Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:59




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Baterka li-pol, nabíječka - začátečník 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 12 črc 2016, 20:18
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Baterka li-pol, nabíječka - začátečník
Zdravím , potřeboval bych od vás zkušenějších pomoci. Začínám s airsoftem a vlastním zbraň MP5SD6 od CYMY (CM041SD6) , tudíž mám přidanou základní nabíječku i baterii a to Ni-MH 1200mAh 8.4V. Po delším čtení zde na foru jsem se dostal k závěru koupit novou baterku i nabíječku. Zbraň je v základu ani nehodlám ji nijak zlepšovat. Uvažuji o koupě Li-pol baterii, jen nevím zda je jednak vhodná pro mě, či zda se vyplatí a nepoškodí některé díly. Posílám odkaz na baterku
http://www.armymarket.cz/akumulator-li- ... nigy-d6225
Nebráním se i jiným nabídkám a pomoci v případě nesouhlasu, jen to nechci kupovat ze zahraničí. Případě jiné baterky, musí mít stejné rozměry viz jako tato, není tam místo pro větší. Cenu baterky bych viděl cca 700kč.
Nabíječku bych potřeboval poradit od vás, protože nevím jakou značku, co musí mít a pod. Může to být i nabíječka univerzální, tudíž pro NI-MH/ NI-CD,LI-POL a pod, plus prý se musí měnit i konektory ,musí mít balancer a pod. Proto se táži na vás
předem díky za případné návrhy/pomoc/vás čas .


12 črc 2016, 20:41
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Baterka li-pol, nabíječka - začátečník
Ahojda, baterku si kup lipolkovou dle typu zbraně, pokud si nechceš dělat vyvody ven na pažbu.
Lipolku bych volil 7.4V do zakladu (bohatě stačí).
Tušim že ta tvoje cyma používá CQB baterky, teda něco na tenhle způsob
http://www.airsoftguns.cz/akumulator-vb ... b-vb-power
(je fuk jestli VB power nebo turnigy, oboje jsou kvalitni a dobre baterie)
nabíječka ti postačí klidně takováhle (je duležity aby měla autostop, balancer a indikaci nabití
http://www.airsoftguns.cz/inteligentni- ... pol-imaxrc

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


12 črc 2016, 22:28
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: Baterka li-pol, nabíječka - začátečník
Ta baterka co linkuješ je v pohodě, pokud máš změřený že se ti vejde do zbraně. Nákupu ze zahraničí bych se vůbec nebránil, zkusil jsem jen tak hodit tuhle baterku plus nabíječku do košíku na hobbykingu a i s dopravou by to vyšlo na 650 a to třetinu ceny tvoří jenom poštovný, takže pokud by ses dohodnul s pár kámošema a objednal rovnou i baterky pro ně, ještě třeba přihodil pár konektorů a novou kabeláž tak by to bylo ještě levnější. Jinak jestli budeš objednávat z HK tak si dej bacha ať to objednáš z EU skladu, jinak by ti to mohli chytit celníci.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


13 črc 2016, 00:25
Profil
Četař
Četař

Registrován: 12 črc 2016, 20:18
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Baterka li-pol, nabíječka - začátečník
Právě jsem vybral tuto lipolku, protože jsem měřil rozměry mojí baterky a jsou podobné, jako jsem tu postoval. Tedy na airsoftguns se píše že to je CQB ale co jsem koukal jak jsi zde posílal, tak jsou dlouhé, tu bych tam asi nestrčil. A jak jsem říkal, nemám žádný zkušenosti z obchodem mimo hranice přes internet, vůbec nerozumím podmínkám a pod, co třeba reklamace .


13 črc 2016, 17:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz