Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 zář 2024, 19:49




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Airsoft Systems M4 zásobníky 85rnd 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2011, 00:23
Příspěvky: 182
Bydliště: Žiar nad Hronom + Brno
Nový příspěvek Airsoft Systems M4 zásobníky 85rnd
AIRSOFT SYSTEMS M4/16 ZÁSOBNíKY

Obrázek

Čaute, kúpil som nové zásobníky ktoré sa prvý krát objavili hádam už na ShotShow v roku 2013 či kedy. Konečne sú aj v ČR, konkrétne som ich našiel tu: https://www.actionshop.cz/na-m4-m16/15575-asmag-zasobnik-pro-ar15-m4-16-85-ran-tan.html Bohu žiaľ ich tu majú ale iba v TAN čo mne však nevadí. Farba je skôr bledá, do béžova.

- Sú extrémne pevné, vyrobené z tvrdého plastu. Podla recenzií čo som našiel na internete ich prešli autom a nestalo sa im nič ( ja to skúšať nejdem)
- Oproti iným zásobníkom sú odhadom asi o 1,5cm dlkšie oproti štandardnýmzásobníkom napr Dboy 68rnd.
- Perfektná vec je že sa dajú rozobrať akoukoľvek trochu ostrejšou vecou (klúče, nôž, palička ...)
- Pružina je v nich dosť silná takže tlačia ako šialené čo je cítiť na plničke ale zároveň je to poznať aj pri bezproblémovom podávaní.
- Kvôli zaobleniu v okolí ústia zásobníku je zásobník pevnejší a lepšie sa dáva do sumiek, zbrane atd.
- Odskúšané ich mám v mojej M4 ao d AimTop s ASpro(červenou) hopkou. Do zbrane pasujú extrémne na tesno! Pre hladké vyberanie som ich všetky musel v prednej časti pribrúsiť šmirglom 100 potom 200 a nakoniec zahladiť ryhy asi 500vkou.(cca 5 minut na zásobník) Teras pekne vypadnú samé ale stále sú veľmi presné a v zbrani nelietajú.

Za mňa môžem iba doporučiť. Podľa môjho názoru najlepšia konštrukcia zásobníku na trhu.

_________________
Válčíme abychom mohly žít v míru
Aristoteles

Maskáče: BW flecktarn / MTP
Zbraň: M4 A1 [AimTop] 510FPS FlatHop + VisionKing 1,25-5x; Mosfet s aktívnou brzdou[Homemade]; Aku 11,1V 1800mAh 50-75C Li-Pol; Glock 17
Ostatné:Ultrafire C8; JPC Tan[GFC]; opasok + kydex sumky[Homemade]


13 úno 2015, 02:02
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz