Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 03 črc 2024, 09:57




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 230 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
 věk na AIRSOFT 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2010, 19:47
Příspěvky: 36
Bydliště: Kadan
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
i s věkem ?

_________________
Kadaňská Úderná jednotka


03 čer 2010, 14:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
jsou to taky zbrane kategorie D, takze pro ne plati stejna pravidla jako pro softky.
Asi jediny co muzes pouzivat jsou strikaci pistolky na vodu nebo laser tag.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


03 čer 2010, 14:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Faster píše:
i s věkem ?


Zadej si do vyhledavače Zákon o zbraních a střelivu, přečti si ho a potom se ptej
Tady je kategorie kam jak AS tak i PB spadá, pod jaké písmeno asi poznáš sám. V zákoně je uvedeno i kdo jej může nabývat a vlastnit
§ 7
Zbraně kategorie D
Zbraněmi kategorie D jsou
a) historické zbraně,
b) zbraně jednoranové a dvouranové zkonstruované na principech doutnákových, kolečkových, křesadlových nebo perkusních zámkových systémů,
c) palné zbraně určené pro střelbu náboji typu flobert s energií střely na ústí hlavně do 7,5 J,
d) plynové zbraně na vzduchovou kartuš,
e) plynové zbraně, u nichž kinetická energie střely na ústí hlavně dosahuje nejvíce 16 J,
f) expanzní zbraně a expanzní přístroje,
g) mechanické zbraně, u nichž je napínací síla větší než 150 N,
h) znehodnocené zbraně, na kterých byly provedeny takové nevratné úpravy, které znemožňují jejich použití ke střelbě,
i) zbraně, na kterých byly řezem provedeny takové úpravy, které odkrývají alespoň částečně vnitřní konstrukci zbraně, a
j) zbraně neuvedené v kategoriích A až C.

Víš co tady máš odkaz ať to nemusíš hledat http://zakony-online.cz/?s125&q125=all

Jeff byl trochu rychlejší, než jsem to dopsal. Kup si NERF, nebo jak se to přesně jmenuje a palte po sobě ty polyuretanové střely se sucháčem, mají to v každé lepší hračkárně, viděl jsem i kulomet

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


03 čer 2010, 14:31
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2010, 19:47
Příspěvky: 36
Bydliště: Kadan
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
HEHE Nerf je blbost to je trapný když mi je tak
ale díky za návrch

_________________
Kadaňská Úderná jednotka


Naposledy upravil Faster dne 03 čer 2010, 15:23, celkově upraveno 1



03 čer 2010, 14:40
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2010, 19:47
Příspěvky: 36
Bydliště: Kadan
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
dobře no ale o věku se tam nic nepíše

_________________
Kadaňská Úderná jednotka


03 čer 2010, 14:46
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Faster píše:
dobře no ale o věku se tam nic nepíše


Kdyby jsi to četl pěkně od začátku až do konce tak to tam najdeš. Je to tam napsaný.
Tak opět pěkně za ručičku. Tady to máš. Alespoň vidíš že nejsi schopen samostatnosti, natož po někom něčím střílet.
§ 15
(1) Zbraň kategorie D nebo střelivo do této zbraně může nabývat do vlastnictví a držet nebo nosit fyzická osoba starší 18 let způsobilá k právním úkonům

Dále se této debaty již neúčastním neboť je to o ho...

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


03 čer 2010, 14:53
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2010, 19:47
Příspěvky: 36
Bydliště: Kadan
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
yenke opravdu se omlouvám přečetl jsem si jen něco :( :( :( :(
ale moc ti děkuji za rady

_________________
Kadaňská Úderná jednotka


03 čer 2010, 15:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Hele chlape, řeknu ti to jednoduše, 12 je fakt málo a hotovo. Pokud si s kamarádama koupíte natahovačky od číňanů, pracovní brejle a půjdete po sobě střílet do lesa za město, tak prosim, my to dělali taky, ale na "regulérní" airsoft si alespoň do těch 15ti 16ti počkej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 čer 2010, 16:26
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2010, 19:47
Příspěvky: 36
Bydliště: Kadan
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
jasně vim ale radši si počkám a budu šetřit :wink: :wink: :lol: :D

_________________
Kadaňská Úderná jednotka


03 čer 2010, 16:54
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
...

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


Naposledy upravil tibus dne 05 čer 2010, 20:09, celkově upraveno 1



04 čer 2010, 21:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
tibus píše:
memu kamosovi je prece 13 (ted jsem ho privedl k softu) tak ho ted učím jak se chovat při hře apod a jde mu to skvěle proste je radost ho neco ucit je to sním lehke :)


V 15ti zaučuješ třináctiletýho kluka? No tak to je fakt super a hodně se tim chlub hele...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 čer 2010, 17:21
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Než toto tak se snad vraťte na CSko... ^^

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


05 čer 2010, 17:41
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
hmm,jako znám 13 letýho kluka,co hraje dobře,s rozumem nestřílí do hlavy,nenadává atd,ale znám i takovýho haranta,co si koupil eketriku,a jeho hlavní činnot je"klepat na okna" (střelí do oken a pak zdrhne) takovýmto by zbraň do ruky neměla patřit.


11 čer 2010, 06:30
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
mclama píše:
hmm,jako znám 13 letýho kluka,co hraje dobře,s rozumem nestřílí do hlavy,nenadává atd,ale znám i takovýho haranta,co si koupil eketriku,a jeho hlavní činnot je"klepat na okna" (střelí do oken a pak zdrhne) takovýmto by zbraň do ruky neměla patřit.

ten první typ znám taky, ale bohuzel ty druhý typy znám nejmíň 3 :(

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


11 čer 2010, 11:51
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2010, 15:32
Příspěvky: 102
Bydliště: Kořenec u Boskovic nebo jezdim často do Prostějova
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Mě je 14 podle mě jsem asi ten 1. typ vím že to o sobě říct sám nemůžu, ale mý chování nepřekročilo nic víc horšího než nezajištěnou zbraň a myslete si o tom co chcete, a "než trochu povyrostu" si budu muset trochu počkat, já vím než abych mohl hrát "plnohodnotný" Airsoft všechno to si uvědomuju a podle toho se taky chovám.
Ještě bych se s vámi chtěl podělit s něčím, Když sem s tím jakože softem začal tak my bylo asi 11, měly sme manuály z BASu protože nikdo jinej obchod neznal, byla nás velká parta kluků ze dvou vesnic asi o patnácti lidech, střílely sme po sobě v lese než mi ti "špatní" roztřílely kolo no ne uplně ale to co se dalo (odrazky, světla a tak) no tak sme se ti "rozumější" sebraly a teď sme založily tým, nevím jestli se tomu tak dá říkat ale snad jo, my bereme Airsoft jako všechno, učíme se taktiku, střelbu a tak dál, zahrajem si a hlavně se připravujeme než nabijeme řádného věku aby sme se mohly vydat na pořádné softové akce.
Jen se chci zeptat, od kolikati let se může na oficiální akce a ještě něco k tomu prosím.



(omlouvám se za ty uvozovky ale jináč to nešlo :lol: :lol: :lol: )

_________________
http://airsoft-team-sigma.webnode.cz/


14 čer 2010, 18:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
mno nekde sem cet ze big combat neni omezen vekem,ale asi bys tam musel s nekym komu je aspon 18
ale jako chapu,že si chcou kluci kterejm je tech 13 let zahrat,i s elektrikama,kdyz sou tak bohati tak prosim,ale nesnasim dementy co strili na okna a dělaj bordel "chlubí se svojí zbraní" a td ..


14 čer 2010, 20:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
vek urcuje poradatel, ale na ty lepsi akce potrebujes mit pozvanku (neni mozne, aby tam kdokoliv prisel), kdy je tam vetsinou omezen minimalni vek na 18+ let.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


14 čer 2010, 20:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2010, 22:42
Příspěvky: 18
Bydliště: Pohořelice
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Jsem tu novej,ale děti se o zbraně nemají co zajímat.Budou mít do budoucna jiné problémy....jak zaplatit naše dluhy atd.....Jinak dobrý fórum.budu sledovat.tak se chlapi čiňte... Zdraví moravák.


21 čer 2010, 23:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 10 zář 2009, 21:51
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Morava se odtrhne od Česka a dluhy jim tam necháme. A už to nehul...


22 čer 2010, 10:23
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
No myslím si že podle zákona je to jasné 18+ ale když se zamyslíte tak většina z nás hrálo airsoft i dříve, včetně mě...
Podle mě jde hlavně o to jak se člověk chová a jestli hraje poctivě. Může být kluk kterému je čtrnáct, hraje supr a chová se normálně, nadruhou stranu může být kluk kterému je jednadvacet a chová se jako magor. Myslím že je to hodně subjektivní.

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


22 čer 2010, 17:17
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2010, 21:34
Příspěvky: 2
Bydliště: Rtyně v Podkrkonoší
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Mě je 15 a hraju soft už rok a půl , ve městě chodím se zabaleným kvérem a nikdy sem s tím neměl problém.. i když sem potkal policii... A bavil sem se s nějakým týpkem od policie ( myslím že to byl tiskový mluvčí policie Trutnov ) a on mi povídal že pokud hrajem bezbečně a vyhýbáme se civilům že není žádnej problém... Tak nevim jak je to s těmi zákonami a policii ČR ...

_________________
Válka je romantická pro ty, kteří ji nikdy nezažili.
Pindar


22 čer 2010, 20:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
WOFCE píše:
Tak nevim jak je to s těmi zákonami a policii ČR ...

Zákony jsou docela proti airsoftu, ale pokud se člověk chová slušně, tak se nic neřeší. To samí policie, pokud je člověk slušnej a neprovokuje, tak nedělaj problémy... teda pokud člověk nenarazí na vole co se v práci nudí.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


22 čer 2010, 20:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 23 čer 2010, 14:48
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Zákon hovoří dost jasně a nemá smysl ho tu citovat, koneckonců to už někdo v příspěvcích udělal a to dost kompletně.
Samozřejmě, že to dětem nikdo nezakáže, když prostě budou chtít, tak si cestu najdou. Ale když už, tak by bylo dobrý pod nějakým vedením někoho aspoň trochu zodpovědnýho. A je jedno, jestli je mu 18 nebo 40.

Za těch asi 7-8 let, co se věnuji občasně airsoftu jsem se setkal se dvěma případy, které jsou opačnými protipóly a zapadají přesně do téhle diskuze. V obou případech se jednalo o nějaké Foglarjugend (rozuměj skauti).

První případ byl dost děsivý, hráli jsme u Bělé pod Bezdězem a protože ty areály jsou tam docela veliký, tak nějaká ta partička okolo nevadila. S pár klukama jsme se tam na několik her spojili a bylo to bezva. V jedný hře jsem to koupil a šel jsem mimo herní oblast a najednou jsem viděl asi 15 dětí mezi cca 10-12 lety, jak se na totálně rovný ploše, zhruba 30 metrů od kraje zóny, kde jsme hráli my, honěj, střílej po sobě (sice jenom nějakejma manuálama, ale stejně), kolikrát bez brejlí, a dozor nikde. To mě fakt vyděsilo, protože některý naše zbraně mají dostřel docela velkej a náhodná kulička do oka toho děcka - no radši ani nedomejšlet. Přiznám se, že jsem se neovládl, ty děcka jsem seřval, aby si okamžitě nasadily brejle, počkal jsem na jejich vedoucí, kterejm bylo sotva 18 a dal jim co proto. Ne z toho důvodu, že bych si potřeboval něco dokázat, ale proto, aby si to vůbec uvědomili.

Druhej případ byl totálně odlišnej. Blbnuli jsme v nějakým areáluv Přehvozdí u Kostelce, když tam dorazili taky nějaký děcka se dvěma dospělákama, manuály s sebou. V klidu jsme se s nima dohodli, že chvíli budou v baráku, kterej tam byl, hrát oni, chvíli my. Ty dva kluci, co na ně dohlíželi byli fakt skvělí, měli je pod dozorem prakticky pořád a ty děcka si to užili určitě úplně skvěle bez skoro žádnýho nebezpečí. Akorát později tam dorazila partička nějakejch idiotů se kterejma jsme se málem porvali a který tam natáčeli nějaký děsně vážný video o sobě :lol: , ale to je jinej příběh.

Uvádím oba případy jen proto, abych ukázal, že airsoft pro děti klidně může být, když se toho chopí někdo schopnej a zodpovědnej. Když ale zůstanou ty děcka samy, tak může nastat fakt průšvih, to ja snad jasný.

_________________
„Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.“ („Ztraceni jsou pouze ti, kteří se odevzdali osudu.“)


25 čer 2010, 17:14
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Mě jen nejde do hlavy kde třebas takovej 13 letej kluk přijde k "elektrice" a kde na to hlavně berou peníze. Je mi jasný že od rodičů ale proboha kde to žijeme když rodič pořídí svému synkovi zbraň za několik tisíc korun ? Mě do military nikdy nikdo nedal ani halíř, vše je za podstivě a hlavně tvrdě vydělaný peníze.

Co se týče "hraní" airsoftu pod 18 let tak dosti záleží na mentální vyspělosti jednotlivce, mě osoboně k plnoletosti ještě pár měsíců chybí takže bych správně taky neměl vlastnit zbraň ale zase už se mi několikrát stalo že mě kontrolovala policie. Vždy na veřejnosti nosím řádně zabalenou zbraň přesto po poslední akci když jsme s klukama seděli na nádraží a čekali na vlak tak přišel policajt a požadoval zbrojní průkazy. Když jsme mu řekli že nemáme požadoval občanský průkazy. Myslel jsi že máme reálný zbraně a že jsme pravý vojáci po vysvětlení si prohlédl zbraň a pak s náma kecal, vyskoušel si PASGT, udělali jsme mu krátkou přednášku o výstroji námořní pěchoty a pak odešel. Vše hlavně zleží na přístpu jakým se prezentujete na veřejnosti a jakým stylem komunikujete s okolím ,pokud se chováte zodpovědně tak problém mít nebudete.


28 čer 2010, 13:20
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
no tak "elektriku" s plastovim mechaboxem seženeš i za 600 - 1000 kč,takže to problém není,a s kovoým sem viděl nejlevnější za 1500 .. takže v tom problém nen.. A navíc,děcka si taky můžou vydělat,kapesný atd,a za ten rok ty 2 litry v poho mají.. taky se mi stalo,že jsem hráli s takovejma kindersákama,já neměl brejle,nebyla hra připravovali sme se,jeden kinder si půjčil kámošovo XMko do marui,střelil po mě,já to dostal asi 3 cm od oka,a on se hájil s tím že mi mířil na nohy :-D .. (zdůraznuju že to byla maruika,a kvalitním kulivem 0,25 .. ) :-) takže tak no

pak ještě něco,to se nestalo mě ale kámošovi.. jel na kole pro "kešku"(kdo zná geocaching ná kdo né tak né,to ej jedno) a tam hráli tak 15+ kluci airsoft .. samozřejmě elektriky,první bylo že jednomu došly kule,zařval že si de k batohu pro další,zvedl zbraň a ruku jakože nehraje a do ruky hned od někoho dostal dávku .. a další,pak nehráli už končili,a jeden borec vytáhl zásobník a namířil kámošovi na hlavu (sice měl kámoš brejle na kolo,ale i tak ..) a střelil . a ona vyletěala kulička,a kámoš tam asi 2 tejdny měl červenou dírku ..
ale to bylo v jiným měste,a jak říkám tak sem tam nebyl,ale tu tečku na hlavě jsem viděl ...


28 čer 2010, 13:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
mclama píše:
první bylo že jednomu došly kule,zařval že si de k batohu pro další,zvedl zbraň a ruku jakože nehraje a do ruky hned od někoho dostal dávku


Tak tohle se stává poměrně často, že to koupí člověk kterej je out, ono adrenalin dělá svý a v některejch situacích prostě člověk napřed střílí a až pak se ptá. S tim se holt musí počítat...

mclama píše:
jeden borec vytáhl zásobník a namířil kámošovi na hlavu (sice měl kámoš brejle na kolo,ale i tak ..) a střelil . a ona vyletěala kulička,a kámoš tam asi 2 tejdny měl červenou dírku ..


No a za tohle by zasloužil pažbou do xichtu, kvér sebrat a vrátit až zmoudří. Přesně kvůli takovejmhle pitomcum bych vůbec nebyl proti, kdyby Dčkový kvéry byly na nějakou variaci zbrojáku, protože by to takovýhle debily naučilo, že to co drží v ruce je zbraň a že s tim mají podle toho zacházet.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 čer 2010, 15:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Poslední dva příspěvky smazány, ku*va byste mohli používat mozek a nepřiznávat se k porušení zákona na veřejnym foru...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 čer 2010, 01:11
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
přiznával se slovák,ne já :-D
jinak,nevím jak tu ale vy tu spolupracujete s policií,a hážete jim jména kdo se přiznal a hraje pod 18 let? .. na konnkurenčním foru vybíraj zbraň pro 5 letýho kluka...
EDIT : aha,jo i v ým bylo napsaný že mu je tolik,kolik mu je


30 čer 2010, 08:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
jsou tu nejaka pravidla, a ty se museji dodrzovat, pokud se ti to nelibi, bez si na konkurencni forum a tam si reste treba detskou ligu.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


30 čer 2010, 08:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
My to nikomu nehlásíme, ale je dost dobře možný, že tohle forum je sledovaný PČR. Je to u nás vcelku běžná praxe sledovat podobně zaměřený boardy. A ve chvíli, kdy se tu nějakej blbec přizná, že si ve 12ti koupil AEG, může to způsobit problémy nam všem. Každej víme, jak se to omezení nad 18 let u Dčkovejch zbraní u nás dodržuje/nedodržuje, ale když už to děláte, tak se tim fakt alespoň nechlubte.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 čer 2010, 09:49
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz