Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:12



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 [Recenze] M92F STTI 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 04 dub 2010, 13:13
Příspěvky: 133
Nový příspěvek [Recenze] M92F STTI
Tak jsem tu konečně s mojí recenzí ohledně M92F plynovky od STTI.

Zajel jsem si do shopu airsoftmorava.cz, samozřejmě bezproblémová obsluha, která mi vše ohledně zbraně vysvětlila, vyskoušela ji, jak střílí, jestli není poškrábaná apod. Vše dopadlo bez problému, tak jsem přijel domů. Nakoupil jsem k tomu samozřejmě ještě 0.20g BB a plyn Forean 134a - Učinný dostřel je kolem 30 metrů, dostřelí ale i dále - má ohromnou sílu.

V balení jsem našel utahovač hop-upu, zkušební kule a samotnou zbraň. Na první pohled velmi podobná svému vzoru Berretě M9, z druhého hlediska až tak podobná není. Nedá se natáhnout před prvním výstřelem - je to z mého pohledu veliká škoda, to samé s Blow-Backem, ale co si od zbraně za šesti-kilo přát.

Další obrovská nevýhoda je v manuále, je v polštině - anglicky či český překlad ani nehledejte, poněvač tam není. Pojistka fungovala, ale nelíbilo se mi to, že ani nešla samotná zbraň rozdělat, a vyčistit olejem, vrchní část zbraně je přidělaná na pevno, a prodávač z airsoftmoravy říkal, že to mazat není ani třeba, když je to bez Blow-Backu. Tak jsem mu to uvěřil, zatím se zbraní nemám jakékoliv problémy, stříli tak jak má, pojistka funguje.

+Cena pouhých 600 KČ
+Dostřel
+Podoba vzoru
-Bez Blow-Backu
-Provoz na plyn není nejlevnější
-Některé věci jsou zanedbané
-Zbraň nelze rozložit
-Jako u všech plynovek, v zimě jsou takřka nepoužitelné.

Závěrečná řeč: Zbraň s velmi nízkou cenou, s dobrým dostřelem a podobou pravé, bohužel je bez Blow-Backu, plyn již dneska není nejlevnější záležitost, zbraň nejde jednoduše vyčistit.

Dávám tedy hodnocení 6/10. Doporučuji tuto zbraň hlavně začátečníkům a mírně pokročilým, hlavně teda těm, kteří nemají moc peněz


19 črc 2010, 10:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz