Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:50




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ] 
 Negativní - uživatel hYena 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Negativní - uživatel hYena
Dobrý večer,
nikdy jsem nečekal, že budu muset použít tuto sekci, bohužel stalo se.
Před 14 dny jsem zde na portálu narazil na inzerát kde byla nabízena k prodeji uživatelem hYena zbraň od Tokyo Marui L96 AWS s plným upgrade od PDI za velice zajímavou cenu. Omlouvám se, inzerát již není aktivní, tak je z archivu.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:grEMu4RmregJ:www.airsoftforum.sk/viewtopic.php%3Ff%3D133%26t%3D11404%26view%3Dprevious+spou%C5%A1%C5%A5ov%C3%BD+mechanismus+L96+AWS&cd=9&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&source=www.google.cz
Zbraň dorazila minulou středu tj 17.8.2011, dobře zabalená. Po vyndání jsem nezjistil žádný problém, proběhla zkušební střelba z balkónu ve 4 patře a jelikož se airsoftu zas tak moc nevěnuji, zdálo se mi, že střílí docela dobře, jen mě zarazilo, jak lehce jde natáhnout. S mým manuálním SVD se 150tkou pružinou to jde trošku jinak. Je potřeba trošku větší síla :-)
V neděli tj 21.8 2011 jsem vyrazil za kamošem z našeho klubu ji trošku vyzkoušet. Přišlo zklamání, L96 dostřelila cca 30 metrů a hravě ji přestřelila moje manuální brokovnice SPAS12 od stejné firmy tj. TM. Používala se stejná gramáž kuliček tj 0,3 g. Zklamanej jsem přijel domů a zbraň rozdělal. Stačil mi jen pohled na spoušťový mechanismus, který rozhodně nebyl od PDI. Podotýkám, že jsem nikdy spoušťák PDI naživo neviděl, ale podle fotek z několika airsofshopů vypadá úplně jinak. A jak zbraň střílela, tak tipuji, že byla celá v základu. Žádný spoušťák ani válec a rozhodně ani pružina 5000SS od PDI.
Takže za 4500 + poštovné jsem dostal dobrou zbraň v základu, optiku a bipod. Pouzdro také nedorazilo, prý už ho nemá. Pokud bych toto veděl, tak zbraň nechci.
Proběhla komunikace přes PM a dneska i přes telefon, ale dotyčný podvodník prý čeká u auta a musí urychleně odjet, tak mi položil telefon a dál prý to budeme řešit přes PM. Za deset minut po telefonátu dorazila tato zpráva:
Cestu jsem odložil, protože mě vytáčí, co se tu děje... Zbraň odeslána jak měla být. Teď může tvrdit každý, že tam je něco jiného, když si to doma tam nahodil a původní schoval... Tohle řešit nehodlám. Zbraň neskutečně vychválená a teď když se asi z nějakého důvodu nehodí, tak chce ze mě vytřískat prachy a neposlat to co jsem poslal já.. Ne, děkuji.. Sám sis četl, jak jsem o zbraň pečoval a co v ní všechno je, jasný důkaz, tak na mě netahej, že já neposlal co měl..... !!! Softu zdar.
Ano, zbraň neskutečně vychválená, sám jsem četl, jak o ni pečoval a co v ní všechno je :-) Ale pouze četl, skutečnost je trošku jiná....
Doma nemám druhou L96, abych mohl prohodit díly. A je mi skoro 32, tak snad ani nemám potřebu.
V případě nejasností jsem připraven poskytnout fotky vnitřku zbraně i PM komunikaci.
Jinak podvodník hYena je vlastní jménem Lukáš Rosinský z Frenštátu pod Radhoštěm a je zástupcem velitele airsoftového klubu Patriots a adminem jejich stránek. Chtěl jsem dát odkaz, ale stránky, které byly navečer funkční dnes večer někdo záhadně smazal :-). Proč asi :-), Jinak starý odkaz:
http://tympatriots.webnode.cz/
Facebook airsoftového klubu Patriots:
http://cs-cz.facebook.com/pages/%C4%8Cesk%C3%BD-airsoftov%C3%BD-t%C3%BDm-Patriots/197257983621813
Jsem blbec, naletěl jsem, ale chci varovat ostatní před uživatelem hYena (sakra, to docela sedí :-) ). Omlouvám se všem, kteří to dočetli až sem. Je to trošku román :-)


Naposledy upravil zalozak79 dne 22 srp 2011, 23:17, celkově upraveno 3



22 srp 2011, 21:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Zde jsem čerpal poznatky o nabízené L96 AWS.
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=112&t=7922&hilit=Tokyo+Marui+L96
Lukáš je maličko narcistní egoista, který neudělá chybu. V telefonu ani nevěděl, co prodává, ale zde se prezentuje jako super sniper. Obrázek nechť si udělá každý sám


22 srp 2011, 21:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Jen k tomu luxusnímu dostřelu (citováno v PM) - střílel jsem ze 4.patra, tak to lítá líp, než když je člověk na zemi :-)


Naposledy upravil zalozak79 dne 22 srp 2011, 23:16, celkově upraveno 1



22 srp 2011, 22:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Hmmmm zajimavy...

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


22 srp 2011, 22:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 25 zář 2010, 19:02
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Takhle zbraň vychválil: Ahoj, tak zbraň dorazila. Jedním slovem je úchvatná. Přišla v pořádku. Dal jsem pár zkušebních výstřelů a dostřel je víc, než luxusní. O víkendu ji vezmu ven a pořádně otestuji. Díky moc za super obchod. Pepa

Můj názor? Zbraň se najednou asi nehodí, tak chce aspoň na mě hodit špínu, když už mu nehodlám peníze vracet... A dostřel 30m? V samotném základu, v kterém není, je schopna střílet na 60m, kde na 50m jsem trefoval hráče úplně v pohodě... Srovnávat pušku za 7000kč (základ v obchodě) s brokovnicí za 500kč? Této kravině může věřit jen idiot.. Ale je mi to jedno. Pokud to někomu zvedá sebevědomí, když špiní jméno druhému, fajn...

A pro další informace, v týmu PATRIOTS už 4 měsíce nehraju, stránky nefungují skoro měsíc. Házej špínu na mě a ne na tým, který s tímto nemá nic společného. Nemuselo by se ti to vyplatit,...


23 srp 2011, 14:55
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Tak se zkuste sejít a projít vše osobně, vem tu L96 ku hYenovi a projděte to. Čekat až jeden ustoupí by bylo nadlouho. To co tady píšete je tvrzení proti tvrzení.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


23 srp 2011, 18:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Takhle zbraň vychválil: Ahoj, tak zbraň dorazila. Jedním slovem je úchvatná. Přišla v pořádku. Dal jsem pár zkušebních výstřelů a dostřel je víc, než luxusní. O víkendu ji vezmu ven a pořádně otestuji. Díky moc za super obchod. Pepa

Ano, s tím souhlasím. Zbraň skutečně dorazila docela rychle, byla dobře zabalená a skutečně mě uchvátila. Sice byla trošku víc obouchaná, než na originál fotce, ale tomu nepřikládám váhu, nekupoval jsem novou věc a aspoň má patinu. Dal jsem 4 zkušební výstřely z balkónu ve čtvrtém patře a nezdálo se mi, že by střílela špatně. Jen mě překvapilo docela lehké natahování. Jak jsem psal, nehraji airsoft tak často, tak chybí zkušenosti. Ven jsem se s ní dostal až v neděli a teprve na rovině byl vidět rozdíl, protože když jsem dorazil opět domů a dal zkušební ránu z balkónu, tak to zas neletělo špatně. Z výšky se střílí líp a podobnou chybu už neudělám. Zkresluje to :-).

Foto zbraně před prodejem:
Obrázek

Dnešní foto s bleskem:
Obrázek

Dnešní foto bez blesku:
Obrázek

Jinak tady mají moje zbraně místo. Neválí se někde v koutě.
Obrázek

Můj názor? Zbraň se najednou asi nehodí, tak chce aspoň na mě hodit špínu, když už mu nehodlám peníze vracet... A dostřel 30m? V samotném základu, v kterém není, je schopna střílet na 60m, kde na 50m jsem trefoval hráče úplně v pohodě... Srovnávat pušku za 7000kč (základ v obchodě) s brokovnicí za 500kč? Této kravině může věřit jen idiot.. Ale je mi to jedno. Pokud to někomu zvedá sebevědomí, když špiní jméno druhému, fajn...

Zbraň se kamaráde hodí, ale pokud bych věděl, že příjde v základu (což by odpovídalo aktuálnímu dostřelu), tak bych o ni neměl zájem.
Jinak rozesmál jsi mě s tou brokovnicí za 500,-. Ta brokovnice je SPAS12 originál od TM, myslím, že z fotek to každý pozná. Nemám ji dlouho, kupoval jsem ji před měsícem. Tady jsem byl s nákupem velice spokojen. Byla taky z bazaru (armyburza) a obchod proběhl na jedničku. Jinak pokud víš, kde se tato brokovnice dá koupit za 500,-, dej vědět, koupím ještě jednu :-). Test zbraní jsem popsal, jen bych dodal, že jsem na sobě zkoušel jak účinek tvé L96, tak SPAS12 a ta tvoje mě jen polechtala, SPAS12 zabolela :-). Vzdálenost cca 25 m, kuličky AimTop 0,3g. I to něco vypovídá
Dál přikládám fotky spoušťového mechanismu. Dle mě se jedná o základ. Je vidět i číslo zbraně, aby nedošlo k mýlce. Jen doufám, že nemají všechny to číslo stejné. Druhou jsem v ruce nedržel, skutečně nemůžu soudit. Dál jsem zbraň už nerozdělával.

Obrázek

Obrázek

A foto spoušťového mechanismu od PDI
Obrázek
Tyto fotky se objevují na více airsoftshopech. Doufám, že vidíš rozdíl.

A pro další informace, v týmu PATRIOTS už 4 měsíce nehraju, stránky nefungují skoro měsíc. Házej špínu na mě a ne na tým, který s tímto nemá nic společného. Nemuselo by se ti to vyplatit,...

Potřeboval jsem na tebe sehnat kontak, tak jsem maličko zapátral po internetu a našel stránky vašeho klubu s kontakty na tebe. Dovolal jsem se ti, to nemůžeš vyvrátit. Takže stránky byly včera ještě funkční, ten kontakt jsem si nevycucal z prstu a v PM o tvém telefonu nepadlo ani slovo. Pro osvěžení paměti opět přikládám včerejší printscsreen.

Obrázek

Včera večer po telefonátu a dnes byly již stránky neaktivní, takže předpokládám, že jsi admin, nebo s adminem v úzkém kontaktu. V telefonu jsem ti řekl, že dám vědět tvému teamu, tak jsi radši stránky smazal, nebo nechal smazat, či přesunout. Z čeho máš strach?

Obrázek

Obrázek ať si udělá každý sám

O tvém týmu jsem neřekl nic špatného. Facebook je věc veřejná. Třeba sem zabrousí někdo z vašeho teamu a dočte se o tobě pár zajímavých věcí.

Tak abychom to shrnuli. Nedopadl jsem zas tak špatně, někomu třeba zbraň nedorazí vůbec, nebo mu dojde v krabici něco jiného. Já dopadl docela dobře. Dorazila mi nabízená zbraň (bez upgradu v základu), optika, bipod a zásobníky. Vak nedorazil, a když byl také součástí nabídky. Prý už ho nemáš, ale vem to čert. Jen to ukazuje, jaký jsi prodejce.

Pokud by se v tobě hnulo svědomí a přece jen si doma prohrabal krabice, což jsi sliboval v telefonu, a našel slibovaný PDI upgrade, moji adresu znáš.

Dál nemám, co bych k tomu řekl.


23 srp 2011, 18:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Je to zbraň evidentně v základu (válec, a spoušťák)...
Hyena může klidně tvrdit že sis tam ty díly dal sám a že jen tak ze srandy špiníš jeho pověst.. :lol:
Nicméně 4500 jsou za to co jsi dostal celkem odpovídající...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


23 srp 2011, 19:07
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Jacob píše:
Je to zbraň evidentně v základu (válec, a spoušťák)...
Hyena může klidně tvrdit že sis tam ty díly dal sám a že jen tak ze srandy špiníš jeho pověst.. :lol:
Nicméně 4500 jsou za to co jsi dostal celkem odpovídající...


Zdravím tě a děkuji za potvrzení, že je to základ. Ale skutečně doma nemám druhou L96, abych to prohodil: -) Ale máš pravdu, je to tvrzení, proti tvrzení. Souhlasím, že za 4500,- v základu a pro pozdější upgrade by to nebyl špatný kup, ale inzerát zněl trošku jinak. Tak mi dělá aspoň radost na stěně.

Je mi skoro 32 a skutečně by mě ani nenapadlo vyměnit střeva a chtít to ještě jednou. No nic počkám, co hYena. Třeba se v něm hne svědomí :-).


23 srp 2011, 21:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 25 zář 2010, 19:02
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Z výpisu hostingu mohu dokázat, jak dlouho jsou stránky mimo provoz... Ale proč bych se obhajoval, když to jsou jen sprosté lži a je mi to jedno, opravdu... Lidi se kterýma soft hraju mě moc dobře znají a tyto špíny nečtou a když čtou, smějí se, jak si 30ti letý muž zvyšuje ego na o pár let mladším hráči.... Možná tvoje úchylka možná jen nemáš co dělat.. A dát do zbraně jiné díly......ubohost. Užij si to, mě je to jedno, raději neřešit hlupáka a kazit si náladu. Mám kolem sebe lidi, kteří mi věří a znají mě....


23 srp 2011, 21:01
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Tak sem prosím ten výpis dej, protože jinak mám kouzelný internet, který je schopen najít neexistující stránky. Neustále meleš, co můžeš dokázat, tak sem taky jednou něco hoď. Google je schopen najít archivní stránky viz archiv inzerátu, ale to je vidět z hlavičky. Jen nechápu, když jsem ty stránky našel včera odpoledne, proč tam nebyly včera večer. Ale vlastně chápu :-)

Pro mě zůstáváš podvodníkem s velkým P. Doufám, že si vytažený střeva už za slušnou cenu prodal. Na co je to tentokrát? Končíš se softem, nebo se ti vysypala druhá převodovka, či zas není na hypotéku? Jinak gratuluji tomu, co ti odřekl ten prodej telefonu. Kdo ví, co by dostal :-). A to jsem blbec ještě přemýšlel, že ti dám za zbraň trošku víc, když jsi psal, jaký máš problémy.

Jsi pro mě poučení pro příště. Je mi z tebe špatně. A nebudu se snižovat k výrazům, které používáš ty.


23 srp 2011, 21:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 25 zář 2010, 19:02
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Idiot, opravdu... O hypotéce nebyla řeč. Říkal jsem, že se stěhuju, tím jsem chtěl říct, že nemám tolik času skoro na nic. Sesypala se převodovka a to je vše... Takže nemel srance. A se softem jsem skončil dávno, nemám na to ani čas a pomalu ani chuť.


24 srp 2011, 12:36
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2009, 15:54
Příspěvky: 113
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
No pěkný ... koukám, že si můžu gratulovat, že jsem kvér nakonec nekoupil. :shock: Smůla, že jsi se nachytal ty. Od začátku jsem k tomu byl docela nedůvěřivej kvůli ceně za jakou to prodával. Jinak mě zase psal, že řeší "budíky" na autě. :lol:


24 srp 2011, 13:38
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
hYena píše:
Idiot, opravdu... O hypotéce nebyla řeč. Říkal jsem, že se stěhuju, tím jsem chtěl říct, že nemám tolik času skoro na nic. Sesypala se převodovka a to je vše... Takže nemel srance. A se softem jsem skončil dávno, nemám na to ani čas a pomalu ani chuť.


Chlapče, začni se mírnit ve výrazech. Jediný, kdo je idiot jsi ty a ještě k tomu s velice krátkou pamětí. Pro osvěžení paměti přikládám PM:

Předmět zprávy: Re: (P) Tokyo Marui L96 AWS
Od: hYena
Odesláno: 17 srp 2011 20:24
Komu: zalozak79

Víš co je nejhorší... Potřebuju nutně 2000kč a nemám... Peníze z pušky pokryjou hypotéku, ale.... Na hovno.... Měl jsem teď zájemce na iPhona a odřekl.... Ach jo

Pokud by ti to nestačilo, klidně sem hodím printscreen :-). A přestaň neustále lhát :-)


24 srp 2011, 16:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Celer HP píše:
No pěkný ... koukám, že si můžu gratulovat, že jsem kvér nakonec nekoupil. :shock: Smůla, že jsi se nachytal ty. Od začátku jsem k tomu byl docela nedůvěřivej kvůli ceně za jakou to prodával. Jinak mě zase psal, že řeší "budíky" na autě. :lol:


Ahoj, byl jsi chytřejší, než já :-). Já si dám příště už taky pozor. Měj se. Pepa


24 srp 2011, 17:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 25 zář 2010, 19:02
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Tak toto jsem nepsal, ale fajn... A screen? Čeho? Fotky zprávy, kterou si ve Photoshopu upravíš dle své představivosti? Hele, mě už to nezajímá.. Užij si zbraň, piš si co chceš, já už důvod zde chodit nemám.. Zbraň prodaná, AS nehraju, takže sbohem !


24 srp 2011, 17:54
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
By the way, nemá admin možnost nahlédnout do soukromých zpráv? Aby řek, kdo si tady aspoň tu "hypotéku" vymýšlí.

_________________
Trololol... :facepalm:


24 srp 2011, 18:30
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Malá úprava ve photoshopu :-)

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Tímto bych toto téma asi uzavřel - hYena je lhář a podvodník a pokud ho někdy potkám, tak mu to s radostí řeknu přímo do očí.


Naposledy upravil zalozak79 dne 24 srp 2011, 19:27, celkově upraveno 3



24 srp 2011, 18:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
seth-catchme píše:
By the way, nemá admin možnost nahlédnout do soukromých zpráv? Aby řek, kdo si tady aspoň tu "hypotéku" vymýšlí.


Já s tím problém nemám. Pokud bude mít někdo z moderátorů, nebo adminů zájem a je to možné, souhlasím s nahlédnutím do mých PM zpráv.


24 srp 2011, 18:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Uvazoval sem ze ji koupim a sem rad ze sem nekoupil. Koukam ze autor ocividne mel duvod, kdyz sem po nem chtel fotky rozdelane zbrane, tak me rekl ze je uz je zabalena :D Tak jako tak, ja bych si proto jel osobne.


28 srp 2011, 14:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Negativní - uživatel hYena
Osobní komunikaci rozhodně prosím nevytahovat na veřejnost, je to proti pravidlům tohoto fóra a koneckonců i dobrejm mravům, i když jde o takovouhle věc. Kdyby to bylo přímo potřeba k řešení nějakého sporu, podvodu nebo podobně, tak je to samozřejmě něco jiného, ale tady jde čistě o hádku "kdo z nás dvou je zmrd" a za tímhle účelem to vážně nedělejte.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 srp 2011, 15:16
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz