Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:26




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1926 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65  Další
 SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA! 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Aby to nevypadalo blbě, musel bys koupit tuhle montáž, ale cenově je zas někde jinde že. Jinak s těmi cos postoval to vždycky bude vypadat blbě.

http://www.nv-optics.cz/bocni_montaz_bp-02_svd

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


03 dub 2014, 12:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Minulý týden jsem byl za tou svou známou ruskou,a má jěště dva POSP 4x24 v černém.Ale už chce 5t. Tak kdyby někdo chtěl, můžu je příště od ní vzít.
Bylo by to lepší, než kroužky+ montáž


03 dub 2014, 12:40
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
xHonza píše:
Zdravím, před 3 měsíci jsem si koupil v BASu tadytoho draga. A prekvapil me jeji vykon jelikoz mi rekli a namerili "pouhych" 130 m/s, přitom všude se uvadi 150m/s. Po té jsem si koupil pružinu SHS o síle 140m/s a to uz bylo jasné že původní pružina je na té úrovni m130. Tak se chci zeptat jestli je možné aby BAS schválně vyměňoval pružiny za slabší a nebo jsem pouze schytal blbej kus. A ještě mi příjde že ta nová pružina SHS se natahuje nějak snadnějc po 2 měsícech hraní. Bylo z ní vystříleno cca 400 ran je možné že došlo k opotřebení?



údaje od výrobce ohledně úsťovky jsou vždy jen orientační.......
a ohledně toho brka , já kdysi kupoval manuálního draga na AS morava a preventivně hned s kvérem koupil m170 SHS, no a základní brko v dragovy flusalo 0,25 kule stěží na 20-30 m , při výměně za m170 jsem zjistil že je pomálu o 1 cm kratší

ale ta M170 mě tam pak spolehlivě fungovala 3 roky , s minimálním opotřebením a hádám že novému majitely kvéru slouží i teď .....jo ale taky mě přišlo že po nějaké době se natahuje snáž , výkon ale nepoklesl ...... spíš jde možná o to že si sedla a já už měl grif jak to natáhnout

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


03 dub 2014, 14:26
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 dub 2012, 16:13
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Já už vidim docela opotřebení na zachytu pri m140 myslis ze to zvladne jeste m150? Píst vypada jeste dobre


08 dub 2014, 08:33
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 15 dub 2014, 20:41
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Chtěl by sem se zeptat. Mám v plánu pořizovat toho plynového dráha od sim top. No a chtěl sem se zeptat jestli má někdo s ním větší zkušenosti a jaký plyn do něj... Jestli by mohl být i red gas, bez větší poškození zbraně časem.


15 dub 2014, 21:07
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 08 črc 2014, 18:56
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda li musím vyměnit centrovací kroužek z AS Pro- (http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1548), při výměně pružiny na 190ms- (http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1915) - budu rád za každou odpověď, protože jsem v této oblasti začátečník.


08 črc 2014, 19:03
Profil
Četař
Četař

Registrován: 15 led 2014, 17:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravím,prošel jsem to tady celé ale nic moc jsem v závěru nezískal,tak prosím o radu. Před nedávnou dobou jsem si pořídil dragunova z druhé ruky,avšak uplně nového,kompletní upgrade od ASpro,pružina 170. Mám problém s dostřelem. Kuličky 0.30 mi to střílí cirka slabých 40m,pak padají,s 0.20,což není normální, asi o 5 metrů dále. Štelováním hopu jsem se dostal jen právě na těch 40m. Kde mám hledat chybu? Co muže být špatně? Děkuji


19 srp 2014, 14:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
No začal by som práve hop upom, pri niektorých hop gumách sa pri SVD stáva že aj pri maximálne pritiahnutom hop upe neni "bobánek" hopgumy v dostatočnom presahu v hlavni, takže zaberá slabo alebo vôbec. Pri maximalne utiahnutom hop upe sa pozri skrz hlaveň či je tam videť hopovací bobánek a v akom presahu. Možností može byt samozrejme viac..ale začal by som práve tu..
Ak je presah slabý alebo žiadny skúsil by som inú gumu..alebo vyrobil dlhší prítlačný valček..možno že ho tam ani nemáš..pri zbrani z druhej ruky nikdy nevieš..

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


19 srp 2014, 15:18
Profil
Četař
Četař

Registrován: 15 led 2014, 17:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Váleček tam je,řekl bych že víceméně funguje,jen mě překvapuje,jak se dá hop upem točit hrozně dlouho a ty změny jsou pokaždé jiné.Jednou to šteluju,dostřel se vyšplhá na 45 metrů,ale dál už to znova jen plive. Jaký kupovaný váleček by se hodil nejlépe? A pokud by to nebylo zrovna válečkem? Díky


20 srp 2014, 18:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Neni som si istý či sa ten valček dá kúpiť, ale neni to nič zložité na provizórnu výrobu. Hop gumu si kontroloval? či nieje natrhnutá alebo zle nasadená? pripadne vydraná? Môže byť navine jej zlá montáž.
Ďalej by som sa zameral asi na hlavu piestu. či sa ti nerozpadol napríklad centrovací O krúžok, alebo dorazová guma hlavy valca..ktorá sa následne používaním mohla napr odlepiť a natlačiť tam kde netreba. Takže by som rozobral a skontroloval práve valec a piest, skontroloval či neni tryska zanesená alebo blokovaná práve napr rozpadnutou gumou ..ked už tam budeš..aspon to vyčisti a namaž. Bolo by dobré zistit akú má zbraň úsťovku...ak má zbraň správnu silu a slabý dostrel problém bude v hop upe, gume, hlavni...ak je úsťovka na 170ku slabá..pribúda problém so vzduchotechnikou, pružnou a pod..možno len zlou inštaláciou, vadným dielom atď.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


20 srp 2014, 20:07
Profil
Četař
Četař

Registrován: 15 led 2014, 17:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak jsem prošel vše co bylo vyjmenované a byla špatně nasazena hop guma a pootočená hlaveň,zkrátka špatná montáž,chvíli mi to trvalo :D . Ještě byh se zeptal,jakou gramáž používáte? Je psáno 36-40,ale co používáte vy? díky ))


24 srp 2014, 15:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Na M200? 0,40 - 0,43 ale chcelo by to viac

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


24 srp 2014, 18:13
Profil
Četař
Četař

Registrován: 15 led 2014, 17:20
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
na M170,vidím to spíše na 0,36. Ale stejně funkčnost vydržela dva zasobníky cca a opět to zlobí,takže stejně je stál něco špatně,budu se na to muset znova podívat. Zatím díky za rady ))


25 srp 2014, 13:09
Profil
Četař
Četař

Registrován: 12 pro 2010, 22:34
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravým, panstvo. Kedže sa neviem dopracovať k originál PSO- 1, tak som sa rozhodol zaobstarať "airsoftovú náhradu" na svoju SVD od A&K. Chcem sa popýtať tunajších odborníkov o radu a odporúčanie, poprípade osobné skúsenosti s týmito oprikami:

http://shop.ehobbyasia.com/accessories/ ... K6cGnsmTfY

http://shop.ehobbyasia.com/accessories/ ... K6cW3smTfY

http://www.armymarket.cz/optika-pro-svd-a-c-m--d3748

Zo študovania fotiek mám pocit že tá od Morrisa je tá prvá na ehhobyasia..
Ďakujem pekne za rady.


08 led 2015, 16:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
První a třetí budou totožný, klasická čína prostě. RS vyjde na stejný prachy, jako originál, tudíž ten bych zavrhnul a radši sehnal origo za ty prachy.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 led 2015, 16:15
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 dub 2015, 10:29
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravím, plánuju koupit SVD od acm z airsoft pro + zesílený píst (airsoftpro) 3.generace + precizní hop up komoru (AP) + ocelovou hlavu pístu (AP) + ocelovou základnu hlavně (AP). Myslíte, že budu spokojen s přesností? Tím myslím, jestli ta zbraň bude přesná na delší vzdálenosti (např. 65m) ? Děkuju za odpověď .


05 dub 2015, 10:43
Profil
Četař
Četař

Registrován: 09 led 2014, 17:34
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Má někdo zkušenosti z PPS záchytem pístu nebo je lepší si připlatit za ten Aspro?
Pružina 170GD.


21 dub 2015, 09:10
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 kvě 2015, 17:48
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravím. Pořídil jsem v nejmenovaném obchodě Custom SVD A&K 190m/s. Úsťovka pravděpodobně OK, přesnost také dobrá. Začal jsem na pytli černých kulí 0,43g (BLS). Terč to trefí hezky, někam to dostřelí, jen to není vidět. Tak jsem byl pro bílé kule 0,4g (BB King)dle doporučení. O těch mě už informovali při koupi, že se do toho dají dát. OK. Cca každý 5. výstřel zádus. Takže vytěrák a dostat tu kuli ven. Vyleze poločerná kule. Strašná sranda. Druhý problém. Hop-up na maximum a tyto bílé 0,4g lehce hopují, kule letí menším obloukem vzhůru. Otočím kolečkem cca o pětinu a kule létají po chvilce k zemi. Při 0,25g (TOPFIVE) kulích to samé, resp hopují malinko lépe.
Ale stále je HOP na max. Malinké pootočení a kule letí rovně a k zemi. Nemá to fungovat jako u elektrik někde kolem střední polohy? No a velmi rádo je to střílí rovnou po dvou (0,25) A to zbraň natahuji pořád stejně.Kdybych s tím chtěl mít problémy, tak si to seskládám sám doma a nenechám to na profících... je toto normální, nebo se tam mám stavit a začít řešit, aby mi to řekněme v "záruční" době dali rychle do pořádku? Zbraň cca 2-3 týdny stará, ale problémy od prvních výstřelů bílých kulí. Vystříleno cca 150 ran. Už začínám mít dost polofunkčních nových věcí, obzvlášť, když tomu dělali sami úpravu...


23 kvě 2015, 18:02
Profil
Četař
Četař

Registrován: 09 led 2014, 17:34
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
K těm BB king(totalní šmejdy) zaleží co máš za hlaveň mám ted taky Prometheus 6,03 a dusí se na shoot one, a je to jenom kulema takže doporučuju naučit se střílet z neviditelnýma(BLS, Madbull jsou šedé ale jdou aspon částečně vidět) nebo pořídit hlaveň většího průměru. A k tomu dvoj podávání a špatné regulaci - je to hop guma. Jen za tenhle měsíc jsem jich koupil několik a jediná řádně fungujicí a nejlíp sedící jsou Madbully nevím jak modrá ale ta červená určitě.


10 čer 2015, 07:01
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 čer 2011, 14:26
Příspěvky: 108
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
CO říkáte na tohle?
http://www.airsoftguns.cz/custom-a-k-sv ... irsoftguns

Je pravd aže ty CO2 jsou takové SHIT? ... popřípadě hledám snipu kterou bych si mohl časem vytunit.. s tím že základní vklad by byl něco kolem ětch 6tisíc +-

_________________
G&P SR25 M150
̶V̶S̶R̶-̶1̶0̶ ̶P̶r̶o̶ ̶S̶n̶i̶p̶e̶r̶,̶ ̶T̶o̶k̶y̶o̶ ̶M̶a̶r̶u̶i̶
̶S̶V̶D̶ ̶D̶r̶a̶g̶u̶n̶o̶v̶
̶C̶A̶ ̶M̶P̶5̶ ̶S̶D̶2̶


27 srp 2015, 10:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Predpokladám že ta zaujala hlavne úsťovka, vážne pôotrebuješ zbraň s výkonom 250m/s? Máme SVD s M200 pružinou a je to nehratelné..áno striela to dobre ale nie do ludí(tým nevravím že to chceš nato, to ja neviem). tieto CO2sety sú mi vôbec neni sympatické a výkon bude podlamna nestabilný.
Ale za 7000kč strielať 250m/s..no to budú decká radi. Takže akú snipu to vlastne chceš? použitie? parametre?

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


27 srp 2015, 14:31
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Vyhni se tomu obloukem. Ano, úsťová rychlost může být skutečně takto vysoká, ale neexistují 6mm kule, které by při tomto výkonu létaly přesně. Navíc s každým výstřelem ten výkon klesne. Takže neustálá změna dráhy kulky. Opravdu se chceš tímto zkoušet trefit?


28 srp 2015, 21:46
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 01 zář 2015, 23:59
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
imperialism píše:
Zdravím, plánuju koupit SVD od acm z airsoft pro + zesílený píst (airsoftpro) 3.generace + precizní hop up komoru (AP) + ocelovou hlavu pístu (AP) + ocelovou základnu hlavně (AP). Myslíte, že budu spokojen s přesností? Tím myslím, jestli ta zbraň bude přesná na delší vzdálenosti (např. 65m) ? Děkuju za odpověď .


nazdar, kupoval si toto?
http://www.airsoftmorava.cz/zbrane/zbra ... html?cur=1

pretoze nad nou zvazujem a chcem sa spytat na skusenosti :) diky


02 zář 2015, 20:43
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 srp 2015, 07:39
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Ahojte, nechcem zakladať novú tému keďže sa tu riešia podobné problémy. Chcem sa spýtať, nedávno mi prišlo SVD z druhej ruky, všetko ide v pohode všetko drží, skrátka majitel sa o to dobre staral. Po nejakom čase mi začalo vynechávať bbčka, napríklad 5x vystrelím normálne a 2x nevystrelí nič, akokeby sa bb nedostalo do hlavne. Neviete mi povedať kde môže byť problém? Jedná sa o SVD od ASG, je tam aj nový hopup (bol tam už keď som ju dostal). Ďakujem.


11 bře 2016, 19:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Ešte by bolo pekné uviesť či máš namysli ASG manuálne SVD alebo AEG SVD pod označením ASG

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


11 bře 2016, 19:37
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 srp 2015, 07:39
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Manuál :-)


12 bře 2016, 09:46
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 úno 2016, 08:25
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Ahojte,
Mám problém. Rozdělával jsem si zbraň (vyměňoval jsem záchyt pístu a hop gumu), pak jsem jen bez hlavně zkoušel jestli je ten záchyt dobře nainstalovaný tak sem natáhl a vystřelil. Jenže mi ze zbraně odletěla segrovka. Po 30 minutách hledáníni sem za boha nemohl přijít na to odkud odletěla. Nestalo se vám něco podobného, popř. nevíte kam by mohla patřit? Předem děkuji za každou radu, jsem z toho nešťastnej sice to střílí, ale aby se mi někde při hře rozletěla zbraň to fakt nechci :D :lol:


Přílohy:
20160330_200617.jpg
20160330_200617.jpg [ 2.63 MiB | Zobrazeno 34498 krát ]
30 bře 2016, 20:14
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 29 črc 2016, 16:04
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
[color=#00BF00]dobrý deň kupil som si SVD a idem ho upgradovať mám na ňom CO2 set 2 gen hop up ktorý je na airsoft pro a také veci a ide mi o hlaveň fps je dosť ale ide mi o presnosť akú hlaveň si mám vybrať najlepšie keby ste mi poslali odkaz z airsoftpro.cz aby bola čo najpresnejšia :)


29 črc 2016, 16:08
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 srp 2016, 09:57
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi manuálním SVD Dragunov od ACM a od Cybergun ?


21 srp 2016, 10:03
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
V krabici.


25 srp 2016, 10:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1926 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz