Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:12



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 KJW M700 Police 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 19:54
Příspěvky: 258
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek KJW M700 Police
Chtěl bych zde uveřejnit mé zkušenosti se zbraní KJW M700 Police, upgrade, rozborku a další zajímavé věci můžete najít na stránkách http://www.sniperupgrade.wz.cz/index.htm , proto v této recenzi bych si dovolil říct jenom pár slov.

Už v dětství jsem se chtěl věnovat armádě a především dálkové střelbě.Poté co jsem byl starší jsem objevil hru, která mě chytla a prozatím mě nepustila – airsoft. Když jsem prostřídal pár elektrik,plynovek tak mé další rozhodnutí bylo, že se chci věnovat snipeřině a začal jsem vybírat a rozhodovat se který typ, jestli plynovku či manuála si koupit. Když jsem začal zvažovat klady a zápory obou těchto typů tak jsem byl pořád na rozpacích. Na manuály jsou drahé upgrady, a já nemám žádného známého který by mi části vyrobil na soustruhu či jiném strojírenském stroji. Dále bych zmínil že jsem si zkoušel natáhnout manuála s upgrade a šlo mi to velmi špatně a v leže ještě hůř, ale dostřel a přesnost mě nadmíru ohromila. Oproti tomu tak u plynovky se toho moc vylepšit nedá, ale zase cena v základu je vyšší. Co se týče dostřelu tak ten je opravdu skvělý, přesnost také není špatná, ale u manuálu je větší. Co se mi obzvášť líbilo bylo natahování páky závěru což jde opravdu lehce i malíčkem. Největší dylema jsem řešil jak to udělám s unikáním plynu, což je velmi častá závada a já jsem se toho nejvíc bál. U manuálu žádný plyn unikat nemůže ale zase nevýhodou bylo pro mě drahý upgrade, (neměl jsem nijak velký rozpočet) a dále natahování páky závěru.

Koupě a první dojmy

Při mém zoufalém rozhodování, který typ si vybrat mě kámoš nabídl svoji KJW M700 za slušné peníze. Já jsem neváhal a jel si pro ni ji odskoušet. Moje první dojmy byl smíšené, protože ze zásobníku trochu unikal plyn, a hop moc nezabíral. Ale to byly jen takové povrchové chybky. Zbraň byla v perfektním stavu, nepoškrábaná. Co jsem zbraň přivel domů začal jsem s její údržbou a pulírováním.
Rozborka je opravdu celkem lehká a nebylo obtížné dostat se do hopu kde jsem řádně upevnil novou hop up gumičku a vše pořádně přitáhl.
Unikající zásobník jsem vyřešil tak, že jsem si vyndal těsnící gumičku ze zapalovače a vložil ji kolem úderné tyčinky (ventilek), při zprávném utěsnění plyn už neunikal.
Po mojich drobných úpravách zbraň fungovala a střílela výborně.

Mé doporučení

Ke zbrani jsem si pořídil puškohled http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ductId=500 se kterým jsem celkem spokojený. Dále bych doporučil koupit si nožičky. Používám Green Power gas a kuličky gramáže 0,36 nebo 0,40. Na škodu není také si pořídit vazelínu nebo silikonový olej, po každé akci zbraň důkladně vyčistím a namažu.

Závěr

Se zbraní jsem nadmíru spokojen a doporučil bych ji jak začínajícím sniperům tak i pokročilým. Kdyby jste měly nějaké dotazy obraťte se prosím na tyto stránky http://www.sniperupgrade.wz.cz/guestbook.htm kde vám odpoví zkušení uživatelé uživatelé této zbraně.

Své obrázky bohužel nemám tak sem dám aspoň ilustrační.


Přílohy:
SR_KJ_M700.jpg
SR_KJ_M700.jpg [ 20.33 KiB | Zobrazeno 14602 krát ]

_________________
Viva hrvatska !!
Za dom spremni !!
22 črc 2009, 04:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz