Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:26




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 AGM Mp40 vs Cyma Thompson 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 črc 2020, 17:26
Příspěvky: 2
Nový příspěvek AGM Mp40 vs Cyma Thompson
Aho všem, rozhoduji se mezi těmito zbraněMi a stále se nemohu rozhodnout, tak mě napadlo, že se obrátím na zkušenější. Mohl byste mi někdo k oběma něco napsat, někdo kdo má s němi zkušenosti. Která mu přijde lepší, kvalitnějši co se týče vnitřku, výhody/nevýhody, možnosti upgreadu a podobně. Předem děkuji za názory.

Michal


04 črc 2020, 17:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: AGM Mp40 vs Cyma Thompson
Aký je tvoj rozpočet na zbraň? Očividne chceš WW2 zbraň, konkrétne dáky samopal(SMG).
Medzi softovou MP40 a MA1A1 thompsonom by som volil určite tomíka.
Pokiaľ pozrem na konkrétne zbrane čo si zvolil ty. Tak zas radšej MP40 od AGM ako Tomíka od Cyma.
Oba kvéry sú neskutočne šmexy :D Ale...
Prečo radšej Thompson?
Ľahký servis, ľahký upgrade, dobrá konštrukcia zbrane, lepší mechabox, dostupnejšie zásobníky či už tlačáky alebo točáky, lepšia hop up komora viac miesta na akumulátor mosfet atď...

Výhoda mp40 je snáď len kompaktnosť vďaka sklopnej pažbe.

Z tohoto jednoznačne vyplýva že by som šiel do thompsonu.
Vyhol by som sa ale tomíku od Cymy. Keď chceš z tých lacnejších pozrel by som dakde aspoň Tomíka od výrobcu snow-wolf.
Je tu na fóre pár tém kde som sa vyjadroval k tommygunom a aj ku tomu ktoré brať a ktoré nie a prečo.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


04 črc 2020, 23:42
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 črc 2020, 17:26
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: AGM Mp40 vs Cyma Thompson
No mě to táhne víc k té MP40, designově se mi jednoduše líbí víc. Už jsem viděl snad všechny videa na youtube o obou zbraních, pročítal si recenze a názory na anglických forech a vychází mi z toho, že Thompson je lepší. Vlastně sem nenašel na něj negativní názor, všichni spokojení i po delším používání, samozřejmě lidi, co tím více žíjí, tak hned mluví o upgradu a tomu rozumím :D Za to u te MP je to půl na půl někdo řekne OK, někdo řekne, že je to slabý, což celkem je, něpřesný, někdo má problém se zásobíky atd.

Rozpočet jsem okolo 5 tísíc u obou. Obě stojí okolo 3300, ale rovnou k tomu beru lepší baterku + adaptér, to je skoro litr na víc. K MP40 bych musel vzít 3 zásobníky navíc (tlačáky od King arms po 110bb) a to máme další litr navíc.

Toho Thompsna bych vzal z airsoft-guns, ale taky rovnou baterka + adaptér a zároveň mají možnost přidat mosfet přímo v jejich servisu za 700 a už sem taky skoro na 5 tisících.

Koukal sem na ten snow-wolf a měli ho na airsoft-online a u Morisse, ale vyprodáno. Jinde jsem bohužel nenašel.


05 črc 2020, 09:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: AGM Mp40 vs Cyma Thompson
No s týmito ww2 zbraňami je to v týchto končinách stále také slabé s dostupnosťou a neni moc z čoho vyberať aj keď je to lepšie ako pominulé roky. Do úvahy by možno ešte spadal M3 Grease gun od SW (skladom tušim ešte na Aspro) Potom ešte Sten od AGM. Sem tam dáka pepeška ale skladom skoro nikde nič. ďalšia možnosť je dobrá bazarová kúpa ale to chce už dáke skúsenosti aby človek kúpil dobre. Dobrú MP40 robilo aj SRC.
Ono to MPčko od AGM neni vyložene blbá zbraň a dá sa pekne porobiť. Sám som zháňal dáku lacnú bazarovku aby som si ju prekopal. Mám záľubu v WW2 softe a zbraniach :D Neviem ako u novších verzií ale AGM MPčko má atypickú hop up gumu a teda aj komoru čo je dosť prúser. Dá sa tam po úpravách narvať komora z AKčka alebo kúpiť zo zahraničia 3D tlačenú komoru pre TM kompatibilné Hop-up gumičky ale to je cca 30euro +/-. Ďalší neduh MPčka bol že časom sa dosť často prejavuje vakel tela a s tým spojené ďalšie problémy.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


05 črc 2020, 12:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz