Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:35




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Návrat po několika letech 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 12 bře 2018, 02:24
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Návrat po několika letech
Zdravím, chci se vrátit k airsoftu, doma mám pořád M4 od aimtopu která mi na zdi vysela cca pět let. Chci se vás zeptat jestli bude zbraň chtít poslat do servisu a co bude potřeba. Myslím že by po takové době chtělo zbraň pořádně promazat a podobně ale chtěl jsem se vás zeptat jestli nebude například potřeba vyměnit hop Up gumičku nebo něco takového. Zkrátka jestli nejsou ve zbrani části které po takové době odejdou nebo chtějí vyměnit. Pokud je to hloupá otázka tak se omlouvám, nikdy jsem se do airsoftu pořádně nedostal ale řekl jsem si že je na čase trochu moji M4 provětrat ale nechci nic zanedbat. Díky


12 bře 2018, 02:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Návrat po několika letech
Zbraň by ti mala s najväčśou pravdepodobnosťou normálne fungovať. Vyčisti hlaveň, naláduj BBčká. Horšie na tom bude možno akumulátor. Neviem aký máš ku zbrani. Ak máš aku ktorý je O.K zapoj ho(po nabití). Skús pár rán na semi, ak bude všetko v poriadku daj pár rán na full auto a ak bude všetko fungovať tak ako má tak môžeš ísť veselo na akciu. AEG zbrani sa až tak veľmi nemá čo stať ak leží dlhšie bez používania. Do servisu to posielať je podľa mňa zbytočné. Ak by si však nemal dušu namieste poslal by som to nejakému technikovi z okolia ktorý ti to rozoberie, vyčistí, odmastní a namaže za pár drobných. Tieto úkony som robil kámošom za pivečko.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


12 bře 2018, 15:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz