Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:52




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Negativní - Jan Hebík (Jáchymov) 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 14 kvě 2011, 11:01
Příspěvky: 48
Nový příspěvek Negativní - Jan Hebík (Jáchymov)
Při příležitosti přestupu do jiného týmu jsem potřeboval novou zbraň a chtěl jsem mít pokud možno za rozumnou cenu něco použitýho kvalitního, abych s tím neměl moc starostí. Našel jsem inzerát, komunikace solidní a vše OK do doby, než jsem otevřel balík. V popisu byla CA M15A4, vnitřnosti prej původní až na jistý upgrade a v dobrém stavu, plně funkční. Přišla mi zlá sestra. Už na těle chyběly drobné díly, pak na jednotlivku střílela dávka a na dávku nic. Potom mě přesvědčil, že to nějako vyřešíme a že něco zaplatí. No, ještě jsem chtěl vidět co je vevnitř, bohužel jsem to nedal do servisu, ale kámošoj co umí. Něco CA, něco neznámo co a zmíněný upgrade tam byl (jenže neplnil svou funkci jak měl - poškozený).

Po tom co jsem to rozdělal mi napsal, že prachy nevrátí, že jsem mohl cokoli vyměnit a bohužel to nemá kdo pořádně jak potvrdit.

Snad přes půl roku ji stále dáváme dohromady a padlo již mnoho financí, katastrofa.Toto byla prostá krádež a nevím o způsobu, jak jsem se mohl bránit.
Nepiště mi prosím, co jsem udělal blbě (krom toho, že jsem to koupil), prožil jsem si dost a už se k tomu nechci vracet. Chci pouze varovat, ať se tomuto člověku zdálky vyhnete. Škoda si o Jana Hebíka z Jáchymova ničit pěsti a přidělávat starosti.

_________________
G36 předěláno na G36C (CA) - 119 m/s (M120 systema - ano, byl jsem nezkušený a hloupý)
M4A1 (CA) - 147 m/s (M130 SHS)
Servis? Už jedině sám...


11 pro 2011, 17:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz