu která ochrání oči ? A nebo skla které 100% vydrží
Díky za odpovědi :wink:


Přílohy:
61MOq+kK6gL._SY355_.jpg
61MOq+kK6gL._SY355_.jpg [ 15.86 KiB | Zobrazeno 6914 krát ]
22 říj 2017, 22:10
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz