Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:58




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Oblečení pro ženy 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 24 led 2018, 15:00
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Oblečení pro ženy
Ahoj všem,

jakožto holka začínám s airsoftem a chtěla bych se prosím zeptat jak holky řeší oblečení? Já sem zatím hrála v teplácích, ale jsem trochu náchylná na modřiny a nebylo to to pravé ořechové a k tomu chci maskované... Jenže co jsem zatím koukala po shopech, tak jsem nenatrefila na dámské oblečení. Takže zbývají pánské sety, jenže u těch se bojím, že poměr mé výšky a velikosti boků mi je prostě nedovolí :D Takže jak řešíte prosím oblečení pro ženy?

Děkuji za odpovědi,

Šmudlinka :P :D


24 led 2018, 15:11
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Oblečení pro ženy
Bohužel, vojenské oblečení pro ženy je vzácnost, pokud jde o bojové uniformy. Obvykle se dá sehnat nějaké taktické oblečení, ale tam je škála maskování velmi úzká a spíše jsou to jen barvy typu písková, zelená a černá, občas multicam. Na stranu druhou, vojenské maskáče se vyrábí v různých délkách a poměrů velikostí, takže věřím, že i pro ženskou se najde vhodná velikost. Jen hledat. Samozřejmě záleží na mírách a postavě. Je potřeba znát své míry v cm a dle toho pátrat. Konfekční velikosti bohužel fungují jinak než vojenské.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


25 led 2018, 09:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Oblečení pro ženy
Napiš jaký máš míry. Máme v týmu dvě holky a ty si vybiraj velikosti podle kluků (obě jsou relativně hubený). Blůzy se u hodně origo kompletů dělaj záměrně volnější a delší, takže tam ti to přes hrudník vadit nebude. Horší je spodek, co pamatuju holky na vojně fasovaly kvůli tomuhle v pasu o větší velikost než měly, aby je to neomezovalo.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


25 led 2018, 16:06
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 lis 2013, 00:41
Příspěvky: 103
Nový příspěvek Re: Oblečení pro ženy
Nebo ještě jedna varianta. Jestli neděláš nějakou jednotku (tak jsem to pochopil) a jde ti jenom o maskáče (ne vojenské originály) tak v armyshopech bývá kategorie dámské oblečení, kde se dá lecos vybrat. Třeba tady. Nevím tady jak moc to bude použitelný v terénu jestli to není jen na diskotéku...
Jinak bude asi nejlepší zajít do města do nějakýho toho armyshopu nebo loveckých potřeb a zkusit do něčeho vklouznout.


26 led 2018, 19:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz