Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:36




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 JG AUG problém s upgradem - přechod tryska - hop-up 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 15 črc 2015, 19:44
Příspěvky: 25
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek JG AUG problém s upgradem - přechod tryska - hop-up
Ahoj,
vrhl jsem se na upgrade kamarádova AUGa od JG a teď mě trápí pár věcí, kterým nějak nepřicházím na kloub.

Začnu teda tím, co jsem vše vyměnil:

  • Lehce jetá Guarder M120 (cca po 5000 ranách)
  • Píst odlehčený modrý SHS s celokov ozubením
  • Válec ASpro plný
  • Hlava válce Shooter
  • Tryska ASpro 25,2 mm pro G36 (jedno těsnění)
  • Rotační trn pružiny SHS
  • Ložiska SHS 7mm
  • Motor zátěžový SHS
  • ASpro komora pro AUG
  • PDI W hold gumka

Vzduchárna sama o sobě těsní jak má, tam problém není. AOE je vyřešený, vypodložkovaný atd... Má to i dobrej zvuk.

Když jsem to složil celý dohromady, sem tam to podalo dvě kule najednou, mělo to slabej výkon (neprostřelilo to ani kartonovou krabici). Začal jsem teda hledat problém v přechodu hop-gumka a tryska. Nová tryska je stejně dlouhá jako ta stará plastová. Trochu jsem zbrousil takový ten límeček co je mezi komorou a mechaboxem, mezi vnější hlaveň a komoru jsem dal gumový o-kroužek a čím víc jsem brousil, tím začal výkon víc stoupat, až jsem se dostal na nějakých 114m/s s 0,28 tj. cca 130 m/s s 0,20. Zkusil jsem trochu zbrousit i předek ramínka trysky, aby se líp přimáčkla do gumky. Jak se ale hnula komora o takovejch dobrejch 1-1,5mm blíž k mechaboxu, tak se v tom dílu, co je pod komorou a jdou přes něj kule, začaly kule sekat. To jsem vyřešil zase tím, že jsem ho zepředu vypodložil kousky gumy a vše sedí jak má a kule prochází.

Tak, a teď ty problémy...
Kule se nesekají, někdy to ale polkne 2 najednou a jen tak je to vyflusne (napadá mě možná celkově krátká tryska?)
Výkon už tolik nekolísá, ale stejně třeba každá 10. kule jen tak vyletí a neprostřelí ani tu krabici...
A nakonec, objevil se problém s baterií, resp. možná kabeláží. Je tam stále základní a když připojím baterku NiMH 9,6V, i když jedu na semi, kadence pomalu klesá a klesá... Při full-autu to vystřelí 4-5x a pak se zastaví... Řekl bych že by to mohla být kabeláž že má velký odpor že se zahřívá... Ale připadá mi divný, že stačí jen pár ran a hned to má nízkou kadenci.

Prosím, jestli někoho něco napadne, zkusím cokoli, hlavně ať to dodělám, už se s tím plácám pomalu tři týdny... Díky moc :D

_________________
E&C mk110 12" 135m/s
Well L96 MB01 168m/s
ASG CZ P-09 95 m/s


19 srp 2019, 12:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz