Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:54




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 vesta pro moji ženu 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 led 2018, 18:56
Příspěvky: 2
Nový příspěvek vesta pro moji ženu
softu zdar,
pro začatek jsem si prošel cele forum abych tu nemel nejaky problem. k věci... AS dělam pomalu 8 let a nikdy jsem se s problemem jako je tento nesešel. moje žena se k softu nikdy netočila zady a nevadilo ji. a tak sem si rekl že ji jednou vezmu na nejakej placek a uvidíme. jedna ...druha ....tretí akce a Protector. razem sem mel sveho buddyho jak v živote tak v kuličkovem svete. ted ovšem po par letech nastal problem co se zasobniky a s dalšíma vecičkama. batoh jsem ji sice koupil kvalitni ale chtela by vestu. což by nebyl až takovy problem jenže moje žena ma poprsí velikosti H ( to je proste velky ) chestrig se ji nelibi co mam v DPM a jelikož dela čecháčky tak bych potreboval poradit v nejakem petaděvkovem potisku. mate nekdo obdobny problem ? nebo mate nejaky dobry tip ? nevím slanovačka ve vz.95 je ale nevím jak moc by sla povolit aby byla v nejakem komfortu. napadlo me treba RRV v olive ale nevím jestli by to stale resilo nas problem.ted jak to píšu tak asi nejlepší volba bude holt molle opasek a řemení s par sumkama a běž střilet. ale kdyby mi nekdo poradil ohledne vesty ktera by mi vytrhla trn z pr*e*e tak predem díky. cenu bych si predstavoval tak kolem 2500 víc do ní nedám :D


01 led 2018, 19:23
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: vesta pro moji ženu
Dave Eastly píše:
softu zdar,
pro začatek jsem si prošel cele forum abych tu nemel nejaky problem. k věci... AS dělam pomalu 8 let a nikdy jsem se s problemem jako je tento nesešel. moje žena se k softu nikdy netočila zady a nevadilo ji. a tak sem si rekl že ji jednou vezmu na nejakej placek a uvidíme. jedna ...druha ....tretí akce a Protector. razem sem mel sveho buddyho jak v živote tak v kuličkovem svete. ted ovšem po par letech nastal problem co se zasobniky a s dalšíma vecičkama. batoh jsem ji sice koupil kvalitni ale chtela by vestu. což by nebyl až takovy problem jenže moje žena ma poprsí velikosti H ( to je proste velky ) chestrig se ji nelibi co mam v DPM a jelikož dela čecháčky tak bych potreboval poradit v nejakem petaděvkovem potisku. mate nekdo obdobny problem ? nebo mate nejaky dobry tip ? nevím slanovačka ve vz.95 je ale nevím jak moc by sla povolit aby byla v nejakem komfortu. napadlo me treba RRV v olive ale nevím jestli by to stale resilo nas problem.ted jak to píšu tak asi nejlepší volba bude holt molle opasek a řemení s par sumkama a běž střilet. ale kdyby mi nekdo poradil ohledne vesty ktera by mi vytrhla trn z pr*e*e tak predem díky. cenu bych si predstavoval tak kolem 2500 víc do ní nedám :D


Napadají mě prakticky dvě varianty.
Na ebay sehnat "taktický korzety". Hodně se to používá v Asii, vyrábí to LayLax. Ačkoliv to zní fancy, jde prakticky pouze o molle pás s popruhy na ramena. Není to až tak špatné, ale bude to jen v zelené/černé/pískové barvě. Pro ukázku posílám odkaz
https://www.evike.com/products/51439/
Druhou cestou, kterou jsem zvolil já pro svoji bývalou, bylo nechat jí ušít vestu na míru. Já jsem si jí nechal ušít u AS-TEXu. Ve vz.95 ti jí určitě ušije, pravděpodobně bude nutné si tam ale osobně dojet na přeměření. Výhodou bude to, že ti udělá prakticky jakýkoliv střih a můžeš pro ní tak mít i plně rozměrovou vestu. Nevýhodou bude fakt, že záleží jak na tom bude s časem, aby měl možnost se tomu věnovat.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


02 led 2018, 08:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 led 2018, 18:56
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: vesta pro moji ženu
dekuji za rychlou odpoved. spíš bych bral neco z čr. u zahraničních obchodu si nejsem nikdy jisty a toto by byla celkem zvlasní objednavka ktera kdyby moji žene nahodou nebyla tak nevím kde bych to tady udal. u as-texu si ovšem nejsem jist jestli to nahodou není spíše"kopča" nikoho kdo od nich ma se nechci dotknout ale kdyz kouknu na foto a pak porovnam s materialem slanovačky tak nevím jestli by to moc nebilo do oči. ale i tak jeste jednou díky


02 led 2018, 17:13
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: vesta pro moji ženu
Dave Eastly píše:
dekuji za rychlou odpoved. spíš bych bral neco z čr. u zahraničních obchodu si nejsem nikdy jisty a toto by byla celkem zvlasní objednavka ktera kdyby moji žene nahodou nebyla tak nevím kde bych to tady udal. u as-texu si ovšem nejsem jist jestli to nahodou není spíše"kopča" nikoho kdo od nich ma se nechci dotknout ale kdyz kouknu na foto a pak porovnam s materialem slanovačky tak nevím jestli by to moc nebilo do oči. ale i tak jeste jednou díky


Ten UHAS co používá je prakticky totožný jako ten pro AČR a nakupuje ho od stejného výrobce, který ten materiál pro armádu dodává. Výstroj si od něj nechávali zakázkově šít například i chrudimáci. Aby jsi nevybíral až nepřebereš. Moc jiných variant není. Rozhodně né v tvé cenové kategorii.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


03 led 2018, 08:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: vesta pro moji ženu
Dave Eastly píše:
dekuji za rychlou odpoved. spíš bych bral neco z čr. u zahraničních obchodu si nejsem nikdy jisty a toto by byla celkem zvlasní objednavka ktera kdyby moji žene nahodou nebyla tak nevím kde bych to tady udal. u as-texu si ovšem nejsem jist jestli to nahodou není spíše"kopča" nikoho kdo od nich ma se nechci dotknout ale kdyz kouknu na foto a pak porovnam s materialem slanovačky tak nevím jestli by to moc nebilo do oči. ale i tak jeste jednou díky

AS-Tex dělá z toho samyho materialu jako děla SPM. Taky jsme řešili před pár lety stejný problém, máme v týmu holky dvě (18 a 43). Záleží samozřejmě na proporcích hrudníku. Mladší bez problému nosí stejnou plátovku jako většina týmu (AS-texovy nosič plátu), starší když si vezme sportovní svršek tak je schopná nosit též nosič plátů, ale musí to mít v horní části víc navolno - dneska je 90% platovek vybaveno popruhama na upravení výšky/hrudníku/beder - máme všichni AS-Texovy plátovky a tam to problém není. Měli jsme na zkoušku i poskládany řemení a tam obě holky remcaly, že pokud měly na sobě UBACS tak při fláknutí o zem cítily každou větvičku/kamínek.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


03 led 2018, 12:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz