Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 03 črc 2024, 09:56




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 230 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 věk na AIRSOFT 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Krezz píše:
problém bych čast neviděl v těch malých klucích, ale spiš v chovaní lidi kteří je mají vést. Pro ty kluky je to něco novýho a když je povede človek kterej je zodpovednej tak ti kluci se to nauci a budou se chovat tak jak se na airsoft patri.

No to je ale zase tvrzení proti tvrzení. Znám hodně příkladů kdy právě ti maldí se tvářej že sežraly všechnu moudrost světa a nenechaj si poradit ani za zlatý pr.se. Prostě já si to přečet tak já to umím. Jejich vystupování pak ty starší právě popuzuje někdy do nepříčetnosti.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 pro 2010, 12:02
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Souhlasím s Montym, taky mám vesměs podobný zkušenosti.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


13 pro 2010, 12:25
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2010, 17:13
Příspěvky: 116
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
nox píše:
Souhlasím s Montym, taky mám vesměs podobný zkušenosti.

Je pravda, že pokud rodiče zanedbají výchovu (což je dnes bohužel běžné a z dětí vyrůstají fagani), tak stím toho už moc nenaděláte, ani kdybyste chtěli, protože jsou schopni vás poslat klidně víte kam.


13 pro 2010, 12:36
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Pozor, já jsem ve svém příspěvku mluvil o mladších, kteří mají zájem to dotáhnout v airsoftu trochu dál. Bohužel je spíš nadbytek těch, kteří berou airsoft jako počítačovou hru naživo se vším, co k tomu patří - včetně nadávek a postoje "Já vím všechno!"

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


Naposledy upravil Hiroshi dne 26 úno 2011, 11:25, celkově upraveno 1



14 pro 2010, 22:16
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
taky souhlasim s montym.. děti možná dělají jako že jsou pozorné všechno si pamatují atd. ,ale to tak asi nebude.. dělám ve škole a občas kouknu na nějakého žáka.. vypadá jakože dává pozor,všemu rozumí ale když se pak zeptám tak odpověd je:,,já nevím" :lol: jinak učit děti airsoft proč ne,ale určitě ne z klukama,chlapama co to hrají spolu a děcka se koukaj.. ty děcka tam budou pak jak porouchaný vidle..leda založit vyloženě nejakej tábor pro malý (což určitě je) nebo se týmově věnovat nějakej den opravdu jen dětem..ale dal bych to cca až min. od 8let (bez zbrane)


14 pro 2010, 22:35
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Monty píše:
Krezz píše:
problém bych čast neviděl v těch malých klucích, ale spiš v chovaní lidi kteří je mají vést. Pro ty kluky je to něco novýho a když je povede človek kterej je zodpovednej tak ti kluci se to nauci a budou se chovat tak jak se na airsoft patri.

No to je ale zase tvrzení proti tvrzení. Znám hodně příkladů kdy právě ti maldí se tvářej že sežraly všechnu moudrost světa a nenechaj si poradit ani za zlatý pr.se. Prostě já si to přečet tak já to umím. Jejich vystupování pak ty starší právě popuzuje někdy do nepříčetnosti.

To je pravda, ale ja mel na mysli ty co se zlepsit muzou a muzou bejt jednou ferovy hraci. Ti ktery mas na mysli jsou ztraceny pripady a tam uz to nikdo nevytrhne, i kdyby do nich clovek kopal tak snima nic neudela.


14 pro 2010, 22:39
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 12 led 2011, 17:08
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
AHOJ

Je mi 13 let a hraju AIRSOFT .
Podle mě to muže hrat skoro každej .
KDYŽ MA POŘEDNOU VÍDAVU .


12 led 2011, 17:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
atemot píše:
AHOJ

Je mi 13 let a hraju AIRSOFT .
Podle mě to muže hrat skoro každej .
KDYŽ MA POŘEDNOU VÍDAVU .

JJ jasna :lol: :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


12 led 2011, 17:22
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 11 lis 2010, 15:45
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Atemot ne o tom to opravdu není :D . Je to hlavně o psychice ale zákon je prostě zákon. Já taky nejsem plnoletej tak do toho nemám moc co mluvit ale tvůj argument je největší hovadina jakou sem slyšel :D (pokud sem teda tu tvoji hatmatilku přeložil do češtiny správně).

EDIT : V podstatě to může hrát uplně každý......ale není může jako může..... :D (doufám že ste to pochopili :D )


12 led 2011, 17:31
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
atemot píše:
AHOJ

Je mi 13 let a hraju AIRSOFT .
Podle mě to muže hrat skoro každej .
KDYŽ MA POŘEDNOU VÍDAVU .


AHOJ

Je mi 18 let a hraju AIRSOFT.
Podle mě ty, to hrát nemůžeš.
PRODEJ VÍDAVU.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


12 led 2011, 17:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Opik92 -> Hehehehe :lol: , dobře ty :D

Jinak se na něj prosim vybodněte a nereagujte, to je jasnej troll.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 led 2011, 18:07
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Mě se líbí, jak se tady vždycky nějakej kinders práskne a pak se diví, že jsou na něj ostatní hnusní :? :roll: .

_________________
IN OMNIA PARATUS


12 led 2011, 19:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Někdy je lepší držet jazyk za zuby :wink:

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


12 led 2011, 23:00
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2011, 17:51
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Mě je 14 a náš tým je myslím ůplně v pohodě ze začátku tam bylo pár idiotů kteří stříleli po skautech,slepících kočkách ale ty sme vyhodily takže každej musí mýt silnou unifrormu silné brýle a pružinu pod 130 m/s a policie o nás vý dokonce hrajou občas s náma takže sme bezproblému :) :)


24 úno 2011, 18:40
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Jok3r píše:
Mě je 14 a náš tým je myslím ůplně v pohodě ze začátku tam bylo pár idiotů kteří stříleli po skautech,slepících kočkách ale ty sme vyhodily takže každej musí mýt silnou unifrormu silné brýle a pružinu pod 130 m/s a policie o nás vý dokonce hrajou občas s náma takže sme bezproblému :) :)

Tak tohle už je opravdu moc :!: Jestli to není vtip, tak fakt nechápu, proč se kindersáci mají pořád potřebu na veřejnosti přiznávat, že dělají něco nezákoného (když to dělám, tak aspoň držím hubu)...stříleli po skautech??? to si děláš srandu ne?
PS: Pravopis je teda hrůza...

_________________
IN OMNIA PARATUS


24 úno 2011, 18:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Jok3r píše:
Mě je 14 a náš tým je myslím ůplně v pohodě ze začátku tam bylo pár idiotů kteří stříleli po skautech,slepících kočkách ale ty sme vyhodily takže každej musí mýt silnou unifrormu silné brýle a pružinu pod 130 m/s a policie o nás vý dokonce hrajou občas s náma takže sme bezproblému :) :)



.... Zase nekdo zkouma reakce lidi , kdyz je neco prekvapi ??? :lol: ..

PS: Jen pro zasvecene .

_________________
-Military-


24 úno 2011, 18:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Ježiši kriste...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 úno 2011, 20:31
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
tak, teď nevím, jestli nenadešel čas na ten můj obrázek... :)

...stříleli po skautech?! u mě za 5! :roll:

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


24 úno 2011, 21:30
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
v nedávné době jsem se přesvědčil že i u nás se najdou celkem velcí idioti...místo jedné akce jsem si šel zahrát tenis..poté se u lavičky shromáždila skupinka a jeden z nich byl právě jeden co přišel z akce asi se chtěl kámošům pochlubit a zamachrovat takže nejdřív stříleli do stromu pak nějaká ta kulička zamířila směrem na nás což už mě celekm dost anpumpovalo a úplně mě dostalo když stříleli asi po 5leté holčičce sice byla dost daleko ale myslel jsem že vemu to raketu a zmasíruju je tam všechny..a to sem s tím klukem hrál asi 2 týdnz před tim na jedné akci a zdál se dost v pohodě a rozumnej..bohužel to co sem viděl mě dost překvapilo a nasralo sice stříleli ty jeho kámoši ale snad má taky rozum ne...škoda mluvit co dneska ty "lidi" dokážou :(

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


25 úno 2011, 11:19
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
.....takže si za nim šel a vysvětlil mu to

_________________
Johny Perez


26 úno 2011, 11:39
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Jo, to by mi taky zajímalo, jestli jsi je šel seřvat, nebo jako správnej hrdina stál opodál a pak šel fňukat na forum...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 úno 2011, 12:08
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Griffe byl sem ten hrdina co stal opodal a pak sel sem fnukat :roll: evidentne jim dosli kulicky a odesli...myslim ze takovejm lidem jako byli oni to nevysvetlis a co sem tak procital forum s timto tematem tak to koncilo stejne...upozornis je oni se ti vytlemej do ksichtu jako velky frajirci poslou te do patricnejch mist a pak je uvidis jak to delaj znovu...myslim ze oni to dobre vedej ze se to delat nemaj a ze me zrovna respekt nejde abych 5ti typkum rekl tohle se nesmi tytyty a oni zrudli az na prdeli omluvili se a odesli...sry ale tohle plati tak kdyz to delaj 10lety kluci a ne 20tilety capci.. to bych musel bejt tak o 10 let starsi a ne vrstevnik...Je jina doba chapu ze sem to mel udelat nejsem na to nijak pysnej..ale radsi tamhle pujdu pomoct nejaky bace s taskou nez se namaht nekam kde to nema smysl...ted prosim do me ale proste je to tak a nerikejte ze ne... :roll:
Griffe a to s tim fnukanim si mohl vynechat...jsou tady 100x horsi priklady nez tohle :?

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


26 úno 2011, 12:19
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Pánové mě jen zajímá jestli vy všichni jste začali hrát airsoft když vám bylo 18...? Jelikož je to zajímavé podle mě každý hrával i dříve je jedno jestli s pistolku od vietnamců nebo aeg. Ale když je pak někomu 18 a už to dělá "legálně" tak najednou schazuje začínající hráče...Jsem toho názoru že pokud je hráč schopný a hraje fair-play a je mu třeba i 15 a chová se líp než člověk který mu je 25 tak proč ne....Všichni kolem sebe takový lidi máme a proč když je nám 18 si hrát na policisty a zakazovat. Jo možná pak kvůli těm lidem vypadá špatně celá komunita tak takový lidé by to dělat neměli. Ale já říkám: Dělej co tě baví, když to umíš....

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


05 bře 2011, 22:23
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
no, ono kdyz clovek starne tek to neni jen cislo v OP. A (az na vyjimky) je starnuti doprovazeno navysovanim rozumu a hlavne zodpovednosti... najednou ti je 18 a pokud se neco po... tak mas poptakach a muze to mit celozivotni nasledky... to si pak rozmyslis. A ano, i ja sem zacinal ve veku <15 a z dnesniho hlediska bych si za to naliskal... Coz je presne to na co se snazim poukazat.

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


05 bře 2011, 22:31
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Potom co jsem co přečetl celé téma...tak asi těch dobrých hráčů (pod 18) moc není..... :)

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


05 bře 2011, 22:38
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Budu konkrétnější - je jich jako šafránu :)

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


05 bře 2011, 23:19
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Ale ať si hrajou/dělaj airsoft když jim 18 neni, ale nevim proč maj potřebu se stim svěřovat na veřejnym fóru....

_________________
Johny Perez


05 bře 2011, 23:41
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Oni si neuvědomujou že tím že se tady napráskaj dělaj něco špatně..chtějí se začlenit jakýmkoliv způsobem do komunity mezi dospělé hráče a ukázat jim že i oni jsou příkladem toho že i 13ti letej je rozumově na úrovni 20letýho minimálně. Bohužel to dělají takovým způsobem který je tedy zavrhován a to jsou ty krutopřísné historky atd. Ono je to poznat už i podle stylu psaní, u většiny těhlech mlaďáků to poznáte po první větě že jim není zdaleka 18.
Jinak já začínal s AS v 18ti. Chtěl jsem samozřejmě už daleko dřív ale nevěřil jsem nikdy že bych se k tomu někdy dostal, svym způsobem jsem si splnil sen, ale dostal jsem se k tomu až právě v 18ti.
Myslím že prostě 13 letej kluk má úplně jiný myšlení než 18ti letej...jak už psal ježo tak od těch 18ti přemýšlíte úplně jinak, je to jako když se Vám něco přepne v hlavě a začnete uvažovat nad věcma než je uděláte (většinou)...12-cca 16ti letej tohle nemá. Oni ze sebe můžou dělat jako že jsou rozumní ale je to od nich strašná přetvářka musejí se hodně přemáhat aby zadržovali svoje "mlaďácký" pudy který tam prostě jsou...někteří z nich ze sebe dělají co nejsou a někteří se nesnaží přetvařovat a co se týče airsoftu to je asi ta horší možnost..ta první skupina má alespoň snahu a něco e přiučej idkyž "vnitřně" trpěj :) ...to je jen tak k zamyšlení :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


06 bře 2011, 11:17
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 22:55
Příspěvky: 22
Bydliště: Cvičák HK
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Shav0 píše:
Oni si neuvědomujou že tím že se tady napráskaj dělaj něco špatně..chtějí se začlenit jakýmkoliv způsobem do komunity mezi dospělé hráče a ukázat jim že i oni jsou příkladem toho že i 13ti letej je rozumově na úrovni 20letýho minimálně. Bohužel to dělají takovým způsobem který je tedy zavrhován a to jsou ty krutopřísné historky atd. Ono je to poznat už i podle stylu psaní, u většiny těhlech mlaďáků to poznáte po první větě že jim není zdaleka 18.
Jinak já začínal s AS v 18ti. Chtěl jsem samozřejmě už daleko dřív ale nevěřil jsem nikdy že bych se k tomu někdy dostal, svym způsobem jsem si splnil sen, ale dostal jsem se k tomu až právě v 18ti.
Myslím že prostě 13 letej kluk má úplně jiný myšlení než 18ti letej...jak už psal ježo tak od těch 18ti přemýšlíte úplně jinak, je to jako když se Vám něco přepne v hlavě a začnete uvažovat nad věcma než je uděláte (většinou)...12-cca 16ti letej tohle nemá. Oni ze sebe můžou dělat jako že jsou rozumní ale je to od nich strašná přetvářka musejí se hodně přemáhat aby zadržovali svoje "mlaďácký" pudy který tam prostě jsou...někteří z nich ze sebe dělají co nejsou a někteří se nesnaží přetvařovat a co se týče airsoftu to je asi ta horší možnost..ta první skupina má alespoň snahu a něco e přiučej idkyž "vnitřně" trpěj :) ...to je jen tak k zamyšlení :D


No zrovna vcera jsem zjistil ze ty svoje detsky pudy moc nepotlacujou, kdyz jsem videl jak pred akci kluk vytahl flasku piva a zacal kourit a kdyz jsem se ho zeptal kolim mu je tak odpoved byla 13 ! To uz jsem si rikal ze je na me docela dost .. Taky jsem zkusil kourit v tomhle veku ale byl jsem sam a schoval jsem aby me nikdo nevidel. A jeste tam bylo vic podobnejch kteri na mrtvolisti po sobe zacnou strilet .. Takze jestli opravdu nekteri takhle mladi jsou rozumni tak do Hradce Kralove se jeste nedostali :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=7YfJY79vIRQ

AS Challenges
[nenápadný]
[dárce krve]
[sběratel hmyzu]
[tvrdohlavý]
[die hard]
[kritický zásah]
[tunnel rat]
[malý močák]
[hipík]
[válečný zpravodaj]
[kořist]
[evropská směrnice]

http://airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


06 bře 2011, 12:11
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Podepisuju se pod to, co napsal Johny. Nemám v principu problém s tím, že lidé mladší 18ti let hrajou airsoft, mám problém s tím, že na sebe upozorňujou. Já jsem taky začínal dřív než mi bylo 18, ale držel jsem hubu a byl jsem rád že se někam dostanu, nikdy mi nenapadlo lozit po ynternetech, chovat se jak mistr světa a cpát někomu svoje "moudra" na diskusním foru.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 bře 2011, 13:44
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz