Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Recenze na KJW GBB M92 celokov CO2 
Autor Zpráva
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Recenze na KJW GBB M92 celokov CO2
Zdravím, chtěl bych vám napsat recenzi o M92 celokovu na co2 kupovaného u BASu.

Zbraň je celá z kovu (oceli). Hmotnost je zhruba 1kg, díky čemuž při držení poznáte, že to není žádná hračka z plastu. Když jsem otevřel krabici, myslel jsem, že poslali opravdovou! Bombička se dává do zásobáku pěkně lehce imbusem, takže to zvládne kdokoli. Kapacita zásobníku je 23 ran a je dvojřadý, takže že vám dojde munice se bát nemusíte, ale když se dáte do střelby, tak se budete divit jak rychle je to pryč. Zbraň přijemně kope, kamarád blowback podcenil a pěkně mu to nadzvedlo ruku :) . Bombička vydrží tak 5-6 zásobníků, což je dostatek. Jen co mě naštvalo je že na ládování NELZE POUŽÍT KLASICKOU RYCHLOPLNIČKU!, ale když je to sekundárka tak to nevadí. Úsťová rychlost je 106m/s s kulemi 0.25g a se seštelovaným HOP-UPem je dostřel 40 metrů. Hop-up se šteluje tak, že odděláte závěr a uvidíte dírku na imbus. Celou zbraň doporučuji DŮKLADNE mazat kvůli blowbacku. Mířidla jsou zvýrazněna bílými tečkami pro boj za šera.
Vnitřek je komplet z kovu včetně hop komory což je velké + . Zbraň má ražení.
V akci jsem vystřilel za den 2 bombičky, takže je to žrout plynu :D. Dokonce není problém na pár ran dostat nepřitele přes hustej keř.

Koupil jsem ji za 2000 u base což je pěkná cena.
Konkrétně: http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=3307

video:
http://www.youtube.com/watch?v=RGyAWtMDMTM

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


Naposledy upravil tibus dne 28 pro 2009, 14:57, celkově upraveno 3



28 pro 2009, 12:17
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz