Airsoft forum
https://airsoftforum.cz/

Puxing PX-888K
https://airsoftforum.cz/viewtopic.php?f=146&t=17651
Stránka 1 z 1

Autor:  Radegaster [ 16 dub 2014, 06:27 ]
Předmět příspěvku:  Puxing PX-888K

Zdravím

Minulý týden jsem hrál airsoft a neskutečně mě to chytlo. Hráli jsme CQB a tak nějak hrozně moc mi chyběla vysílačka kterou ostatní měli, připadal jsem si bez komunikace v budovách úplně ztracený.

K věci, včera jsem si pročetl asi 20 stran v jednom tématu kde se řešily vysílačky a to příspěvky od roku 2006 kdy všichni vybírali RF10 až do dnes. Tak nějak jsem došel k závěru že nejrozumnější volba bude Puxing PX-888K, lidí ho tady na fóru celkem chválí a dokáže se spojit s PMR vysílačkama co má "můj tým" a navíc se dá v případě potřeby naladit i jiné frekvence (Ne, nechci si hrát a rušit IZS apod. )

Našel jsem ho na ebay, http://www.ebay.co.uk/itm/PUXING-PX-888K-Black-Dual-Band-136-174-400-480Mhz-USB-Cable-6-034-/320948870529?pt=UK_Mobile_Phones_Communication_Ham_Radio_Receivers_Transceivers&hash=item4aba0b1d81 Je tohle balení OK nebo se mám podívat po něčem jiném co má třeba ještě nabíječku do auta nebo něco jiného ?

Díky.

Autor:  cibenopk [ 16 dub 2014, 09:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

ano, dolezite je aby si mal frekvencie nad 400 ako je uvedene v nadpise inzeratu..

odporucam pozriet aj tu

http://www.radioshop888.com

mavaju dobre ceny a vsetko prislusenstvo

O puxingu je myslim tu na fore popisane velmi vela a rovnako vela toho najdes na nete aj v ceskom jazyku, rozhodne je to dobra volba, za dobry peniaz dobra vysielacka

Autor:  Radegaster [ 16 dub 2014, 11:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

Jo četl jsem nějakou recenzi někoho kdo se přímo o rádia a vysílačky zajimá, měřili ho dokonce analyzerem a taky ho doporučuli že za tu cenu je to doubrá koupě. Je nějaký podstatný rozdíl mezi puxingem a třeba tím "BAOFENG UV-5R" ? Cena je o něco nižší a parametrově vypadá stejný. Takže hádám že kvalita nebude na úrovni puxinga ?

Autor:  Griffon [ 16 dub 2014, 13:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

Znám spoustu lidí, co Baofeng mají a žádný známky horší kvality nepozoruju. Zatim vim o jedinej menší poruše, což je na nějakejch možná dvacet kusů vcelku standard. Akorát se trochu blbějc programuje přes menu, ale to řeší datovej kabel za stovku.

Autor:  Radegaster [ 16 dub 2014, 15:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

Takže mezi nima žádný podstatný rozdíl není ? Potom asi puxing nemá moc smysl. Kupovat ten kabel budu každopádně a to jak k px888 tak k UV5R takže v tom problém není. Takže vybrat podle toho který se mi víc líbí ?

Autor:  Griffon [ 16 dub 2014, 16:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

Já z pohledu obyčejnýho uživatele žádnej podstatnej rozdíl nepozoruju.

Autor:  Radegaster [ 17 dub 2014, 06:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

Ještě jedna drobnost, má smysl to kupovat u nás když mám možnost koupit ho v anglii a nechat si ho zadarmo poslat sem ? A další věc je ten programovací kabel, cena u nás 350,-. Ten bych jednoznačně kupoval jinde, ale dá se fungovat i bez kabelu pokud bych zatím chtěl jenom PMR kanály ? Jsou tam třeba přednastavené ?

e: Tak jsem si asi rovnou sám odpověděl, na amazonu jsem našel Baofeng UV-5RA který by prý měl být vylepšený oproti UV-5R. Za 1200,- bych měl vysílačku s těma základníma sluchátkama a programovací kabel. http://www.amazon.co.uk/Baofeng-136-174 ... uctDetails

Autor:  Griffon [ 17 dub 2014, 11:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

Bacha, žádný jiný varianty než Rko nebrat, jsou to povětšinou pěkný šmejdy! Jinak já je objednávam z anglickýho ebaye, rádio přijde podle kurzu na cca 1100, programovací kabel jsem bral z Dealextreme, mikrofony a headsety případně beru tamtéž.

Autor:  Radegaster [ 17 dub 2014, 14:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

Ok, díky za varování. Takže http://www.amazon.co.uk/Baofeng-UV-5R-1 ... feng+UV-5R díval jsem se na ten 5RA protože jsem nenašel tenhle UV-5R který by byl v balení se sluchátkem. Ale ten už jsem našel takže není co řešit.

Autor:  Hajzelnut [ 23 dub 2014, 19:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Puxing PX-888K

Grife, odkud máš informaci, že by ostatní verze, tedy UV5R_ byly horší, než klasická UV5R? Osobně už nějaký pátek mám UV5RT a nemohu si na to stěžovat. Je však pravda, že nemám možnost komparace...
Je mi známo, že právě ty Ačkové (a i další) typy mají jiné tvary aku, což je dost na prd, ale žiji v domnění, že všechny ty verze jsou furt UV5R s tím, že mají rozdílný firmware a vzhled.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/