Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 29 čer 2024, 07:34




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Sniperka do 5ky? 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Sniperka do 5ky?
Zdravim, zacinam s AS, hodne kamaradu si koupilo elektriky a ja mam zatim jen manual Deagle za 850,-. Takze to chce trosku priostrit, a chtel bych nejakou sniperku. Ve znackach se nevyznam. Bral bych aby byla v rozmezi 4-5 tisic KC. Je nejaka takova, ktera ma opravdu cenu? Doporucite neco? Preci jen uz jste ostrileni.. Moc nelibej ty co vypadaj jak vzduchovky Slavia. Optiku zas tak nepotrebuju, kdyztak bych dokoupil.

Libi se mi tahle, co na ni reknete?
http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=4848

Diky.


11 bře 2010, 19:52
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
TO je SVD. TO se nevyrabi, takze hned tak dostupne nebude:-(
Sniperku do 5000 sem tu ted nekde resil:
BAR-10
MB-01

upgradovatelnost stjena po nejakych DYI upravach se to da ale nepocitej ze budes nejak moc konkurovat AEG, preci jen ustovka +/- stejna akorat ze oni maj davku. trakze byt tebou tak se spis chytnu AEG. Obzvlast jestli ses zacatecnik (jako ze sem chytil dojem ze jo) v tehle fazi by te AS mohl velice zklamat, bo prace as ostrelovace je diametralne odlisna od obecne predstavy a dost specificka i v porovnani s RS...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


11 bře 2010, 19:59
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2009, 19:08
Příspěvky: 187
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Jak už psal ježo, je známo že všichni chcou být ze začátku odstřelovači, pak je to přestane bavit kvůli málo akce a skončí s airsoftem, v lepším případě se dáš na elektriku...ted máš tři možnosti...1. Zkusit být plnohodnotným snajprem...2. Být sharpshoterem-aeg s velkou ústovkou, přesná hlaveň, optika(podporuješ a kryješ tým) 3.AEG

ale k té snipě
Za ty prachy už bude dobrá čínská manuální odstřelovačka-doporučuju vybírat z http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... _order=low je to opravdu otázka tvého vkusu, za ty peníze si kup nějakou čínu z toho co jsem postoval, + upgrade z airsoftpro.cz

_________________
AK-47 tactical s M4 pažbou (cyma)
G18C AEP TM
Woodland
http://s-a-u.jex.cz/
Bojovat až do posledního muže, ale nepřítelova!


11 bře 2010, 20:14
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Tak je me jasny, ze s tim nebudu behat po lese a rushovat. Ani me ty elektriky nelakaj, mam takovej error, ze se me nejak prici to co delaj vsichni. Me jde spis o to, jestli ta snipa v tyhle cenovy kategorii ma vetsi dostrel a presnost nez elektrika v podobny cenovy kategorii. Vesmes vsichni spoluhraci maj Elektriky od 3 do 4,5 tis. Kc. Proste kdyz uvidim borce s elektrikou, jestli mam vubec sanci ho trefit i kdyz by si me treba vsimnul... Nebo je to o momentu prekvapeni a o tom, jestli tam vubec dostrelim. Takze asi tak... Ten BAR10 se mi libi...

Jinak ta MB-01 je tohle? Naslo me to ri vyhledavani:

http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=2887


11 bře 2010, 20:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Vitas píše:
Me jde spis o to, jestli ta snipa v tyhle cenovy kategorii ma vetsi dostrel a presnost nez elektrika v podobny cenovy kategorii.


Právěže nemá, to už řikal ježo. Většinou střílí podobně nebo i hůř než základový čínský elektriky. Pokud máš zálusk na něco jako sniperku, kup si nějakou dlouhou poloautomatickou AEG pušku (M14, SR-25, Mk.12...) a myslim si, že budeš spokojenej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 bře 2010, 20:26
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2009, 19:08
Příspěvky: 187
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
dám ti radu do života(z osobních zkušeností) neobjednávej z http://www.airsoft.cz/shop maj to předražené, sou nespolehliví atd... to samé mb-01 je i na moravě - http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ductId=140 je to stejné...když dáš ještě tohle http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=362 budeš mít dostatečný dostřel, a k té tvojí otázce...ono je to dost relativní...když tě "borec" vidí, máš šanci ho trefit, ale musíš být prostě rychlejší a počítat s tím že on má dávku...

to griff: říkal že ho elektriky nelákaj

_________________
AK-47 tactical s M4 pažbou (cyma)
G18C AEP TM
Woodland
http://s-a-u.jex.cz/
Bojovat až do posledního muže, ale nepřítelova!


11 bře 2010, 20:31
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Hm... Zas nechci kupovat snipu za 4 a pak tam bejt naokrasu. BTW To s tou moravou me kluci taky rikali... Takze jestli je snipa jako elektrika, ak si koupim elektriku, budu snipovat a kdyz se priblizi, tak mu nalozim davku... :D

Jeste jedna vec: Vsude se nabizi ta dekorativni verze... Mam do toho jit, nebo si radsi priplatit, je to risk? Jak to delate vy?

A co cinske zbrane? Ma se toho clovek bat? Co vim treba ze sektoru skutru, tak tam jsou cinske vyrobky hodne spatne na tom. Ale AS zbran je neco jinyho, nez skutr.


11 bře 2010, 20:36
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
byt sniper je vec tezka, casove, psychicky i fyzicky narocna a hlavne dlouhodoba. Z nikoho nebude sniper hned potom co si koupi pusku a hejkala. Jeste se hodi drobne porekadlo sniperu - "dva jsou jeden, jeden je nic". Jestli se zajimas trochu o sniperinu tak vis vo co gou.

jestli jsme te ja ani kolegove nahore nepresvedcili tak ber bud ten dragunov (preju hodne stesti pri schaneni) nebo tu MB-01.


11 bře 2010, 20:46
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
O armadu celkove se zajimam, takze je mi dostatecne jasne, co prace snipera obnasi. Proto na vase rady nejspis dam a koupim si AEG. :lol:

BTW jeste se zeptam jednou. To MB je Cina... vadi to? Celkove jak jsou na tom AS zbrane z Chiny. Jak jsem psal, v ostatnich sektorech je Cina celkem bidna.

A co ta dekoracni sleva jak jsem se ptal vejs?


Naposledy upravil Vitas dne 11 bře 2010, 21:28, celkově upraveno 4



11 bře 2010, 20:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Odstřelování, ač jsem ho v AS(!) nikdy neměl rád tu s náma bylo a bude vždycky. Myslím, že nic nového na poli snipingu nevymyslím... jedině zdůraznit, co psali kolegové... výkon odstřelovaček v základu je na odstřelovačky žalostný, takže jestli můžu nějak poradit, kup si AEG, hraj s AEG, a až ti bude líto peněz, udělej si z toho pseudosnipu... pokud se ti líbí AK z Jeffova avataru (přes optiku tímto chválím :D), máš teoretický základ, kterého se můžeš přidržovat... pokud chceš snipit s kvérama jako M14, či SR25, tak jdi rovnou s nějakou ostrou vybrat poštu... :D jistě... na snipení není nutná rovnou M210, ale dává to lepší pocit... trefit někoho bez pomoci vnějších faktorů na 70 metrů...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


11 bře 2010, 20:56
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Tak me teda doporucte nejakou AEG do 5ky a ja mizim...

Co tohle?
http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=1337


11 bře 2010, 21:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
kdyz chces upgradovat, tak na dekoracku jejedien vyhoda kupovat, protoze s upgradem stracit zaruku.

levnejsi cinske zbrane je take celkem vyhodne kupovat, protoze pri upgradu stejne vsechny vnitrnosti vymenis.

kart neni dobra firma. z m14 bych doporucoval od CA, treba:
http://www.armymarket.cz/m14-match-ca-d1122
maji opravdu sily mechabox, klasicka kola, trn v 3, na m130 toho staci jenom malo vymenit.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 bře 2010, 21:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
uprimne ti reknu, ze za 5ku odstrelovacku na soft nekoupis. Odstrelovacka spolkne spoustu penez, nehlede na to ze spousta penez jde bokem na ostatni vybaveni. Byt tebou tak to udelam tak jak psal Cotulosh. Postav neco mezi aeg a snipou, zkus s tim snipovat a uvidis. jak to nepujde, tak zhod optiku a hraj s normal aeg.


11 bře 2010, 21:59
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
S těma sniperama se zase roztrhl pytel. To zase byl v televizi nějakej film?
Moje rada je vem si raděj AEG AK ,M4 ,HK to je jedno vyskoušej si jakej to je fofr a pak si uvědomíš že sniper je jen na určité druhy akcí. Zapomeň na to že když si dáš na zbraň optiku ta kbudeš sniper jak z filmu. Pochpopte už konečně že to je běh na velice ale velice dlouhou trať a ne každej má síly to uběhnout. :roll:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


11 bře 2010, 22:06
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Nebudu tady opakovat c ořekli ostatní a asi máš svojí hlavu.
Jenom se tě zeptám kolik je pro tebe maximální investice do zbraně pls optiky ať víem kde se máme pohybovat ...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


11 bře 2010, 22:13
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
No zatim 5 tisic, ale o letnich prazdninach mam brigadu na mesic, takze pak klidne dalsich 7-8. Ale premluvili jste me, do AEG pujdu... Ta, co posilal Jeff je celkem dobra... Sice vzhledove nic moc, ale jinak to jde.

Tadle je hezci... Ovsem tech 500 platim, jen za to ze je cerna, nebo tam je jeste neco?
http://www.armymarket.cz/m14-scout-ca-d1123

Co tahle? Nechci tu zkracenou verzi.
http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=3492


12 bře 2010, 07:03
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
No ty dvě co jsi poslal s airsoft/shopu tak jsou číny, to se ti vyplatí koupit tu m14 od CA s morris.cz. Tam máš jasnou kvalitu a výkon. M14 je pěkná zbraň ale tak do lesa do baráku prakticky na nic. Já bych si m14 nekupoval. Být tebou tak jdu do Ak. Je to nesmrtelná zbraň a narozdíl od m4 a mp5 má mechabox ver.3, a ten je pro upgrade supr....

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


12 bře 2010, 07:36
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Hrajeme, jen v lese, sem tam na takovy louce s skolkou stromu. Uz jmse se bavili o tom, ze by to chtelo nekoho, kdo by byl schopnej se trefit klidne i s malou kadenci, protoze M4 a AK tam maj vsichni.
A navic na tu od CA bych si musel pockat, 6 litru + litr na optiku atp proste nemam.

Tahle by se mi dost libila, ale je to China:
http://airsoft.anareus.cz/detail.php?id=3532
Nebo:
http://airsoft.anareus.cz/detail.php?id=3531

Kdyz k tomu dokoupim optiku, tak jsem na 5 jen to lupne... Mam si radsi pockat do prazdnin na tu od CA? Sla by tahle china upgradnout?


12 bře 2010, 07:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
z ty ciny spis tu agm, ale nepocitej s tim, ze ti to v zakladu bude strilet dal nez ostatnim. upgrade je mozny, ale u techto verzi m14 praskaji mechy uz na m130 a do agm nesezenes mech, do cymy je mech od GP kolem 1800ks (pouze skelet mechu bez vnitrnich dilu).

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


12 bře 2010, 08:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Jinak já jsem M14 měl, byl to naprosto parádní kvér a dodneška mě mrzí že jsem se ho zbavil, takže jednoznačně dobrá volba z mýho pohledu :D A délka není zase tak hrozná, ono to neni o moc delší než třeba M16...já s tim běhal i v budovach a docela v pohodě se to dalo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 bře 2010, 08:41
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
já doporučuju G36E jako ostatně obvykle :) trojka mech = silnej uprad.Dlouhá hlaveň = lepší presnost.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


12 bře 2010, 13:17
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Darken01 píše:
já doporučuju G36E jako ostatně obvykle :) trojka mech = silnej uprad.Dlouhá hlaveň = lepší presnost.

Ty si normálně Géčkofil :lol: ale máš recht vlastnil sem taktéž a velice dobrá věc. Lepší než čínská M14.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


12 bře 2010, 13:19
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Nejspis uz jsem se rozhodl pro nejakou M14ku. A k ty CA bych musel jeste dokoupit baterku a nabijecku ne? Asi pujdu do ty cinsky... :shock: :lol:


12 bře 2010, 15:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
ano musel, ale u tech cinskych zbrani je nabijecka na vyhazov a baterie sotva taha zakladni pruzinu a odejde tak do 6 mesicu, takze to opravdu zadna vyhra neni.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


12 bře 2010, 15:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Nabijecku mam nejakou doma, ale tu baterku ne. Stejne to asi koupim... Nemate zkusenosti s Anareusem? Maj ji na sklade, tak ji koupim asi tam.


12 bře 2010, 16:10
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Monty píše:
Darken01 píše:
já doporučuju G36E jako ostatně obvykle :) trojka mech = silnej uprad.Dlouhá hlaveň = lepší presnost.

Ty si normálně Géčkofil :lol: ale máš recht vlastnil sem taktéž a velice dobrá věc. Lepší než čínská M14.


hele nebudu se tu rozepisovat, proč a jak, ale asi máš pravdu já sem si dělal několikahodinový srovnání všech kvérů bez ohledu na cenu a mě fakt vyšlajako nejlepší G36 :wink:

JInak než M14 ( jakákoliv ) to už je lepší cokoliv toť můj pohled.Vejš jak na 140 to stejně nevyženeš a ty investice co do toho vraziš.... no jak myslíš...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


12 bře 2010, 16:16
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
To jsou vsechno subjektivni pocity, Griffon zas pise, ze to byla nejvetsi chyba ze se zbavil M14. Stejne clovek preferuje to, co se mu libi. Co ten Anareus? Mam to objednat od nich nebo z Eagleguns.cz?


12 bře 2010, 16:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
objednej, tam kde to je skladem a levnejsi. oba jsou proverene obchody

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


12 bře 2010, 16:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Darken -> Znam člověka, kterej má M14 postavenou jako sharpshooterskej kvér, už několik měsíců v ní má M150 a naprosto bez problémů. Ovšem taky má TM, což je úplně jiná liga než čajna žejo. A upgrade vyjde na úplně normální peníze, akorát halt musíš rovnou koupit kola od Prometheusu za dvojku a nemůžeš experimentovat s levnějšíma. Jako jasně, ten kvér má svý mouchy, ale kterej kvér je nemá. A má taky svý výhody, třeba tu že do pažby nacpeš klidně velkou 9,6ku, ukaž mi kvér s trojkovym mechem u kterýho to jde.

Navíc, ne každej to chce honit nad M140, jsou lidi kterejm bohatě stačí základ...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 bře 2010, 16:36
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Diky vsem, koupim to z Anareusu. Muzete to tady zamknout nebo neco...


12 bře 2010, 16:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz