Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 20:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Recenze: Manuální brokovnice M56A (EE) 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Recenze: Manuální brokovnice M56A (EE)
Dneska tu mám další recenzi.

Tentokrát se jedná o manuální brokovnici M56A od noname chinské firmy EE (dle zdroju pracuje pod cymou).

Více ve videu, pokuď máte dotaz klidně se ptejte :-)

https://www.youtube.com/watch?v=3owr2we7TdY

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


13 črc 2016, 18:57
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Recenze: Manuální brokovnice M56A (EE)
Pěkně shrnuto. Shodou náhod jsem před pár dny dovalil domů toto: http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/manualni-brokovnice/manualni-brokovnice-super-90-combat-a540-detail
A co dodat. S tou délkou jsi to vypíchl pěkně. Tahle zbraň je vážně nechutně dlouhá, a to mám prosím ještě verzi bez pažby. Vnitřní hlaveň končí 16cm před koncem vnější. Kromě krytu zásobníku je kovová ještě hlaveň a ta "trubka pod ní". Mířidla jsou plastová, ale hledí je stavitelné dioptrické, hned o úroveň výš. Předpažbí je o něco blíže. Zbraň se drží krásně, ale mám výhrady k pažbičce, protože je dost mohutná, a to nemám nejmenší ruku. Patrony jsem našel 2, rychloplničku také a jako výrobce je v návodu napsaný KOER. A střílí to 90 m/s, alespoň ta moje. Na manuálku to není zlé. Mám tu pro srovnání kámošovu M3 od ASG, což by měl být přebal té tvé. A co jsem zatím zkoumal uchycení pažbičky, předpažbí, zásobníku apod., je vše řešeno stejně.
Na manuální párty, čištění baráků (až na tu velikost :? ) je to super věc, za ty peníze není co řešit, doporučuji.


13 črc 2016, 19:56
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Recenze: Manuální brokovnice M56A (EE)
Díky za reakci, samozřejmě kdybych se dnes rozhodoval znova koupím verzi co máš ty, původně jsem ji chtěl taky, ale myslel jsem jako začátečník, že mi pažba pomůže v míření (skutečnost je takova, že touhle zbrani se da střilet z jedne ruky hehe).

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


13 črc 2016, 20:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz