Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:01




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Kniha KMENY 90 - MILITARY 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 zář 2016, 15:07
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Kniha KMENY 90 - MILITARY
ahoj,
píšu kapitolu v nové knize série KMENY, tentokrát 90.léta.
Hledám zajímavé fotky z 90.let ať už z airsoftu nebo podobnou tématikou. V případě publikování vedle příležitosti být zvěčněn v dozajisté legendární knize i možný symbolický honorář. ;)

Budu rád když se mi ozve i nějaký informovaný pamětníj co byl na počátku AS v ČR..

Díky
Honza Charvát


Přílohy:
KMENY1010009a.jpg
KMENY1010009a.jpg [ 1.5 MiB | Zobrazeno 10901 krát ]
30 zář 2016, 15:14
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 20 dub 2011, 08:43
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: Kniha KMENY 90 - MILITARY
Osobně jsem se v 90. narodil, ale zkusil bych se ozvat Riggsovi nebo těmhle lidem, možná by věděli nasměrovat. Na jednom starém fóru se pamětníci objevovali čas od času, ale to je už v prachu celý, včetně těch pár fotek.

Toto je jejich web http://www.airsoftwars.cz/cz/kdo-jsme pokud to nebude nikdo přímo z nich, budou snad, hádám, mít kontakty nebo i fotky.

Co jsem se sám dočetl, spousta těch lidí pocházela převážně od Plzně, chodili na čundri, sbírali převážně americkou výstroj atd. Tudíž, když jsou v Plzni ty akce kolem osvobození, bylo by dobrý se poptat i tam. Teď mluvím o kategorii military.

Airsoft byl kolem té Plzně a taky kolem Prahy, kde natahovací kvéry od Areny nebo jiné značky na A stály kolem 10.000,-.

Ještě mě napadá se optat v Praze v obchodě Anareus, tam by se též snad někdo rozzpomenul, nebo nasměroval dál.
Ptejte se po jménech Harri a Fidel.

Možná se toho tady chytne i někdo další a poví vám víc, snad alespoň kontaktem nebo nasměrováním jsem byl nápomocen.

_________________
mně chybí kulomet z poslední akce, co si někdo půjčoval. potřebuju vědět, kdo ho má


02 říj 2016, 19:35
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 zář 2016, 15:07
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Kniha KMENY 90 - MILITARY
díky za tip!
jinak měl jsem taky jedny z prvních AS v 90kách takže pár lidí také znám )


03 říj 2016, 07:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz