Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 02:03




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Jakou máte značku mobilního telefonu? 

Jakou máte značku mobilního telefonu?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Jakou máte značku mobilního telefonu? 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
No tak jako u 5800 je ten foťák fakt šméčko největší :D maximálně tak nouzovky jak ty říkáš.

Jinak GPS si něco asi zblajzne...to uvidíme...teď dělám kalibraci napájení (taková zajímavá aplikace - a ta kalibrace trvá 1.5 hod.) a údajně by to pak mělo mnohem lépe hospodařit s energií.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


12 čer 2012, 14:07
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
smolda píše:
No tak jako u 5800 je ten foťák fakt šméčko největší :D maximálně tak nouzovky jak ty říkáš.

Jinak GPS si něco asi zblajzne...to uvidíme...teď dělám kalibraci napájení (taková zajímavá aplikace - a ta kalibrace trvá 1.5 hod.) a údajně by to pak mělo mnohem lépe hospodařit s energií.


tak pro me smecko jakykoliv "fotak" v telefonu. to jsme holt my odkojeni na Nikonu D300 :-D

je pravda ze na fotky z kalby a nasledne umisteni na FB to asi staci :-D


12 čer 2012, 14:19
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Tak ono je potřeba brát foťák v mobilu jako nouzovou záchranu v awesome situacích kde není nic lepšího po ruce. (foceno mobilem)
No a pak ještě jako nouzovka na zálohování třeba písemek ve škole :lol:
Pokud někdo považuje foťák v mobilu se svým hustokruto čipem a pefektním autofokusem za plnohodnotnou věc na focení, tak je mi ho líto. :wink:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


12 čer 2012, 14:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
reyes102 píše:
Pokud někdo považuje foťák v mobilu se svým hustokruto čipem a pefektním autofokusem za plnohodnotnou věc na focení, tak je mi ho líto. :wink:


:lol: :lol: :lol: hezky receno 8)


12 čer 2012, 15:26
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Když už tady ten topic je, tak se zeptám i vás...Nokia Lumia 710 nebo HTC Radar? Nekoupím si nic s Androidem, už vůbec si nekoupím iPhone, nechci Samsung a tak dále, vybírám čistě z těchhle dvou. Poslouchám vás :-))

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 čer 2012, 20:37
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
nokia ma rychlejsi procesor, ale jinak sou skoro stejny. az na trosku jinou technologii display.

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


19 čer 2012, 20:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
uprimne nokia co se tyce dotykovych telefonu me naprosto zklamala. mel jsem 5800XM a ted jsem si poridil obyc samsung galaxy mini a musim rict i ze nejnizsi model toho samsungu je 100 a 1 proti te nokii (ano nejnovejsi nokia to neni). ono se staci podivat jak se nokia potapi. vsem musi byt jasne cim to je. a jeji misto na vysluni prebral samsung. taky jsem samsung a android nechtel, ale android a symbian se neda absolutne srovnat.

vim ze lumia i radar maji win7 mobile. ale kvuli vyse zmineneho bych bral to HTC.


19 čer 2012, 21:00
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
nemuzes srovnavat 5800 a lumii, jedno ma resistivni a druhej kapacitni.

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


19 čer 2012, 21:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
vim, stejne tak jako ze jedna ma symbian a druha win mobile. ale slysim to vsude a ze vsech stran od vsech lidi co nejakou nokii s dotykacem maji, ze proste nokie dotykace delat neumi. na nokii jsem nedal dopustit, 12 let ziju jen s nokii, ale letos jsem presel. proste jini to umi udelat lip. nokia se potopila symbianem, ktery se jim fakt nepovedl. treba nekdo ma jiny nazor, ale ... 1000 lidi, 1000 chuti.

jak jsem psal, jestli Nokii lumii nebo HTC, tak radeji to HTC.


19 čer 2012, 21:30
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Neznáte někdo nějakou turistickou GPS ČR do jabkofounu 4? Už přes rok běhám s seznam mapama, spyglassem kterej jede přes gmaps, ale i v těch městech je to už fakt opruz, že to jede přes internet..
Ideální by bylo kdyby to umělo i turistický mapy venkova na procházky, ale i do lesa jako nouzovku bych to ocenil (kdyby to umělo i MGRS... :D). Bohužel jsem nic ještě nenašel, ale třeba jsem něco přehlídl...
P.S. to že bude stát na apple store třeba i 40€ už nějak skousnu, hlavně aby to fungovalo a existovalo vůbec :D


19 čer 2012, 21:32
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
na prokousnute jabko nevim, ale ja pouzivam (pouzival na nokii) Topo czech 3 a zatim spokojenost. a umi to i mgrs :wink:


19 čer 2012, 21:36
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Samo píše:
Neznáte někdo nějakou turistickou GPS ČR do jabkofounu 4? Už přes rok běhám s seznam mapama, spyglassem kterej jede přes gmaps, ale i v těch městech je to už fakt opruz, že to jede přes internet..
Ideální by bylo kdyby to umělo i turistický mapy venkova na procházky, ale i do lesa jako nouzovku bych to ocenil (kdyby to umělo i MGRS... :D). Bohužel jsem nic ještě nenašel, ale třeba jsem něco přehlídl...
P.S. to že bude stát na apple store třeba i 40€ už nějak skousnu, hlavně aby to fungovalo a existovalo vůbec :D


Vydrž a bude ti splněno. Viz. http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... ovani.html.


20 čer 2012, 07:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2010, 22:46
Příspěvky: 149
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Vanhouten: Ono hrozne moc zalezi na tom, co od toho mobilu potrebujes a kolik za to chces dat.

Ja jsem poridil pred 2 lety Nokii 5230 za 3000Kc (jde v urcitem smyslu o nastupce 5800) a jsem s nim spokojeny jako zelva. Dokonce jsem ten samy mobil poridil manzelce a starsimu synovi.

Chtel jsem to hlavne kvuli navigaci a mapam od Nokie, ktere byly v te dobe jako jedine ZDARMA. Mam off-line stazene mapy cele Evropy, takze nemusim mit zapnute datove prenosy.
S timhle telefonem jsem dojel loni do Chorvatska a zpet.

Dale jsem si tam dohral SmartCom GPS s turistickymi mapami cele CR, coz hojne pouzivam pri AS akcich. Vydrz baterie pri GPS rezimu je cca 4 hodiny.

Pak tam mam nainstalovane ruzne ctecky knih, zaznam prijatych a odchozich hovoru, nejake hry, atd.

Symbian je tam sice pomalejsi, ale nic co by mi nejak moc vadilo. Videa si na tom nepoustim, maximalne MP3. Uznavam, ze 2MPix fotak je tam tragicky, ale na slusnejsi foceni mam jine hracky (zrcadlovku a kompakt).

Napr. Iphone, vyssi modely HTC a Samsung Galaxy jsou v mnoha ohledech urcite lepsi, ale pro me je to moc penez, ktere radsi vrazim do jinych veci.
Mozna muj pristi mobil bude s Androidem, ale momentalne bych byl rad, kdyby mi 5230 vydrzela co nejdele.
Ne nadarmo to byl jeden z nejprodavanejsich mobilu v historii.


Naposledy upravil bushman dne 20 čer 2012, 08:38, celkově upraveno 1



20 čer 2012, 08:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
bushman píše:
Chtel jsem to hlavne kvuli navigaci a mapam od Nokie, ktera byly v te dobe jako jedine ZDARMA. Mam off-line stazene mapy cele Evropy, takze nemusim mit zapnute datove prenosy.
S timhle telefonem jsem dojel loni do Chorvatska a zpet.

Dale jsem si tam dohral SmartCom GPS s turistickymi mapami cele CR, coz hojne pouzivam pri AS akcich. Vydrz baterie pri GPS rezimu je cca 4 hodiny.


jo v tomhle mas pravdu. ovi maps jsou nejlepsi mapy co se mi dostaly pod ruku (tomtom a garmin se muze jit zakopat) a navic jsou zadara. taky je tam jeste mam a taky jsem s nima dojel do chorvatska. libi se mi na nich ze tam je opravdu kazda ulice, at to je v praze nebo nekde v chorvatskych horach. stejne tak jako ty pouzivam turisticke mapy Topo czech 3, ale pres garmin mobileXT. bohuzel vydrz baterie v GPS rezimu je aspon u 5800XM cca 1-2 hodiny. z toho duvodu pouzivam externi bluetooth gps modul. je to nesikovne, ale funguje to dele.

na nokii ma vadil ten pomaly symbian, tlakovy displej a to ze ten symbian nebyl proste user friendy jako je android. bral jsem tehdy t 5800 jako telefon s operacnim system, takze jsem pocital s maximalnim vyuzitim. ale bohuzel diky jeho lenosti to moc neslo.


20 čer 2012, 08:37
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 30 lis 2012, 20:54
Příspěvky: 9
Bydliště: Kladno
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
No jasně že Iphone... Nejvymakanější "jabličko" na světě


03 pro 2012, 19:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Tak po novom mám nokiu N86 8MP ,kedže neznašam a nechcem dotikofky..a je to premna ten najsamlepší mobil na svete..dúfam že ešte dlho bude slúžiť

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


04 pro 2012, 00:10
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Docela se divim, že na iPhonu neni Sigic... Jinak zlatej samsung I8910 HD, video tenkrát naprosto luxusní, fotky skoro lepší než z levnýho kompaktu, a ten display, no na to, že to je 360×640... barvy perfektní , a ten surround video. Navíc sem si ho hacknul, takže sem tam moch nainstalovat téměř cokoliv aniž by to vůbec mohlo fungovat, dokonce šli i nějaký dosácký hry a quake III arena, pohotovostních ploch asi 7. A to vycházel s nokie 5800, ale prostě byl postavenej z vlastních dílů, teď sem rozdělával nefunkční nokii a co sem jen tak zběžně kouknul tak 2 z 5 velkejch chipů byly od samsungu :D, a vlastně ten skvělej display na iPhonu je taky od samsungu, jediný co je na samsungu špatnýho je přístup k zákazníkům... Každopádně předraženej iPhone, ne, z W8 se mi chce zvracet, a srabi z nokie symbian už totálně odepsali, místo aby na něm mákli, takže u mě jedině android, kterej mi dopřeje takovou volnost jako běžnej počítač...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


04 pro 2012, 20:57
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
symbian byl mrtvy drive nez zacal. kdysi jsem fungoval na S60 s chvalil jsem to do doby nez jsem presel na android. k iphone a apple se radeji nebudu vyjadrovat, protoze by to nekteri zaryti nemuseli prenest pres srdce a mohl by vzniknout flame :)

edit: mam mrdku Samsung galaxy mini s tim natunenym procakem :mrgreen: docela spokojenost, jen by to chtelo aspon dualcore na 1,5ghz a 1 gb ram a lepsi rozliseni displeje. ale zadara, lepsi jak nokie 5800 (az na ten displej)


04 pro 2012, 21:14
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Hele na učňáku jsme měli asi 4 lidi ve třídě ngage, a pařili sme přes mulťák hafo her, měli sme různý prográmky a podobně a vyhráli sme si s tim jak prase, ty možnosti byli neskutečný na tu dobu... Možná to bude tim, že v tom nokia neměla ještě tolik prstů, dalo by se i říct, že nokia symbian pohřbila a zničila práci spousty lidí, který se na vývojí podíleli, a proto bych si nokii už nikdy nekoupil, nehledě na to, že do telefonů bude sr*t W8, to už by byl lepši symbian...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


04 pro 2012, 21:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
firstik píše:
z W8 se mi chce zvracet


firstik píše:
nehledě na to, že do telefonů bude sr*t W8, to už by byl lepši symbian...


Tady bych si docela rád poslechnul důvody ;-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 pro 2012, 22:32
Profil ICQ
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
ja jen navazu na kolegu Ptaka stranku sebou , mel sem pres rok Samsika xcover b2701 ... eno nuno za 2500,- koupal sem ho i v horkejch as varicich sirnejch pramenech asi v metru, sem si hral ze je ponorka se svetylkem, nebyl tam par sekund ani par minut, fotil sem s tim pod vodou, skousel i volat ale nema to signal, ve sprse sem mastil .....



hry ...


na desti byl furt, no proste fakt pecka, gps se taky hodila ... no tet mi ho vo vejekndu na zabave pri konciku ukradli, nechal sem ho na stole, tak sem si vzal galaxi mini 2 za 7 korun, pac sem akorat mel narok na tel po 2 letech, hesky to vyslo =)

no sem zvedavej kdy me ten dotykac nasere, ten x cover cihla mi maximalne vyhovovala, akorat teda na netu to s tim byla hruza ... =)

ale myslim ze ty dotykace us sou za takovou tou batoleci fazi, acelkove me samsung poslednich par let mile prekvapuje ...


edit: Jo ptaku cetl jsem tvou recenzi, jen doplnim ze GPS modul to ma plnohodnotnej, nemusis pouzivat jen s googl maps, i kdyz to funguje prefektne, ale staci nejakej program jako je TrekBuddy, dat si trochu praci a najit mapy a jedes si offline pouze s vyuzitim gps ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


05 pro 2012, 00:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
No stačí když se na to kouknu, nějaký velký panely, bych si připadal jak důchodce, já si to chci prostě nastavit jak chci né tam mít maximálně 10 widgetů, na symbianu si můžu widgety uspořádat jak chci, aspoň teda s většinou nástaveb, já mám momentálně homescreen od orange, asi nejlepší, co sem kdy viděl...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


05 pro 2012, 19:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
firstik píše:
No stačí když se na to kouknu, nějaký velký panely, bych si připadal jak důchodce, já si to chci prostě nastavit jak chci né tam mít maximálně 10 widgetů, na symbianu si můžu widgety uspořádat jak chci, aspoň teda s většinou nástaveb, já mám momentálně homescreen od orange, asi nejlepší, co sem kdy viděl...


Napřed si to zkus a pak hodnoť :wink: Protože říkáš docela blbosti, maximální počet panelů není nijak omezenej, můžeš si je uspořádat jak chceš a s osmičkovym rozhranim už je bez problémů nastavitelná i jejich velikost. A vzhledem k tomu, že jsou interaktivní a aplikace na ně tudíž můžou cpát vlastní obsah, tak celkovej obsah homescreenu záleží čistě na aplikacích, můžeš tam mít počasí, stopky, čas, vlastně cokoliv si zamaneš. Yeah, neni to tak přizpůsobitelný jako Android, ale pro drtivou většinu uživatelů bohatě stačí to, co to dovede.

A taky hodnotit čistě na základě toho, jak vypadá homescreen je teda těžce mimo...co výkon, pohodlnost a jednoduchost ovládání, kvalita aplikací a tak dále? Ty telefony jsou naprosto neuvěřitelně rychlý, o tom si Android může nechat jenom zdát i na těch nejvýkonnějších modelech, což třeba já považuju za zásadní, jakmile je telefon pomalej, mam chuť ho rozšlapat. Oproti Androidu, kde strávíš kdovíjak dlouho nastavováním, hledáním správnejch aplikací atd., tady je to všechno jednoduchoučký, aplikace jsou ověřený (takže nestáhneš pět sraček, než najdeš použitelnou), ovládání je krásně srozumitelný a pohodlný.

Beru, že pro někoho je zásadní nevýhodou uzavřenost systému a v tomhle ohledu je samozřejmě Android jasnej vítěz, ale všechno má svý výhody a nevýhody žejo, odsoudit Windows s tim, že homescreen vypadá jak pro důchodce, když jsi to očividně v životě neměl ani v ruce považuju za fail.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 pro 2012, 19:56
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
No mám takové tušení, že symbian není používanej na žádnym telefonu, kterej používá víc jak jdnojádrovej procesor. To je fajn, že jsou panely interaktivná, ale to já taky vim, kolik je hodin, jaký je datum, jestli je nějaká událost, nebo jestli mám nepřijátý hovory, nebo přijatý zprávy, a ani tam nemusim mít žádný panely, stačí jeden stavovej řádek vysokej pár pixelů. No a kdo by nečkal rychlost u více jádrovejch telefonů, když menu postrádá jakýkoliv efekty, asi jako když sem na mojim starym kompu přepnul z XP stylu na styl z w98... A jo s tou otevřeností máš pravdu, ale to je ta daň za to...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


05 pro 2012, 22:34
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Některé až opovržlivé odsudky foťáčku v mobilech jsou podle mě dost nespravedlivé. Jasně, že pokud chci technicky dokonalý snímek, vezmu si nějaký kanón, ovšem focení není jen o technice, ale především musíte umět najít, vystihnout, postřehnout, vnímat TO NĚCO (hlavně v přírodě), co dělá focení uměním, a nejde "jenom" o hru světel a stínů. Staří machři fotografovali na trochu lepší camery obscury, a na těch jejich fotkách TO tam bylo. Čili, máte-li cit pro okamžik, tak lze i s malým mobilovým "maňáskem" zahrát solidní divadlo :D


05 pro 2012, 23:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
firstik -> Tak ty funkce jsem hodil jako příklad, tohleto základní info mají samozřejmě WP na lockscreenu taky ihned k dispozici, já jsem chtěl konstruktivní diskusi o výhodach a nevýhodach jednotlivejch telefonů a nikoli babrání se v píčovinach za účelem naplivání na WP. A jaký efekty podle tebe postrádá, resp. jaký efekty si od takovýho menu na mobilu prosimtě představuješ? Když pominu fakt, že se furt babráš jenom v hodnocení menu/homescreenu, což znamená asi tak pět procent všech vlastností toho telefonu a zbytek okázale ignoruješ, tak menu je graficky pěkný, přehledný, rychlý a snadný na ovládání, nevim, co bych měl chtít víc. Aby mi tam při kliknutí na ikonku bouchaly 3D ohňostroje nebo co?

55veny -> Zásadní nevýhodou foťáků v mobilech je to, že si neporadí s horšíma světelnejma podmínkama. Za slunečnýho dne už dneska nepoznáš rozdíl mezi fotkou z kompaktu za x tisíc kč a fotkou z průměrnýho smartphonu, ale stačí zkusit fotit v podvečer nebo v temnější místnosti a rozdíl je takovej, že to praští přes oči dvacetikilovou palicí. O focení v noci se vůbec nemá smysl zmiňovat, z telefonu to vypadá jak namalovaný pastelkama a ten "blesk" v podobě LED diody je dobrej tak leda když si člověk potřebuje posvítit v noci cestou na hajzl.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 pro 2012, 00:04
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
No teď jsem koukal na jedno video s víceméně srovnatelnejma telefonama, sice teda fajn, w8 má nějaký přednosti, neni to zas tak strašný jak sem myslel, ale furt to neni o nic rychlejší, než android, a plocha, která tam velkou většinu časi bez tapety. Jsou věci, který prostě nepřekousnu.

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


06 pro 2012, 09:39
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
4 Griff
Ano, souhlas, večer jsou v podstatě nepoužitelné včetně "blesku". Ale ve dne, a s patřičnou invencí, už je to o něčem jiném :) Samozřejmě má i další omezení, musíš k focenému objektu být co nejblíže, nejlépe snímat zajímavá zátiší apod., příliš pohyblivé "cíle" rovněž nejsou úplně šik, ale i tak se dá. Mně se na tom líbí i fakt, že nenastavuješ clony, časy, záleží pouze na tvé intuici, jako za pradávných časů :D


06 pro 2012, 10:03
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Hele s lepší optikou se dělaj úplně luxusní makra, já sem tenkrát vyfotil motýla na klasu, a i na počítači, to byla bez vadná fotka...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


06 pro 2012, 10:06
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Jakou máte značku mobilního telefonu?
Firstík
Pravda, na makra mobil také není zrovna stavěnej, to uznávám. :) :(


06 pro 2012, 10:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz