Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:25




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 vz. 95 a doplňky barvami hrající 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek vz. 95 a doplňky barvami hrající
Zdravím!
Rád bych tu rozjel nějakou diskuzi týkající se typů kamufláží doplňků jako jsou např. vesty, stehenní pouzdra atd.
Nebudeme tu řešit moc typy, kvalitu, užitnost, ale právě barvy těchto věcí. Byl jsem na mnoha fotkách svědkem toho, že si lidé krom klasických vest vz.95 berou i na své "pětaděvy" vesty pískové (!) či černé. Viz. například zde http://forum.valka.cz/attachments/8318/atm_2010-10.jpg na obálce magazínu ATM. Sám jsem na vlastní oči viděl na akcích pouze ty klasické doplňky vz.95 a nebo ještě pro airsofťáky typičtější - Olive barvy v různých odstínech. Jaký máte názor na tyto lehce nestandartní kombinace kamufláže, hlavně tedy ta písková (myslím že to je přímo coyote) se vzory mi přijde nepříliš logická v našich krajích...
Můžete sdílet třeba i fotky pro ukázky všemožných kombinací a vaše zkušenosti s nimi!


09 lis 2013, 12:28
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Ahoj,
sám používám vz. 95 s Coyote, a řekl bych, že to funguje skvěle. Coyote jako taková, tedy Coyote Brown, je do našich podmínek ideální. Ale na druhé straně je tu Coyote Tan (používaná k Multicamu), a ta, jak název napovídá, je světlejší a tudíž není tak vhodná. Je to věc preference, ale mě se dokonce líbí kombinace vz. 95 s Coyote více než s olivou. Přikládám fotky s mým setupem.
Doma
V lese


09 lis 2013, 16:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Coyote tan se k multikrámu moc nepoužívá, k multikrámu se většinou tahá i multikrám výstroj...coyote tan je taková komerční záležitost spíš.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 lis 2013, 18:44
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 04 kvě 2012, 11:26
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Tak obliba těchto světlejších odstínu je jasná, nosí to Delta6kaSOGSpecnazSAS, takže to nakupují všichni, i když písek mají maximálně na dvorku. U AČR to vidíš proto, protože se třeba zrovna připravují na zahraniční misi, právě se z ni vrátili, nebo jí mají prostě dovolenou. Vojáci si je nakupují proto, protože armáda nemůže/nechce zásobit vojáky odpovídající výstrojí.

K té fotce z ATM: tohle není standardní výstroj vojáka AČR, ale pokud se dobře pamatuji, tak vesta byla pouze zapůjčena k prezentaci CZUB výtvorů. Sestava vesty je pro US SF reenacting.

K tomu MC se jedná většinou buď o Tan nebo Khaki - záleží na výrobci.

K těm barvám k vz.95 bych jen řekl, že je to hrozná prasárna, parodie a cirkus.

_________________
SPC McNovak, Johnny A.
2/A/3-75 RGR
RLTW!
http://www.military.cz/ranger/page.aspx?p=index


09 lis 2013, 19:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Omlouvám se za podání nepravdivé informace, ale měl jsem za to, že opravdu Coyote Tan a Multicam k sobě patří.


09 lis 2013, 19:35
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 lis 2013, 00:41
Příspěvky: 103
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
No co se týče Airsoftu tak různé kombinace vídané na hráčích spíše pramení z toho, že (ať již z finančních či jiných důvodů) si výstroj skládají postupně. A to samozřejmě trvá nějakou dobu a za tu se může názor nositele změnit. Někdo si řekne, že bude dělat CQB (imitovat zásahovku apodob.) a koupí si černou taktickou vestu. Ale pak zjistí že jejich "válečná duše" touží bojovat po lesích. Nicméně investice do kvalitní, byť již v novém operačním prostoru zcela nevhodné černé výstoje, nejde jednoduše vzít zpět tak na maskáčích nosí černý doplňky. Někdo se zas může o počátku snažit sladit nějaký jednotný vzor, ale třeba při nákupu přez internet mu přijde něco v trochu jiných barvách... A takových příběhů je jistě bezpočet kombinací.
Mám ale za to, že původ této diskuze je spíše myšlen jako dotaz na úmyslné barevné kombinace. To už je jiná věc. Dle mých zkušeností ty "extra vzhledy" někdo dělá z recese, někdo aby získal originální vzhled a odlišil se a zbytek zkouší vyladit maskování k dokonalosti. Ale co hráč to jiný postoj.
Já osobně preferuji doplňky v olivově zelený. Ať mám pak na sobě jakýkoliv maskáče tak to nikdy nevypadá nepatřičně. Ikdyž bych si vzal pouštní vzor. V reálných konfliktech armády svým vojákům taky nazajistí veškerou výstroj v pouštní kamufláži (vzpomeňme na počátky války v zálivu kdy byli běžne k vidění US vojáci v 6 desertech v kombinaci se zelenou výstrojí). Takže se na to můžu odvolat. Ale pouštní vzor nemám protože ať již airsoftový konflikt probíhá kdekoliv stále bojuji v ČR. :wink:


09 lis 2013, 22:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Ottlik
Koukám nejsem už zdaleka jediným vlastníkem SCARa v okolí :lol: teď se to ACRkama a SCARem hemží všude...
Ale zpět k věci. Musíme myslet na to, že taky existuje více druhů vz.95, resp. více odstínů. Nevím jak ty, ale já mám prostě ty staré, bavlněné nebo z čeho to je od Koutného Prostějov co se prodávají na armádních výprodejích za pár stovek a ty se mi při porovnání s tvými fotkami zdají laděné víc do zelena a černé. Odkud je máš? Každopádně ano, vypadá to jako dobrá kamufláž zvlášť v lesích kde je napadané listí se mi čistě vz.95 moc nehodí, ale na druhou stranu neprozrazuje tě to v čisté zeleni někde ve křoví? :D
A taky je tu problém českých obchodů. každý má k určitému výrobku jinou fotku, kde to vypadá jinak, ale stejně mají všichni napsáno "Coyote" a nerozlišují jestli je to CB nebo C TAN...

P.S.: Jo, asi to armáda nepoužívá standartně toto, ale já taky nejsem žádný borec co vysolí jen za vestu vz.95 6000,- aby měl výbavu jak armáda... toto není modeling, to je airsoft, ať si každý chodí jak chce (snad kromě tepláků)


10 lis 2013, 11:04
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Scar je bezvadná zbraň a lidé si to začínají uvědomovat... Ale zpět k tématu. Vz. 95 jako barevné schéma je pokud vím jen jedno, ale záleží, na čem je vzor použitý. Je jasné, že starší, vybledlé oblečení z výprodejů a starých skladů bude vypadat jinak, než na nových kompletech z jiných materiálů. Já mám maskáče z armádního výprodeje, za 600 komplet. Co se týče té barvy výstroje, tak v drtivé většině případů když je napsáno Coyote, je myšleno Coyote Brown. Ovšem i tak se občas odstín liší, je jasné že nebudou mít všechny značky na chlup stejnou barvu. Co se týče Coyote např. v zeleném prostředí, tak zatím jsem s tím problém neměl. Podle mě má úplně každý les barvu trochu do hněda a CB s tím krásně pracuje. Narušuje to celistvost toho podkladu v podobě vz. 95, takže když jsi na hnědém podkladu, tak tolik nevynikneš. Ale tady mě neber za slovo, je to jenom můj dojem. K tvému názoru na výstroj... Je jasné, že nebude každý dělat reenacting, ale je určitě hezké, když někdo sladí výstroj. Nemusí to nutné být kombinace, která je používaná nějakou určitou armádou či jednotkou. Prostě vkusný, oku lahodící celek je vždycky veliké plus. Na tom je špatné, že každému se líbí něco jiného. Několik lidí mi řeklo, jak jsem mohl dát Coyote k vz. 95, že jsem barbar a že je to strašné. Ale několik lidí mi řeklo, že se jim to líbí, že to má styl. Vždycky to skončí u osobní preference :) Toť můj názor, přeji hezký den.


10 lis 2013, 14:39
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Ottlik
Rozumím... je to vpodstatě věc každého, někdo bude nadávat jaká je to prasárna a někdo zas uctívat jak božstvo :lol: ...mě osobně se ta kombinace líbí a názory cizích jsou mi ukradené.

Jak projíždím všemožné E-shopy, tak jsem narazil na tuny a tuny pískových barev! Zde jasné příklady: Nejtmavší se mi zdál rozhodně Warrior http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/177_302/products_id/6321 , potom jsem našel "střední cestu" http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=1637 a pak nejsvětlejší co jsem viděl http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=1383 ...to jsem z toho blázen :roll:
Co by se podle vás hodilo nejvíc? Podle mě možná ty Warriory (nejtmavší) by byly více než vhodné do českých podmínek.


10 lis 2013, 19:27
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Ty vesty co jsi poslal by se teoreticky neměly až tak lišit, jde jen o to jak je to focené.


10 lis 2013, 20:12
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Ottlik
A co tvá zbraň? Jak to ladí? Já mám totiž černý SCAR-L...
Mohl bys třeba sehnat či udělat více fotek z terénu jako příklad pro mě a pro později příchozí?


10 lis 2013, 20:28
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Všechno rád zdokumentuji... Zbraň v pár chvílích a výstroj v terénu asi až o víkendu, dříve se bohužel do lesa nedostanu.

EDIT :
Tady jsou fotky. Rozdíl na nich docela vidět je, doufám, že to pomůže.

Tady je fotka různého vybavení a Scara dohromady, jenom pro demonstraci nesladěných odstínů.
Obrázek

Tady je porovnání Patrol Packu od Source, Čepice od Helikonu, MLE Harness od Bulle a Mechanixů.
Obrázek

A tady je Scar, chrániče od Bianchi a odhazovák od Bulle.
Obrázek

Látka, ze které šijí v Bulle se zdá nejsvětlejší, ale není tomu tak. Jejich látka má takový lehký odlesk, takže látka trochu mění svůj odstín podle prostředí.


10 lis 2013, 21:04
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Vesta zdá se být o pár odstínů světlejší než ostatní výstroj...


11 lis 2013, 09:00
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 lis 2013, 00:41
Příspěvky: 103
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
To je přesně o čem jsem psal. Někdy ikdyž se člověk snaží sebevíc tak ta výstroj sladit nejde. Jedna barva a milión odstínů. A smutný je že vám jednotnost kolikrát nezaručí ani to, že vezmete všechno od jednoho výrobce. Jiná šarže jiná továrna a je to.

Já osobně tomuhle trendu zesvětlování moc nefandím, ale chápu, že je to in (a někdy dokonce i efektivní). Sám si pohrávám s myšlenkou pořídit si multicam nebo nějekej A-tacs nebo tak něco. Bohužel na to v současný době nemám volný prostředky. Multicam vznikl jako potřeba efektivní kamufláže v rozdílným prostředí. A tenhle účel podle mě splňuje. Ale jako každá univerzální kamufláž má jednu nevýhodu - všude trochu maskuje, ale zároveň je všude trochu vidět. A maskování který má být efektivní i v poušti, nemůže být v lese 100%. A protože konflikty dnes probíhají právě spíš v poušti tak je Multicam výrobci doplňován popruhama, přezkama, sucháčema a podob. v pískovejch barvách (coyote atd.). Podle mě kdyby se Multicam doplnil olivově zelenou tak by jeho efektivita v našich podmínkách značně stoupla. Ale bohužel to nemůžu otestovat.


11 lis 2013, 10:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Citace:
Ale zpět k tématu. Vz. 95 jako barevné schéma je pokud vím jen jedno, ale záleží, na čem je vzor použitý. Je jasné, že starší, vybledlé oblečení z výprodejů a starých skladů bude vypadat jinak, než na nových kompletech z jiných materiálů.



Není pravda, "barevných schémat" najdeš hromadu - pětaděvky budou jiný na kloboučku od Sádovský, jiný na nový TL60, jiný na starý TL60, jiný na celoročkách, jiný na Koutným, jiný na Otavanu, jiný na SPM starých věcech, jinej odstín na novejch SPM věcech (a neliší se to jen použitým materiálem)... a obviously budou starý vybledlý maskáče vybledlý a nový budou vypadat jako nový :roll:

Nemá cenu řešit (pokud teda ty věci kupuješ na používání a ne na koukání).

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


11 lis 2013, 11:10
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Dobře noxi, opět jsem se mýlil. Myslel jsem si, že prostě barevné schéma, vzor jako takový je stejný jen se tiskne různými způsoby, není tomu tak? Jinak o Multicamu také přemýšlím, myslím že si udělám radost k Vánocům. Zaujalo mě, že Multicam od Crye se prý se trochu přizpůsobuje prostředí, cituji ,,...nicméně je rozhodně nejuniverzálnější a dokáže toho, i v našich podmínkách, překvapivě mnoho, obzvláště díky zvláštní technologii vlákna, které odráží světlo v tonalitě okolního prostředí...'' Každopádně je to maskování i na pohled pěkné a dá se kombinovat s hodně barvami výstroje. A jak jsem psal, vesta trochu hází odlesk od blesku foťáku, takže zas o tolik světlejší není. Jsem rád, že se tady objevilo tak zajímavé téma, je tu dobrá diskuze :)
Hezký den, Ottlik


11 lis 2013, 12:42
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Uvidíme, uvidíme...
Snad ottlik dodá fotky z terénu, kde to maskuje, kde zas ne, bylo by to fajn otestovat tuto kombinaci nějak! :) Jako je pravda, že to někde maskuje, někde ne, ale když jdete do lesa tak co vidíte? Nejen zelenou, hnědou, ale i hromadu pískové v suché trávě, ve spadeném listí, na lukách a to náš vz.95 postrádá...všimněte si že ten sloveský digitál tu pískovou má! A taky jak dobře kryje


11 lis 2013, 20:27
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
U toho multicamu je potřeba dávat bacha na výrobce, koupíš Helikon, do půl roka máš maskáče bílý jak zimní převlečník...

Jinak diskuze ohledně maskování je na dlouhý lokte :) multicam není dokonalej, ale je co jsem měl možnost vidět asi nejuniverzálnější (ale prostě do smrčků se hodí vz.95 a naopak a naopak... prostě dlouhý lokte :D )

OSSR vs. 95:
http://102pruzkumnyprapor.cz/alp_soubory/batoh5.jpg

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


11 lis 2013, 22:36
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
u Multicamu (komplet z m16.cz) je akorát trošku problémek s tím, že když na tebe zasvítí slunce, tak se rozzáříš jako žárovka. Jinak je to boží a všichni co máme 95ky mu tiše závidíme a pomlouváme ho.
CB na pětaděvkách sedí docela dobře, ale na vz95 to nemá.

Foto 1: vše až na maskáče CB:'
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 7381_n.jpg
foto 2: zbraň v MC nástřiku:
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 4872_n.jpg
foto 3 trošku zkresluje, bylo hodně slunečno.
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 3286_n.jpg

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


11 lis 2013, 23:15
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Jak koukám na ty fotky...vz.95 se mi s CB začíná opravdu líbit! :) I po kamuflážní stránce to funguje dobře...
Má někdo zkušenosti s warrioráckým CB? Zdá se mi o dost tmavší


12 lis 2013, 09:38
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
pokud myslíš WAS tak je to absolutně v pohodě, barva téměř shodná s pantacem.
ještě jedno foto z akce, bez CB (bohužel už CB nenosíme tak moc fotek není)
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 0576_n.jpg

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


12 lis 2013, 13:04
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 bře 2011, 13:09
Příspěvky: 32
Bydliště: Horažďovice
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
95ky s CB jsou dokonalá kombinace hlavně teď na podzim, s doplňky ve Vz.95 jseš pouze velká tmavá, zelená koule...:-) CB doplňky postavu rozloží na menší tmavý a světlý části, který se spíš ztratí. Ikdyž tady řešíte smrčky/trávu atd. jako jedno barevně celistvý místo, skutečnost je taková že i mezi stromky je suchá tráva a v suchý trávě je klacek/kláda nebo pařez porostlej zeleným mechem. Koukněte se v lese do různých směrů, vyberte různý prostor 2x2m a řekněte, na kolika místech je jenom zelená nebo jenom hnědá(někdo radši písková). Co se kamufláže týče, Vz.95 je nejlepší s CB doplňky, což je možná důvod oblíbenosti.:-)

V krátkém období přes léto je pravda vše opravdu zelený, ale to je poměrně krátká doba.

Což mě přivádí zpět k původnímu tématu - Vz.95 se dá kombinovat i s DPM doplňky. V 90.letech to bylo dokonce užíváno AČR v misi na Balkáně... A nevypadá to zle.;-)

_________________
Boj proti lidské blbosti není snadný, není zábavný a nelze v něm zvýtězit.. ..přesto je životně důležité v něm neustále pokračovat a neprohrát.


Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat.


12 lis 2013, 20:27
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: plejk
Tím warriorem myslím toto konkrétně: http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/177_302/products_id/6321


12 lis 2013, 21:05
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: BB_
No ani v tom létě moc zelené nevidíš...je sucho, alespoň posledních pár let to je tak. Na jaře je to asi pro čisté vz.95 nejvhodnější


12 lis 2013, 21:06
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 lis 2013, 00:41
Příspěvky: 103
Nový příspěvek Re: BB_
Na jaře v té svěží syté zeleni schoří jak papír 99% kamufláží. I "pětaděvy" které mají tendenci právě v tý zelený barvě vybledávet do rezava... Pokusím se přiložit foto jako důkaz. V levo jsou moje starý kalhoty kde ta "coyote zrzka" bývala stejně zelená jako na vzorku v pravo. Aneb: nesušte prádlo na slunci! Ničí to zbarvy a zelenou nejvíc.
Příloha:
barevná degradace vz.95.jpg
barevná degradace vz.95.jpg [ 42.17 KiB | Zobrazeno 39926 krát ]

Jinak abych předešel spekulacím jestli jsou to armádní originál kalhoty tak odpovídám, že ne. Ikdyž ty originály dekradují podobně. Tyto kalhoty jsem si nechal ušít někdy kolem roku 1994 kdy jsem ještě ani netušil, že to naši nosí. Prostě se mi v galantérce ta látka zdála úplně bomba, tak sem si ji koupil.


12 lis 2013, 23:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Tací
Ani bych nevěřil, že toto kdysi byl vz.95! Uplně jiná kamufláž to je...
Moje vz.95 (originálky) vybledly taky, ale ty jen ztrácí sytost barev a zelená je pořád zelená.
...
Mimochodem viděl tu někdo tu vestu Warrior co jsem sem dával odkaz? Dost by mě ta barva zajímala, na obrázku je to opravdu hodně tmavé...

EDIT: Teď jsem našel tuto potvůrku... http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?products_id=2748&osCsid=r5bj0hk69rgk0h1j0s9bsmm5m6 ...opět si povšimněte zcela odlišných barev u různých výrobců


13 lis 2013, 09:51
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Sorry ale je snad úplně jasný, že absolutně shit značka ACM bude mít jinej odstín než kvalitnější. Jen doufám že kvůli tomu aby jsi měl sladěný barvy nebudeš nosit šmejdy jako miltec, ACM apod......


13 lis 2013, 10:47
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Hej borci, nechápu co řešíte (a už vůbec nechápu, proč v tom řešení uvádíte A.C.M. jako nějakýho "výrobce").

Jinak ta "Warrior" vesta nemá s Warrior Assault System http://www.uktactical.com/c-54-warrior- ... stems.aspx nic společnýho! A ano, "Warrior" jsem viděl, je to shit, co bych nepřál nosit nikomu.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


13 lis 2013, 11:09
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: vz. 95 a doplňky barvami hrající
Tak ten warrior mě dostal, netušil jsem že se krade rovnou i název. Celý téma moc nechápu, ale když se chtěj kluci bavit, proč ne, jen na to ACM jsem už reagovat musel, to radši budu nosit vestu z krepovýho papíru než tohle.


13 lis 2013, 11:18
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2013, 15:33
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Jekub
Olivová A.C.M ka nám v týmu drží už 3 roky, ale říkal jsem že kvalitu tady opravdu řešit nebudem, probíráme tady barvy...

A jestli noxi bereš "shit" jako adekvátní popis barvy, tak jsem severokorejská babička...
Hovno vypadá jinak, je tmavší


13 lis 2013, 11:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz