|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
|
Autor |
Zpráva |
ChrisAS
Svobodník
Registrován: 28 črc 2017, 14:40 Příspěvky: 2
|
 AEP zbraň s BlowBack
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká AEP zbraň s BlowBack, ale ne na AA nebo AAA baterky, prostě normální nabíjecí lipolka s akumulátorem. Nechci plynovku, takže pokud sem napíšete něco typu ,,hele a nepřemýšlel si o ........." a nebude to AEP s Blowbackem, opravdu ztrácíte čas, na ceně asi nezáleží, protže jich je zřejmě málo, díky za každou odpověď.
|
28 črc 2017, 14:48 |
|
 |
|
madafaka
Moderátor
Registrován: 25 dub 2012, 18:39 Příspěvky: 2290 Bydliště: Myjava
|
 Re: AEP zbraň s BlowBack
AEP s blowbackom existujú, P30 H&K, Beretta m92F, M9A1 pozeral by som teda prevažne AEP od TM s označením EBB. S lipolkou ťa však sklamem. Ak chceš AEP s lipolkou musíš si to na lipol prestavať doma. ďalšia vec je blowback na aep samotný. Keď AEP tak by som bral asi radšej klasické bez blowbacku čisto kvôli funkčnosti. Ten blowback na AEP pôsobí na týchto zbraniach v spojení so zvukom AEP prinajmenšom veľmi komicky. Ono to ani nieje blowback, len sa ti s ohromným oneskorením po stlačení spúšte posunie záver asi tak o 1cm dozadu. Žiadne kopnutie ani nič. Mne to vždy vyčarí strašný úsmev na tvári..je to také...milé 
_________________ predám origo nadpažbie pre m1903A1
|
29 črc 2017, 09:53 |
|
 |
|
NoobsRush
Poručík
Registrován: 27 čer 2016, 13:54 Příspěvky: 277
|
 Re: AEP zbraň s BlowBack
Kdysi dáááávno když jsem začínal se softem, tak jsem měl elektrickyho desert eagla od Marui s blowbackem a jak píše kolega, zvuk blowbacku a střelby zněl jak z nějaký scifi střílečky. Navíc ten blowback funguje u těhle aep tak, že se závěr natahuje společně s pístem, takže se ti závěr hýbě nerealisticky - natahne se před každym vystřelem.
LiPolky přimo pro nějaky AEP se prodavaji, ale ja bych raději šel taky cestou vlastní úpravy. Neni problem vzit telefonovy kabel a baterku do AEP hodit do holsteru kde zbraň máš. Zároveň to pak slouží jako pojistny kabel.
_________________ Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)
|
29 črc 2017, 11:51 |
|
 |
|
ChrisAS
Svobodník
Registrován: 28 črc 2017, 14:40 Příspěvky: 2
|
 Re: AEP zbraň s BlowBack
Pardon, měla to být Lionka, ale prostě baterka, která nemá paměť.
|
29 črc 2017, 15:10 |
|
 |
|
Mike_223
Poručík
Registrován: 02 zář 2013, 11:15 Příspěvky: 273
|
 Re: AEP zbraň s BlowBack
Pokud chceš takto ladit AEP, tak ano, je to reálné- bavíme se o rozumném AEP, jako je třeba Glock TM/Cyma a ne o těch hračkách na tužkové baterky, jejichž efektivní dostřel bude tak v rámci průměrného obýváku  Na blowback ale zapomeň, ten u AEP neexistuje a technicky ani není možný, prostě se dovnitř nevejde. Sice plynovku zásadně odmítáš, ale zkus si spočítat, kolik peněz dáš za AEP a následný tuning. To bych fakt doporučil zatnout zuby a plynovku si pořídit, ta efektivita je někde jinde. Jen v zimě je to horší.
|
30 črc 2017, 09:12 |
|
 |
|
m.ape
Plukovník
Registrován: 12 zář 2012, 16:39 Příspěvky: 1037
|
 Re: AEP zbraň s BlowBack
Plynovky už dávno prevádzkujeme celoročne.
|
30 črc 2017, 19:01 |
|
 |
|
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků |
|
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
|
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz
|
|