Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Pomoc se UHC Sniper 9x 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 02 črc 2011, 12:02
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Pomoc se UHC Sniper 9x
Ahoj, prosím nedávno jsem si objednal UHC Super 9x Sniper a ještě mi nepřišel domů, teď pochybuji protože píší že tam má 2 možnosti střílení s vyhazováním patorny a bez(jenom kuličky) a teď nevím protože ve videu jsem viděl že tam dává tu pevnou patronu (http://www.zbrane-airsoft.cz/zasobniky- ... c-super-9/) a nevím jestli mi to půjde i bez ní.. Děkuju předem za odpovědi :(

_________________
MB-08CH-M190, Hlaveň 6,02, Optika 3-12*50 , upgrade za 14000, dostřel asi 90m


02 črc 2011, 12:06
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Pomoc se UHC Sniper 9x
No, tu pevnou patronu potřebuješ k tomu, aby si mohl střílet bez těch patron, vloží se do vnitř a z boku máš zásobník na kuličky… Takže bez ní lze střílet pouze s patronami.

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


02 črc 2011, 12:59
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Pomoc se UHC Sniper 9x
docela tě lituju že sis jí obědnal, levnější mb-01 nebo spíš SVD by ti určitě udělalo větší radost, díky tomu jak je tohle spracovaný a jakej to má výkon

zbran střílí bud stim vyhazovánim, nebo s pevnou patronou a trubičkovym zásobníkem


02 črc 2011, 13:05
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Pomoc se UHC Sniper 9x
super 9 jsou vyhozene penize. je to absolutni plast, nejde upgradovat, jediny upgrade dil je pruzina na ktere vnitrnosti vydrzi asi tri vystrely (kdyz budes mit stesti). jestli ti jeste neprisla tak ten balik neprebirej a kup si radeji nejakou MB-0x nebo SVDcko.

ty pevne patrony strasne kur*i, po par vystrelech vypadne to tesneni co drzi kulicku a kdyz to prilepis tak to tu kulicku vetsinou ani nevystreli. na to ze ta patrona stoji 200 kc nebo kolik je to docela sila. ja mel kdysi Super 9 Pro a uz nikdy vice nic podobneho :-)


04 črc 2011, 13:30
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Pomoc se UHC Sniper 9x
na UHC sniper 9x dělá upgrade set airsoftpro ;)

http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1476

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


04 črc 2011, 14:16
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Pomoc se UHC Sniper 9x
tibus píše:
na UHC sniper 9x dělá upgrade set airsoftpro ;)

http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1476


zkus tohle nacpat do zbrane ktera ma uplne vse (snad krom sroubku a hlavne) plastove. kdyz ti vydrzi ten prilozeny pist a trn tak to nevydrzi vsechno ostatni okolo. to nemluvim o zachytu z pistu ktery byl pevny asi jako v cinske pistolce. nevydrzel ani podlozeni pruziny.

super 9 je cokoliv jineho nez kver a nez kver na upgrade. mel jsem to, rozebiral jsem to, tunil jsem to a vim ze pokud nemas pristup k materialu a obrabecim strojum tak atd atd tak z toho odstrelovacka proste nikdy nebude i pres snahu popsanou vyse. nebo bude ale po kompletni predelavce za coz koupis novou tanaku popr jinou znackovou pusku s upgradem. proste od Super 9 budu odhanet vzdycky vsechny. vyhozene penize, nic vic


04 črc 2011, 15:53
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz