Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 17 čer 2024, 16:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 úno 2016, 20:42
Příspěvky: 1
Nový příspěvek VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG
Zdravím, chci si pořizovat novou odstřelovací pušku, nejlépe do konce března, tak se radši ještě poradím ...

Vybírám mezi VSR-10 od JG a VSR-10 od Tokyo Marui, na koupi mám cca 5000 Kč, takže pokud koupím zbraň od TM, již nebudu mít finance na upgrade, a nezbývá než hrát nějaký ten měsíc s 90m/s. Potom je tam druhá varianta, a tou je vzít JG, k čemuž se přikláním nejvíce, a zároveň koupit upgrade za zbylých cca 1500Kč. Takže se ptám, vyplatí se platit za TM, když mám v úmyslu většinu, nebo celý vnitřek vyměnit ? Nehodlám nějak machrovat že mám "hračku" od TM ... prostě chci jen něco čemu můžu aspoň trochu věřit ;)

Pokud bych vzal onu zbraň od JG, jaký mám podle Vás koupit upgrade
(1500 Kč) ? Přemýšlím že vezmu hop-up gumu od PDI (http://www.airsoftguns.cz/nitrilova-hop ... vsr-10-pdi)

Dále pružinu,také od PDI (http://www.airsoftguns.cz/pruzina-300-a ... vsr-10-pdi)

A také hlavu válce(http://www.airsoftguns.cz/ocelova-hlava ... vsr-10-shs)
A zesílený válec (http://www.airsoftguns.cz/ocelovy-zesil ... vsr-10-shs)

A ještě něco, k čemuž jsem na internetu moc nenašel ... Jakožto odstřelovač, nebudu mít možnost střilet full auto jako s AEG, a dostřel se také nebude moc lišit, tak bych chtěl hrát na "tichost", trochu jsem četl o tlumení právě VSR10, a bylo tam něco o tom, že můžu vyplnit "prázdná" místa pomocí molitanu ? (nebo polystyren ? nevím ...). Další moje otázka zní: vyplatí se v budoucnu pořídit tlumič ? Nebo sehnat tlumič vyplněný již zmíněným molitanem(polystyrenem ?).

Dále všude čtu, že se doporučuje koupit Zero Trigger od Laylaxu, ale cena je obrovská, tudíž, dá se sehnat něco levnějšího, aniž by kvalita byla katastrofální ?



Předem díky moc za odpovědi a všechny možné rady ;)


12 bře 2016, 15:34
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2016, 09:38
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG
viewtopic.php?f=112&t=19612

Upgrade je na tobě, dal bych na díly od PDi a Laylaxu.. S nimi nemůžeš šlápnout vedle.

_________________
Kde je cíl, kde je cíl....tady tě máme....proč tam zase nedostřelím?
Těžký život "snajpra"


22 čer 2016, 12:26
Profil
Četař
Četař

Registrován: 30 pro 2016, 13:53
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG
Když se tady taky řeší BAR-10 a je to trochu aktuálnější téma tak bych se chtěl zeptat jaký je rozdíl mezi BAR-10 PRO který má delší hlaveň a BAR-10 G-SPEC který je kratší a má tlumič, je ten tlumič funkční ? je tam poznat rozdíl hlasitosti ?


30 pro 2016, 20:22
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG
Všetko záleží do akých výkonov chceš ísť nato aby to bolo presné a malo slušný dostrel stačí kvalitná M120 (Laylax,PDI,Element) kvalitná hop up guma a Bar 10 ti vydrží niekoľko desiatok tisíc výstrelov aj s pôvodnými dielami.

Do pružiny m150 stačí výmena záchytu piestu a piest (Napríklad od SHS a PPS)

Na väčšie pružiny už treba 90 stupňový set najlacnejšie vyjde od Airsoftpro.


02 led 2017, 16:31
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2016, 09:38
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG
Mám komplet set od ASPro, M150, Madbull acelerator gumu.
Teď mám cca 190ms úsťovku. Hlaveň 430mm budu měnit na 590mm nerez.

_________________
Kde je cíl, kde je cíl....tady tě máme....proč tam zase nedostřelím?
Těžký život "snajpra"


13 bře 2017, 21:08
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 lis 2019, 15:18
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG
Mám stejný problém nemůžu si vybrat mezi VSR10 od tm nebo BAR 10 JG. :D
Pokud si už koupil dej mi vědět jak funguje BAR 10 jelikož se taky přikláním k cenově výhodnějšímu BARu. :D
Díky


27 lis 2019, 15:27
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 20 dub 2020, 15:58
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG
za me doporucuju bar10 (dlouhou) mam ji s upgradem z as pro (cca 2,5K+niklovany valec asi 1k) stili dost dobre jestle planuju presnejsi a delsi hlaven co se pak schova do tlumiče a možná i novy hop) zatím jsem ale spokojen


20 dub 2020, 20:05
Profil
Četař
Četař

Registrován: 31 led 2012, 15:22
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: VSR-10 / Bar - 10, upgrade, TM nebo JG
Díval jsem se na CYMA cm.707 z důvodu nastavitelnější pažby z ekosystému napodobenin VSR, opticky se mi líbí, ale netuším i po opravdu početných dotazech na prodejce bez výsledku, jaký je v to spoušťák, jestli standartní 45° a pak jestli jde vyměnit, protože bych do toho časem chtěl při UPG nacpat 170m/s pružinu bo se v recenzi BASu píše jen o 160m/s s 0,2g guličkou.


21 čer 2020, 20:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz