Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:14



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Op. Taškent 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Op. Taškent
Lidi, jednoduchej dotaz...má to smysl? http://www.akcetaskent.ic.cz/ Je mi samozřejmě jasný, že to bude airsoftovej megaball, ale nic jinýho od toho nečekam...jde mi o to, jestli se od toho dá očekávat něco trochu normálního, co si člověk užije, nebo totální průser, na kterej nemá význam jezdit. Díky za veškerý info.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 kvě 2012, 00:56
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Op. Taškent
hele grife koukal sem na to z prvu mi to prislo tk jako ztrata casu, ale kdyzs em se v tom zacal hrabat a schanet infa podle me to tak hrozny nebude. Podílejí se na tom lidi z protectory a co sme s etak vyptava u poradatelu atd tak normalka bude fungocvat veleni s rozdelenim ukolu, daj se delat i dodatkove ukoly pomoci beden ktere budou rozmistene po prostoru, predem si muzes dohodnout jako mi napriklad pruzkumnou cinnost. Pro lemry je tam teda udelany,,odpocivadlo" se stanem pro prespani a nejaky bufetem ale tak to nas ,,zdatné" jedince zas až ak nezajímá ne? :D

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


04 kvě 2012, 06:01
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 28 bře 2011, 21:40
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Op. Taškent
Vyjadřuji se opožděně, ale přece. Jsem členem oranizátorského týmu a dovolím se říct že průser to rozhodně nebude. Této akci věnujeme hodně času a sil. Je to polo scénářová akce, bude nastíněn děj a jak to bude probíhat je jen na hráčích. Co se týče lidí, kindrs mají vstup zakázán, a ústrojní kázeň není nijak dána.. pouze oddělení stran nato jednotné komplety , západní státy atd.. není to žádná modelkovská akce , neděláme reenacting i když někteří znás jsou v klubu KVH. Nabízíme kompletní zázemí včetně airsoft servisu firmy Anareus. Již proběhly tři ročníky, a stále se zlepšujeme a dolaďujeme. A hlavně to děláme s láskou a nechceme z toho mít tuctovou střílečku. Kromě scénáře budou vedlejší úkoly pro týmy které je chtějí. Ve štábech obou stran se nacházejí příslušníci armády ČR z celkem dobrý pozic pro velení. Lidé si nikdy nestěžovali a na taškent se těšili. Potvrzení nám byl tento ročník, bez jakýchkoliv reklam se přihlásilo přes 500 lidí, a jen díky tomu je u registrace stop stav. Snad tyto informace jsou dostačující, popřípadě SZ. Rozhodně to není průser!


03 čer 2012, 17:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz