Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:30




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Plovoucí předpažbí a kabeláž 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 25 bře 2017, 15:33
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Plovoucí předpažbí a kabeláž
Nazdar, neviem či toto téma tu niekde je ale čo som skúšal hladať, nevidel som nikoho o tomto písať.
Mám takú starosť s touto zbraňou, ktorú som ešte zatiaľ nekupoval, pretože mám pochybnosti.

http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbra ... zbi-detail

Ide iba o základ zbrane a ako je vidno, kabeláž smeruje do predpažbia. Áno vy by ste povedali, že aby som si káble presunul do pažby ale ja si netrúfam rozoberať mecháč, nie som v tomto dosť zdatný.
Čiže sa pýtam, že či by bolo podľa vás možné namontovať (po česky) plovoucí předpažbí namiesto základnej matice a pritom cez toto predpažbie prestrčiť kabeláž tak aby som si mohol batériu nechať vonku na predpažbí (viem, že batéria sa do plovoucího predpažbia nedá, to už je môj problém). Díky moc za odpovede.


01 dub 2017, 22:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
Ako tak pozerám na moje plávajúce predpažbie, tak je dosť pravdepodobné že by ti tam možno nevošiel ani ten APS mosfet s tým "chladičom" Aj keď ja mám M16 hlaveň po celej dílžke rovnako hrubú bez toho zúženia. Pôjde dosť aj o to aké to poredpažbie máš alebo chceš dať.
Pri veľkej dávke trpezlivosti by sa to myslím dalo zmontovať a napasovať + prestrčiť káble otvorom, ale nevidím to ako zrovna najšťastnejšie riešenie. Spýtam sa, prečo sa rozhoduješ práve pre túto zbraň?

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


01 dub 2017, 23:35
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 bře 2017, 15:33
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
Rozhodoval som sa hlavne pretože ide len o základ a zvyšné doplnky si môžem vybrať sám a recenzie neboli zlé. Inak predpažbie by som volil toto, netuším teda či by som dokázal to nejak prestrčiť cez tie otvory.
http://airsoftpro.cz/cz/dily-zbrani-upg ... rne-detail


02 dub 2017, 09:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
Ak to zrátaš to máš rovno 180 eur + pažba + zásobník + mieridlá + oko na popruh + kompenzátor a v tvojom prípade aj AN/PEQ na batériu.. Nebolo by teda lepšie rovno kúpiť túto?

http://airsoftpro.cz/cz/filtr/?q=4504

Samozrejme chápem že tým odpadá možnosť výberu doplnkov. Neviem akú máš predstavu o finálnej zbrani, ale táto jej myslím bude dosť blízko a nemusíš nič prerábať.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 dub 2017, 10:43
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 bře 2017, 15:33
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
No ono to by nebol zlý nápad aj ten vzhlad okrem pažby by sedel, lenže stanovil som si rozpočet max do tých 200€ toto už je dosť nad ním :D A to nepočítam ešte nejakú dobrú batériu s nabíjačkou.


02 dub 2017, 11:21
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 bře 2017, 15:33
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
Nad týmto by som keď tak uvažoval ale o výrobcovi nemám páru.

http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbra ... rna-detail


02 dub 2017, 11:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
No ale ako vravím, už teraz si na 180 eurách. A za 20 eur zásobník, batériu nabíjačku, pažbu + poštu nevykryješ ani náhodou a mieriť budeš čím? Možno by som sa pozrel po niečom inom alebo si prišetril.

edit : tamtie top arms netuším kde majú pôvod, cez ruky mi neprešla

edit : 2 - no nekúp to : https://gunfire.pl/product-eng-11522103 ... f-Tan.html

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 dub 2017, 11:44
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 bře 2017, 15:33
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
No ešte nad tým porozmýšlam, kolimátor mám doma už dávno len stále som nebol rozhodnutý akú zbraň si vybrať, bol som len rozhodnutý pre typ AR15. Ak sa môžem spýtať koľko si približne ty investoval do pušky, ktorú momentálne používaš ?

Inak ty si kopaničiar no človeče to k vám hodím kameňom :D


02 dub 2017, 11:45
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
Pouvažoval by som nad tamtou specnou čo som linkol z gunfire. Poštu máš ako z ČR. Niekedy dokonca skôr. Je v peknej zľave a sú to slušné softky.

OT: Zbraň nemám jednu takže sa ani nepýtaj..ale je to prierez pár rokov a keby to postupne zrátam tak mi pretočí budíky :-D A jop som rodený kopaničiar, tak nehádž kameňom ale kúp tú specnu a radšej dostreľ :-D

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 dub 2017, 11:59
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 bře 2017, 15:33
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
Oukey :D Díky za tvoj čas a za pár dobrých tipov


02 dub 2017, 12:28
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 bře 2017, 15:33
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
No dal som na tvoju radu, už ju mám doma. Ale ešte som nekupoval batériu a mám takú otázku. Viem, že cpať 11,1V Li-Po do číny je hovadina. Ale Specna Arms ak viem nie je žiadna čína, podľa teba by to tá zbraň utiahla v základe s takou batériou ? Mne ide hlavne o tú kadenciu a lepšiu odozvu spúšte.


09 dub 2017, 21:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
Myslím že so 7,4V Li-Po budeš spokojný. 11,1V je fakt veľa na základ. 7,4 nič nepokazíš :-)
Ako sa ti inak zbraň pozdáva?

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


09 dub 2017, 21:44
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 bře 2017, 15:33
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Plovoucí předpažbí a kabeláž
Tak je to zatiaľ moja najdrahšia zbraň akú som kedy vlastnil :D :D Rozhodne tam je vidieť väčšia kvalita ako u čínskych zbraní. Takže zatiaľ maximálne spokojný.


09 dub 2017, 21:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz