Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Mokré u Českých Budějovic 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 09 led 2011, 01:21
Příspěvky: 9
Bydliště: Řiť světa plná cikánů
Nový příspěvek Mokré u Českých Budějovic
Jestli někdo hrajete v této lokalitě napište to sem,domluvíme se na akcích a pod.. Jinak k lokalitě:Jsou to staré opuštěné vojenské kasárny,je to zarostlé až na střechy budov kterých je tam odhadem 20(paneláky,tělocvična,cihelna,depa...)Rozloha cca několik kilometrů čtverečních.Kuliček je tam tolik že při každém třetím kroku na buzerplace padáte na zem s nohama nahoře... :D Opakuji,kdo je z okolí napište sem,rád se domluvím na nějaké akci,ale začínám až od léta,teď nestíhám.

_________________
Lidstvo je fatální omyl přírody...jsem toho živým důkazem.


09 led 2011, 01:57
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 led 2011, 12:28
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Jo zajdem :D ale ne kdyz je snih :D


25 led 2011, 12:32
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 bře 2011, 16:26
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Cau.Co musim udělat pro to abych mohl hrát.Je to nejak organizovane?Zapujcujute vybavu?


01 bře 2011, 16:28
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2011, 15:24
Příspěvky: 10
Bydliště: Strakonice
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
no nejlepší by bylo si vše koupit :D , ale myslim že by ti někdo ochotnej po domluvě zbran možná pujčil, kuličky by jsi si asi musel koupit, a výbavu - ze zacatku ti stačí i jen nejaky maskáče .
Ale hlavně musíš mít brýle

_________________
69.jednotka specialních sil Strakonice
http://www.69jss.cz


03 bře 2011, 17:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Už jsem chtěl do Mokrého zajít, ale slyšel jsem špatné reference - kropiči, kindrsáci, nepřiznávači, žádná organizace, tak by rád slyšel od nějakého účastníka, jak to tam obvykle funguje. Výzbroj i výstroj mám.


24 bře 2011, 15:49
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 19 črc 2010, 20:46
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Do mokrého jezdím pravidelně. Řeknu to asi takhle, kinders jsou všude stejně jako kropiči. Organizace je dobrá když se najde mužný a silný hlas který všichni uslyší.


12 dub 2011, 19:59
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Mno nevím, slýchám i o akcích, kam kindrsáci nejezdí a organizace je dobrá. Je tam nějaký organizátor, nebo ne? Případně jak často?


13 dub 2011, 14:56
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 19 črc 2010, 20:46
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Kindersáci nejezdí tam kam je nepustí. Organizátor v 90% najde.


13 dub 2011, 15:38
Profil
Četař
Četař

Registrován: 16 dub 2011, 16:50
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Párkrát jsem v mokrým byl. Osobní zkušenosti jsou takové...

Jediný, s kým jsem měl problém, byl tým amíků, kterým se moc nechce přiznávat. A organizace je tam taková, že se všichni sejdou na buzerplace a někdo ze zkušenějších (jak tu padalo se silným hlasem) dá návrh, kde a jak se bude hrát, kdo bude s kým, lidi se připraví a vyrazí na dané pozice. S oraganizací jsem zatím neměl problém, vždycky se bitka domluvila.

Jinak, pokud myslíte kindersákami začátečníky, tak se tam pokaždý jeden nebo dva najdou (včetně mě). Pokud se však chovaj čestně, bezpečně a přiznávaj, neviděl bych s tím problém. Sám zatím softím bez uniformy a pořádnej kvér mi přišel až teď.


21 dub 2011, 21:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Pikus píše:
Sám zatím softím bez uniformy a pořádnej kvér mi přišel až teď.


Myslím že toto má asi největší vypovídací hodnotu...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 dub 2011, 01:18
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 16 dub 2011, 16:50
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Griffon píše:
Pikus píše:
Sám zatím softím bez uniformy a pořádnej kvér mi přišel až teď.


Myslím že toto má asi největší vypovídací hodnotu...


No, nevím jak jsi to myslel, ale prostě nemám dost peněz na to, abych si hned pořídil komplet výbavu. Jinak si na mě nikdo nestěžoval, protože poslouchám velitele skupiny, zásahy přiznávám, bordel po sobě (krom kulí) nenechávám a celkově se chovám zodpovědně, aby se nic nestalo ani jiným ani mě. Tak nevím, proč by se mnou měl mít někdo problém (mám maskáče, zelenou vestu, černej svetr a klobouk se stejným maskováním jako kalhoty).


22 dub 2011, 09:47
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 06 kvě 2011, 22:09
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Zdarec. Mám otázku: Hraje se taky někde jinde než v Mokrém????
Né že bych byl proti.
Mám celkem dost zkušeností právě v Mokrým s konkurenčním Paintballem ale přesedlal jsem na Airsoft. né že by mi Prostory vadily ale přeci jenom je určitě fůra jiných lokalit kde se jde vyblbnout. V Mokrým to docela znám a už mi to příjde jako těžkej Stereotip. chtělo by to něco jinýho. 8)


06 kvě 2011, 22:16
Profil
Četař
Četař

Registrován: 16 dub 2011, 16:50
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Jeden čas se hrávalo na Máji v lese... jak je to tam teď, to ti nepovím. A kamarád potkal i pár sofťáků v lese v Hrdějovicích. Prý to však vypadalo spíš jako cvičení, než že by tam hráli.


07 kvě 2011, 23:24
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 10 lis 2007, 17:17
Příspěvky: 5
Bydliště: Č.Budějovice
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Do Mokrýho jsem začal jezdit asi před 10ti lety. Jeho slavné doby jsou sice už pryč a dnešní akce se silně odvíjí od toho kdo se tam sejde. Bohužel se tam najdou nepřiznávači, kindrsáci (tento termín bych bral spíš jako hodnocení mentální vyzrálosti a ne věku nebo zkušeností), zhulenci a jiní pomatenci a to v zastoupení všech armád, ale také skvělí lidé, airsofťáci a přátelé.

Rozhodně to není dobrý nápad sem jezdit pokud očekáváte nějakou povedenou naplánovanou akci. Až na pár vyjímek ( V poslední době je tou vyjímkou pouze Olda a jeho SAOS ) zde sobotní akce probíhají formou společenského setkávání. Trampové a čundráci by to nazvali Potlachem. Pokud se ovšem poohlížíte po nějakých kontaktech v okolí Budějovic a chcete si je oťuknout osobně je tohle to pravé místo.

Jinak v Budějkách se kdysi hrálo i na Dobré vodě (Švajce) , v Hrdějovicích (opuštěné prostory nedostavěné kafilerie či co..) a na Rudolfově (Baba).


10 kvě 2011, 15:06
Profil
Četař
Četař

Registrován: 16 dub 2011, 16:50
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Jinak, tuto neděli tam prý byla nějaká velká akce, dokonce se platil vstup... slyšel jsem, že tam bylo cca 150 lidí a hrálo se po celým areálu. Byl jste tam někdo?


18 kvě 2011, 09:43
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 kvě 2011, 19:27
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Cau, chtel bych se zeptat zda je to pravidelne a pripadne v kolik atd. diky :)


18 kvě 2011, 19:40
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 10 lis 2007, 17:17
Příspěvky: 5
Bydliště: Č.Budějovice
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
vojtA82 píše:
Cau, chtel bych se zeptat zda je to pravidelne a pripadne v kolik atd. diky :)


JJ schází se to tam zhruba od osmi každou sobotu. Ale ještě jednou opakuju, jde s půš o společenskou akci než o nějakou propracovanou akci. A taky se jednotlivé dny od sebe liší (v závislosti na počasí, prázdninách atd...) Jde hlavneě o to jaká parta se sejde.


18 kvě 2011, 19:52
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 kvě 2011, 19:27
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Jj tak to je paráda a nevíte jak to bude tuhle sobotu ? a jeste jak je to s kulickama vlastni nebo placene ?


18 kvě 2011, 20:07
Profil
Četař
Četař

Registrován: 16 dub 2011, 16:50
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
vojtA82 píše:
Jj tak to je paráda a nevíte jak to bude tuhle sobotu ? a jeste jak je to s kulickama vlastni nebo placene ?


Takhle, to ti dopředu nikdo nepoví, pokud není už něco naplánováno... Jinak se hraje i v neděli, ale v daleko menším počtu a s lepší (přátelštější) atmosférou, než v sobotu

jinak, kule vždycky svoje (i kdyby je dávali, tak bych chtěl vědět, co to je a pak bych se teprve rozhodnul... lepší, než si zmastit kvéra na špatných kulích)


18 kvě 2011, 20:48
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 kvě 2011, 19:27
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
ok tak diky


19 kvě 2011, 10:20
Profil
Četař
Četař

Registrován: 16 dub 2011, 16:50
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Ahoj, nevíte něco o tý (zajímalo by mě, kdo jí pořádal a jak se jmenovala) AS akci, co o víkendu probíhala v Mokrým (27.-29. května)?

Co jsem slyšel, tak to vypadá celkem zajímavě, ale bohužel jsem to prošvihnul, a tak bych se rád zúčastnil někdy příště.

Díky moc.


30 kvě 2011, 21:39
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 02 srp 2011, 18:50
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Hej, já bych zahrál. Ale začínám, mám objednanou jen základní (úplně základní výbavu) - zbraň (čína, pistolka, elektrika), brýle, pouzdro, kule, maska, takže bych se tam nerad cpal v sobotu, když je tam tolik lidí. V neděli by to šlo, řekněte kdy a kde, jestli někdo chcete/kde konkrétně se schází pravidelní hráči.


03 srp 2011, 00:07
Profil
Četař
Četař

Registrován: 16 dub 2011, 16:50
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Mr. Nut píše:
Hej, já bych zahrál. Ale začínám, mám objednanou jen základní (úplně základní výbavu) - zbraň (čína, pistolka, elektrika), brýle, pouzdro, kule, maska, takže bych se tam nerad cpal v sobotu, když je tam tolik lidí. V neděli by to šlo, řekněte kdy a kde, jestli někdo chcete/kde konkrétně se schází pravidelní hráči.



Jako, klidně přijď i v sobotu, nikdo ti nic neřekne a pokud uvidí, že začínáš, tak se tam dá najít i dost lidí, co ti poradí, co si nakoupit, jak se starat o zbraň atp. Já teď bohužel nebudu mít v nejbližší době čas si tam zajít zahrát. Hráči se schází na buzeráku (když tam jdeš, tak je to asi druhá odbočka doleva - je tam dlouhej barák, spadlý garáže - bez stropů a něco jako sklad).


07 srp 2011, 07:54
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 20 zář 2011, 09:29
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Zdravim, bude se střílet v Mokrém tuhle sobotu? Popř. kdy a kam přesně se dostavit (zaparkovat). Předem díky za odpověď.

_________________
http://longrangeairsoft.com/ Reviews, Guides and Articles about Airsoft Sniper Rifles


30 zář 2011, 11:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 02 srp 2011, 18:50
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
To už tu máš všechno napsaný. Střílet se asi bude, záleží na tom, jak se to sejde (počasí). Schází se na buzeráku, dokonce tu máš i napsaný kde přesně je. Jak je to s parkováním, to nevim...


12 říj 2011, 20:00
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 02 říj 2011, 14:46
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
CC nevíte kam se ted davaj fotky z mokrého? kazdou akci tam nekdo chodi a foti - a ja nemuzu najit jedinou fotku z roku 2012


21 bře 2012, 20:36
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 10 pro 2011, 07:54
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Zdravím chlapy, nešlo by jsem dát nějaký odkaz třeba mapy.cz, kam přesně dojet, ideálně tel. kontakt na někoho s tím ,,silným hlasem,,? :lol: Jsme tým z Prahy, tak by jsme třeba někdy dorazily ať si rozšíříme obzory a poznáme nové lidi 8) Předem díky.

_________________
email: dexxi86er@gmail.com
krejza@antikorcz.cz


22 bře 2012, 07:37
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 srp 2011, 13:43
Příspěvky: 122
Bydliště: Vyšší Brod
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Shromaždiště je naprosto přesně zde. Pro bližší info stačí říct...


Přílohy:
mokré.jpg
mokré.jpg [ 412.7 KiB | Zobrazeno 66119 krát ]
22 bře 2012, 17:12
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 02 říj 2011, 14:46
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
neví nekdo kam se davaj ty fotky?


22 bře 2012, 19:17
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 srp 2011, 13:43
Příspěvky: 122
Bydliště: Vyšší Brod
Nový příspěvek Re: Mokré u Českých Budějovic
Vždy se musíš zeptat toho dotyčného fotografa kam je dává, většinou na Rajče.net, ale to je individuální.


22 bře 2012, 19:20
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz