Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Hledám AS tým - Ostrava 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2016, 09:38
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Hledám AS tým - Ostrava
Ahoj, touto cestou bych si rád našel nějaký AS tým.
Asi bych měl říct ve zkratce něco o sobě..
25 let, odstřelovač, frajer, prcek a upřímný člověk :D

Ne, srandy stranou. Fungoval jsem v jednom týmu od jeho založení až po rozpad a mé přestěhování. 8-9 let se AS věnuji. Začínal jsem jako asi každý - tepláky a kuličkovka od šikmookého z tržnice. Neskutečně se mi zalíbilo lítat po lese, střílet kamarády.... Rozšířil jsem si zájem o vojenskou techniku v podobě skládání modelů letadel a tanků. Poté jsme si s kamarádem založili tým a za rok nás bylo skoro 20. Napodobovali jsme Českou armádu, se vším všudy. Včetně nástupů, hlášení, maskování, tréninků, výbavy atd., takže jsem orientován na Česko armádu. Jsem přeci Čech, nebudu si hrát na Němčoury nebo Amíky, ne? :)
Bohužel jak přišlo zaměstnání, starosti, tak nebyl na AS moc čas. Tým se rozpadl, kluci rozutekli a já najednou neměl s kým hrát. Zbraň jsem před lety prodal, šetřím se teď na novou. Nejlépe manuální odstřelovací pušku se solidním dostřelem. Fungoval jsem totiž jako odstřelovač, několik let. Výbavu mám tedy tomu přizpůsobenou... V současné době tedy hledám tým rozumných lidí - omlouvám se, ale děti co lítají v teplákovce a mydlí se hlava nehlava mě nezajímají. Chci rozumné lidi na úrovni.. Kteří uznávají fair play, u hry přemýšlí a mají něco v hlavě :) jinak mi je 25, jak jsem psal. Jsem vcelku pro každou srandu, vtipálek a sympaťák - to o mě tvrdí ostatní, já sám si tak nepřipadám :D
Kdyby se někdo našel, napište, budu rád :) konečně bych zase začal lítat v lese, AS mě strašně naplňuje a už nějaký ten pátek mi dost chybí...


15 kvě 2016, 09:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz