Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 19:12




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Nová výstroj pro tým 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím,
toto vlákno už začíná zapadat prachem, tak jsem se rozhodl, že ho zase oživím. Co se týká výstroje, nic moc se nezměnilo. Alta chrániče se osvědčily velice dobře, jsou lehoučké a opravdu s nimi ještě nebyl žádný problém. Maskáče se mě pořád drží 95ky. Jde o to, že jsme přibrali docela dost lidí do týmu a ne každému se líbí Multicam. Proto jsme se po dlouhých diskuzích a probrečených nocích rozhodli pro A-Tacs FG. Kamufláž je to opravdu pěkná, funkční a moderní. Ale řeším problém. Když jsem se díval na oblečení, rovnou jsem vyřadil značky jako TMC a Emerson. Zbyli mi Helikon a Propper. Prý že ty maskáče od Propper rychle ztrácí barvu, o Helikonu jsem nic moc nenašel, když jsem hledal recenze přímo na jejich podání A-Tacs. Já mám s Helikonem jen dobré zkušenosti, ale nerad bych koupil nějaký nesmysl. Proto se obracím na vás.
Dále jsem opět vybíral boty (snad už si je konečně taky koupím), a narazil jsem na tyto. Zdají se mi dobré, barva vzhledem k tomu, že je používají mariňáci předpokládám, že bude obdobou Coyote. Rád bych slyšel váš názor i na mnou vybranou obuv.

Děkuji moc za přečtení a případnou odpověď, přeji hezký den.

+ jako obvykle nějaká fotečka, tentokrát z akce
Obrázek


07 dub 2014, 13:59
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Z těch cenově dostupných se nám zatím nejvíc osvědčil Helikon. Co se podobnosti barev týče, tak je na tom Propper, Helikon a čínský víceméně podobně ale co do výdrže - Proppera rozhodně ne, je to jak nakreslený vodovkama. Materiálově je na tom Propper i Helikon stejně... Jestli půjdete do Helikonu, tak bych doporučil vyzkoušet, mají divný číslování.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


07 dub 2014, 21:51
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 04 kvě 2012, 11:26
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Já bych ty Emersony z nabídky nevyhazoval. Mám zkušenost jen s kopiemi Combat Shirt a Combat Pants v MC, ale šití, materiály a barvy na dost dobré úrovni. Jediný problém je s velikostmi, ale u "standardní" postavy snad v pořádku a cenově se dají taky sehnat celkem dobře.

_________________
SPC McNovak, Johnny A.
2/A/3-75 RGR
RLTW!
http://www.military.cz/ranger/page.aspx?p=index


09 dub 2014, 17:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Děkuji moc za vaše komentáře. Ty Emersony mě překvapily, protože jsem si myslel, že je to prostě čína. Otázka je, jak na tom bude Emerson s barvami. Šití může mít dobré, ale jestli barvy půjdou rychle dolu, tak nemá vůbec cenu se nad nimi zamýšlet.


09 dub 2014, 18:53
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Čo mám ja skúsenosti s Emersonom tak farby držia vcelku dobre


09 dub 2014, 21:53
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 04 kvě 2012, 11:26
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Jo právě i to jsem myslel, kdyby šly barvy dolů, tak ti o nich neříkám. Barvy jsou pěkné a snad vůbec neblednou. Propper bledne už ve skříni a Tru-Spec drží, ale je poměrně dost do hněda.

Já to CS mám 2 roky a kromě té tělové části nejde skoro poznat rozdíl od nového.

_________________
SPC McNovak, Johnny A.
2/A/3-75 RGR
RLTW!
http://www.military.cz/ranger/page.aspx?p=index


10 dub 2014, 08:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Nová výstroj pro tým
Zdravím,
hodně jste mi pomohli v začátcích a myslím, že Vám dlužím obrázek výsledku. Po pár měsících jsem přešel na Tasmanian Tiger, takže moje výstroj vypadala asi takto :

Obrázek

Obrázek

Vz. 95 a Multicam mě ale brzy omrzely, dostal jsem se do týmu napodobující jednotky německého Kampfschwimmeru a můj kit je nyní úplně jiný než kdy předtím.

Obrázek

Aktuální kitlist :

Klobouk Wunsch und Rudolph, 5-farb Flecktarn
Blůza Sabre, 3-farb Tropentarn
Kalhoty Leo Kohler? (uřezaná cedulka, těžko říct, značně oprané), 3-farb Tropentarn
LHT Chestrig Einteilig II. gen, 5-farb Flecktarn
LHT G36 Doppelmagazin tasche II. gen, 5-farb Flecktarn 2*
LHT Multikalibertasche lang, 5-farb Flecktarn 4*
LHT MG Munitionstasche, 5-farb Flecktarn
LHT Zubehörtasche senkrecht, 5-farb Flecktarn
Batoh Berghaus Munro, Olive
Rukavice Mechanix M-Pact, Coyote
Brýle ESS Crossbow Surpressor
G36K, Umarex

Samozřejmě mám i kompletní Flecktarnový kit, toto je foto z Lizardu, kam se prostě ty pouštní hodí více...

Tímto Vám chci poděkovat, že jste ze mě udělali takového gearwhoráka, jakým jsem dnes. Nebýt tohoto fóra, nejspíš bych se ještě teď plácal v Mil-Tecu a podobných nesmyslech :)


14 čer 2015, 15:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz