Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Cyma MP5, občas nízká úsťovka 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 dub 2021, 09:16
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Cyma MP5, občas nízká úsťovka
Ahoj.

Zdravím ve spolek. Konečně se mě podařilo probojovat na forum (delší dobu nefungovalo posílání verifikačních mailů ;)), tak mám hned jeden dotaz/prosbu o radu.

Dostala se ke mě za babku jedna skoro nestřílející MP5 od Cymy (041J), tak jsem se ji jal dát do kupy pro syna.

Dal jsem SHS kola 18:1, obě hliníkové hlavy, pružinu 110, SHS zátěžák a samozřejmě trysku.

Zbraň po složení někdy střílela 110 a jindy 40. Pak jsem si všiml, že když zatlačím na spodní část zásobníku směrem dopředu, tak to zpravidla střílí dobře, tak jsem usoudil, že netěsní tryska na hop gumu, protože tím natlačím hopup víc k mechaboxu.

Zkusil jsem jinou gumu (teď tam mám SHS červenou), ale pořád stejné. Tak jsem začal prodlužovat trysku. Původní plastovka měla 21,4 a začal jsem tedy taky na 21,4.
Koupil jsem 21,5, ale bez efektu (pak jsem dodatečně zjistil přeměřením, že ta 21,5 má taky 21.4)
Tak jsem dal 21,6 a to už mělo razantní zlepšení - už jsem to nebyl schopný replikovat. Doma do krabice od bot to střílí pořád jak má.
A pak jdeme hrát a za chvíli příjde kluk, že to zas vynechává.
Doma na to kouknu, vystřílím 4 zásobníky přes chrono a furt dobrý. Tak už nevím. Přitom venku jsme s tím byli a bylo teplo. Teplotou to nebude.

Teď jsem dělal kamarádovi identickou Cymu pro jeho syna, dával jsem tam stejnou SHS gumu, stejnou trysku (jen 21,55) a ta střílí krásně furt.


27 kvě 2021, 14:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz